איך בניה מהירה תשנה את הסיכוי שלך לבית

נגמרו הימים שבהם צריך לחשוב פעמיים האם לבנות בית או לחפש אחד מוכן. הסיכונים שהיו כרוכים בעבר בבניית בית מאפס פשוט כבר לא רלוונטיים לשיטות הבניה המודרניות שמאפשרות בניה מהירה ובטוחה. שיטת הבניה המהפכנית הזו זוכה לשמות רבים, כאשר כל שם בא להדגיש יתרון אחר של השיטה. כך למשל יש המתייחסים לבניה מהירה בשמות כמו בניה קלה, בניה טרומית ואפילו בניה ירוקה. כל השמות האלו נכונים ומדויקים, אבל לא באנו עד לכאן רק כדי לדבר על טרמינולוגיה ומשמעויות שמיות של שיטות בניה. אז בואו וניגש לעניין ונראה איך בניה מהירה תשנה את הסיכוי שלך לבית ואיך בזכותה תוכל לקבל מפתחות לבית חדש תוך זמן ידוע, בלי בלת"מים ובלי כאבי ראש.

אז מה זה בניה מהירה בכלל?

בתוך העולם שאנחנו קוראים לו בניה מהירה קיימות כמה שיטות בניה וטכניקות שונות, ההבדלים נעוצים לרוב בשלדת המבנה והחתכים שבקירות. בא.ב.ד אנחנו דוגלים בעבודה עם טכנולוגיה שנקראת LGS שבאמצעותה אנחנו חותכים את הפלדה בדיוק מופתי ומספקים שלדת מבנה העשויה פלדה איכותית שתהווה את הבסיס של הבית. בזכות שיטת הבניה קלה שבה אנו עובדים אנו מסוגלים לייצר את כל ההכנות לתשתיות, כמו למשל תעלות החשמל או האינסטלציה, וכך הן כבר מיוצרות בתוך השלד.

בניה קלה עלויות ודברים לשים לב

כאשר מדברים על בניה קלה מדברים על המושג הכללי, זה שמתייחס בעיקרו לבניה העשויה פחים ומיועדת להרחבות בניה. אך בניה מהירה, או בניה מתקדמת, היא כבר אופרה אחרת. בבניה מהירה אנחנו שמים את עיקר הדגש על חומרי הגלם שמהם מייצרים את בסיס המבנה, כדי לייצר בית שלם ואיכותי במהירות ובקלות חובה להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. שימו לב כי בניה קלה היא לאו דווקא כזו שנעשית מחומרי הגלם היקרים והאיכותיים ביותר, אצלנו בא.ב.ד מתעסקים בבניה מתקדמת ולא בבניה קלה, זה אומר שאנחנו מתחייבים ללקוחותינו כי הבית שיקבלו יהיה כזה שיספק בידוד מושלם ויהיה חזק ויציב לאורך שנים.

בניה קלה עלויות ודברים לשים לב

כמו שאמרנו קודם, חשוב לשים לב להבדלים בין בניה קלה לבניה טרומית מתקדמת. כמדברים על בניה קלה עלויות וכל מה שביניהם, מדברים בדרך כלל על בניה כזו שעשויה מלוחות פשוטים יחסית. לכן השאלה הראשונה שיש לשאול את חברת הבניה שאתם בודקים היא "ממה עשוי המבנה", רק לאחר שתוכלו להיות בטוחים כי אכן מדובר על בניה איכותית ומתקדמת שעושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק תתקדמו לשאלות הנוספות. מומלץ לחפש חברה אשר מציעה את כל השירותים תחת קורת גג. בדרך כזו אתם מצמצמים את האפשרות שתיפלו בין הכיסאות, וגם את האפשרות של חריגה בהוצאות.
בהרבה פעמים שרואים מאמר על בניה מהירה, הכוונה היא לאו דווקא למחיר הסופי שאותו תשלמו. זה מוביל אותנו לעניין חשוב בכל הנושא של בניה קלה עלויות וזה הנושא של החזון, הביצוע ומסירת המפתחות. כאשר אותה חברה מלווה אתכם לאורך כך התהליך, מהתכנון האדריכלי ועיצוב הבית ועד לייצור של כל החלקים ומסירת המפתחות לבית מוכן למגורים, אתם יכולים להיות רגועים כי לא תראו בסוף היום קפיצה בסכום שתידרשו לשלם.

בא.ב.ד. אנחנו מאמינים שכדי לרכוש בית אתם לא צריכים להוציא סכומי עתק ולחיות בחרדה מתמדת שתדרשו לקחת עוד הלוואה מהבנק. האני מאמין שלנו הוא כזה שרוצה להעניק לכל אחד ואחת את הזכות והאפשרות להקים בית בישראל וכדי שגם אתם תוכלו לקבל הצעת מחיר על בניה מהירה איכותית ואחראית, כל שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ונשמח לשבת עימכם לשיחה כדי להבין את הצרכים שלכם. אצלנו תקבלו שירות מא' ועד ת' ולא תצטרכו לדאוג מדבר חוץ מהשקט הנפשי שלכם.