המומחים בבניה מתקדמת בדרום

בניה מתקדמת בדרום ארץ היא דבר מבורך וחשוב. אנחנו בא.ב.ד. רואים בהזדמנות שיש לנו להפריח את השממה כחובה מוסרית. בניה מתקדמת מאפשרת לזוגות צעירים להתחיל את החיים שלהם בצורה חלקה יותר, עם בית איכותי ולא יקר. לאורך שנים רבות ליווינו יד ביד, משלב התכנון ועד לשלב מסירת המפתח, מאות משפחות שבחרו באיכות חיים ירוקה יותר למען עצמם ולמען דורות העתיד.

עכשיו אנחנו רוצים לאפשר גם לך ליהנות מבניה מתקדמת בדרום. זה הזמן להפסיק לחלום על בית משלך ולהתחיל לפעול למענו – אז במקום לחלום על בית משלך שבו ילדיך יוכלו לגדול, בואו להגשים את החלום עם בניה ירוקה שתעזור לשמור על הכדור הזה למען ילדיך.

בניה מתקדמת בדרום – לשנות את כללי המשחק

בואו ונשכח מהימים שלבנות בית היה כמו לצאת להרפתקה שאתה לא יודע אם תחזור ממנה בכלל. שיטות הבנייה המיושנות עברו מהעולם ועכשיו אנחנו יכולים, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בשוק, לבנות בית בזמן שיא של עד שמונה חודשים מהרגע שאתם יוצרים איתנו קשר ועד הרגע שאתם נכנסים לבית חדש. אבל לא רק המהירות היא העניין שעומד במבחן, הבניה המתקדמת נחשבת בעיני המומחים כסוג הבניה האיכותי והסביבתי ביותר שיש היום בעולם.

מבנים ניידים למכירה הם כבר לא קרוואנים או אוטובוסים ששופצרו למגורים, מדובר על פנינה אדריכלית שמיועדת למגורים ארוכי טווח עם כל הנוחות של בית. היום כשמדברים על מבנים ניידים, למעשה מתכוונים לאופן הבניה שמייחד את הבניה הקלה. את כל המבנה עצמו מייצרים במפעל מתקדם וסטרילי כדי לצמצם את האפשרות להופעת בלת"מים שיובילו לעיכובים. לאחר מכן, אנחנו מכינים את הקרקע לקליטת המבנה ומשנעים אותו אל המקום המיועד. שם הוא מחובר לתשתיות ומתבצעות העבודות האחרונות כדי להבטיח שאפשר להתחיל לגור במקום.

אם אתם חושבים שהמחיר הנמוך ומהירות הבניה הופכים את הבניה המתקדמת לפחות איכותית או טובה משיטות בניה אחרות. אז שווה שתמשיכו לקרוא כי אנחנו רוצים לגעת בנקודה הזו בדיוק.

אבד המומחים בבניה מתקדמת בדרום

בניה מתקדמת מייצרת מבנים ניידים איכותיים

יש החושבים שחומרי בניה צריכים להיות כבדים ומגושמים כדי להצליח ולבודד את הבית בצורה הטובה ביותר, המחשבה הזו אולי הייתה נכונה בעבר אך היום יש לנו טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לנו להגיע לאיכות גבוה יותר. אבל לא רק שהאיכות של חומרי הגלם של הבניה המתקדמת עולים על המתחרים, גם משקלם הקל וצורת העבודה איתם מוסיפים לנוחות התפעול והעבודה. כך למשל אפשר לבצע שינויים והרחבות בקלות ובלי להיכנס לפרויקט שיפוץ בלי הגבלה.

רמת הדיוק שמאפשר לנו הייצור במפעל היא אחת מהסיבות העיקריות שאין פסולת מיותרת בתהליך הייצור, ולא רק שהדבר עוזר לסביבה הוא גם חוסך עלויות שינוע של האשפה ומוזיל את מחיר הפרויקט כולו. רמת האטימות והבידוד שמתקבלת בקירות המבנים המתקדמים איכותית לאין שעור ממה שהורגלנו אליו בבתי ילדותנו. האיכות הזו לא נעלמה מעיניהם של ישראלים רבים וכיום יש ביקוש עצום במבנים ניידים למכירה בצפון הארץ.

אם נסכם את היתרונות ואת הסיבות לעלייה המטאורית של הבניה המתקדמת בדרום ובצפון אז נציין את מספר הקסם – 50. 50% זה הסכום שאפשר לחסוך מעלויות הבניה אם נבחר לבנות את הבית הבא שלנו בשיטת הבניה המתקדמת LGS. אנחנו בכלל לא מדברים על התכנון המדויק שתוכלו לעצב מראש, על איכות החיים הטובה יותר שתרוויחו מחיים בבית שקט ואפילו לא העובדה שהבית שלכם יהיה אקולוגי יותר לכדור הארץ. אנחנו רק רוצים לדבר על החיסכון הכלכלי העצום ועל האפשרות שיש לכם להיכנס לבית חדש לפני שתספיקו להגיד ג'ק רובינסון, או כמו שנהוג להגיד בעברית – יעקב בן זמיר.

לפרטים נוספים על הזדמנויות בניה מתקדמת בדרום, צרו איתנו קשר עוד היום.