חולמים על בניה מתקדמת בצפון? הפסיקו לחלום!

עתודות הבניה במדינת ישראל הן לא גדולות והמצב הזה, בנוסף לממוצע הילדים הרב שיש לכל משפחה בישראל בהשוואה למדינות העולם, מביא איתו המון דברים מאושרים וטובים. אך יש כמה בעיות קלות שהמצב הזה יותר, אחת מהן היא העובדה שמשפחות רבות לא מצליחות להגשים את החלום שלהן לבנות בית בישראל. אבל הסירו דאגה מלבבותיכם כי חברת א.ב.ד בניה קלה החליטה שהימים האלו חלפו והיא פה כדי לבשר את בשורת הבניה המתקדמת בצפון הארץ.

החלום ושברו – איך בניה מתקדמת מחייה את החלומות

אם נעבור כל שר אוצר ושיכון שהיה במדינה שלנו בעשורים האחרונים, ואל תדאגו כי אנחנו לא נעשה את זה, נראה כי המשותף לכולם (בלי קשר לזהות פוליטית) הוא הניסיון להילחם בעליית מחירי הדיור ולפתח תשתיות עומק לבניה נרחבת במדינה. לצערנו הרב, הרבה מהתוכניות האלו נגנזות חדשים לבקרים ובפועל המצב היום הוא כזה שזוגות צעירים לא יכולים אפילו להביא את עצמם לדמיין את המצב שיהיה להם בית משלהם להקים בו משפחה. אך אם נצא מהקיבעון המחשבתי שלנו שבית אפשר לבנות רק בצורה אחת, נראה כי יש המון אפשריות איכותיות לבניית בית וכי הבניה הקלה היא הפתרון האולטימטיבי לכל זוג צעיר במדינה.

בעוד הבניה הקונבנציונלית מבוססת על שפיכה של כמויות בטון עצומות כדי לקבע את בסיס הבית, בשיטת הבניה המתקדמת עושים במקום זאת שימוש בחומרי גלם איכותיים בהרבה שמיוצרים במפעל ייחודי. לאחר מכן מעבירים את המבנה שנוצר במפעל אל השטח המיועד להקמת הבית ומחברים את המבנה לתשתיות שהוכנו במקום. הפתרון הזה לא רק שמספק תוצר איכותי ברמתו, אלא חוסך מאות אלפי שקלים וזמן יקר. בהמשך נרחיב עוד על שיטת הבניה הייחודית הזו, אבל כרגע חשוב לנו מאוד לציין שמדובר גם על שיטת הבניה היחידה שמוכרת כבניה ירוקה כיוון שבעת הייצור של הבית הזיהום הסביבתי נמוך לאין שעור מכל שיטת בניה אחרת.

לא ניכנס במאמר הזה לאיך בדיוק מחיר הבניה המתקדמת בצפון הוא נמוך בהשוואה לכל שאר שיטות הבניה, בעיקר כי כתבנו בעבר כמה עולה בנייה קלה למטר, אבל כן חשוב לנו לציין שבהשוואה גסה מדובר על חיסכון העומד על סביבות ה-35% ומה שמדהים באמת זו העובדה שאין חריגה בלוחות הזמנים שנקבעים מראש בגלל טכניקת העבודה.

חולמים על בניה מתקדמת בצפון

בניה מתקדמת בצפון למען עתיד ילדינו

בניה מתקדמת בצפון היא לא רק פתרון כלכלי בעבור ההורים שמעוניינים להקים בית בארץ, מעבר לכך מדובר על אחד המקומות שנחשבים באופן מסורתי לאיכותיים ביותר לגידול ילדים. המרחבים הירוקים והפסטורליים של הצפון מהווים ריאה ירוקה בעבור מדינה שלמה והשימוש בבניה מתקדמת, אשר מוגדרת על ידי רבים גם כבניה ירוקה, בצפון עוזר לנו להבטיח כי איכות האוויר והסביבה בצפון תישאר איכותית למען ילידכם. לא רק ששיטת הבניה המתקדמת היא איכותית לסביבה בעת הייצור, גם לאחר מכן כאשר נחייה בבית נדרש להשתמש בפחות באמצעי שליטה על מזג האוויר (כמו מזגן או מאוורר) כי הבית בנוי מחומרים מבודדים שמסייעים לשמור על טמפרטורה נעימה לאורך כל השנה.

אנחנו בא.ב.ד אוהבים מאוד את הצפון, אבל אנחנו גם יודעים שיש כאלו שהם יותר אנשי מדבר ומעדיפים לגור בדרום הארץ ולכן נדגיש כי אנחנו מבצעים גם פרויקטי בניה קלה בדרום הארץ. אז לא משנה מה אתם מחפשים, בניה קלה בצפון או בדרום, אנחנו נדאג לצוות אליכם אדריכל לבחירתכם כדי שכבר מהשלב הראשוני נוכל להתחיל ולתאם ציפיות ולעבוד בצורה מאוחדת למען הגשמת בית חלומותיכם. לאורך כל התהליך תקבלו ליווי מקצועי ואישי מצוות המומחים שלנו שעבד לאורך השנים על עשרות פרויקטים של בניה קלה למגורים בכל הארץ. הם יעברו איתכם על מגמות השוק, אומדן התקציב וכל הבירוקרטיה שמתלווה לבניית בית – הכול כדי שאתם לא תישארו לבד ותמיד תדעו שיש מי שעובד למענכם.

LGS שיטת הבניה הקלה הייחודית של א.ב.ד

כדי שנוכל לקיים את ההבטחות שלנו, הצטיידנו במפעל הייצור המתקדם ביותר בארץ שפועל בטכנולוגיית LGS. מדובר על אחת משיטות הבניה הקלה הנפוצות בעולם שזכתה לעדנה זו בעקבות היתרונות הרבים שלה.

  • איכות ייצור – בזכות מכונות חיתוך הפלדה הייחודיות שלנו אנחנו מסוגלים למדל את החיתוך מבעוד מועד ובכך לבצע אותו בצורה המדויקת והיעילה ביותר. חומרי הגלם שלנו הם גם מהטובים ביותר בעולם ונחשבים לבעלי חוזק עצום, כזה שיכול לעמוד בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר בעולם.

  • איכות טכנית – הקירות של המבנים שלנו אולי נראים מבחוץ כפשוטים, אך למעשה הם תולדה של מלאכת מחשבת ארוכת שנים. הקיר שעיניכם רואות הוא רק המעטפת החיצונית, למעשה בפנים יש עולם שלם של חומרי בידוד ואיטום כמו רשת אינטרגלס, מעטפת לוח בטון תרמי ועוד המון הפתעות.

  • ·        4 חודשים והמפתחות אצלכם – בוא והכירו את כל השלבים שתעברו מהרגע שתחליטו לבנות בית ועד שתקבלו את המפתחות. מדובר בסך הכול על ארבעה חודשים שבהם, כאמור, תקבלו את כל הליווי המקצועי שתדרשו לו.

צרו איתנו קשר לכל שאלה שיש לכם על שיטת הבניה המופלאה שלנו ונשמח לענות ולהיות שם בשבילכם לאורך הדרך, מהרגע שתתקשרו אלינו ועד שנביא לכם את המפתחות לבית החדש שלכם.