איך בוחרים חברת בניה קלה

שימו לב – קיים הבדל מהותי בין הביטוי "בניה קלה" ל"בניה מתקדמת". "בניה קלה", לרוב יתייחס לבניה של תוספות בניה, סגירת גג או מרפסת ואילו "בניה מתקדמת" מתייחס לבניה בקדמת הטכנולוגיה, של בתים המיוצרים מן השלד ועד לגמר. אנחנו בא.ב.ד מבצעים בניה מתקדמת.

עולם הבניה לא נח על זרי הדפנה, הוא ממשיך להתחדש ולהמציא את עצמו בכל פעם מחדש. כבר תקופה ארוכה שאנו רואים את רוחות השינוי המנשבות ומובילות יותר ויותר זוגות צעירים לפנות לחברת בניה קלה כדי שזו תבנה בעבורם את ביתם הראשון. רבות דובר וסופר על יתרונות הבניה הקלה, וגם על מחיר למטר של בניה קלה ומי שעוקב אחרי הבלוג שלנו כבר בטח יכול לדקלם משינה פרטים ועובדות על אודות בניה קלה. אבל על נושא אחד טרם התעכבנו מספיק, איך בוחרים חברת בניה קלה.

איך מוצאים חברת בניה קלה אמינה וטובה?

חברות בניה קלה בישראל זה אבד

חיפוש מהיר בגוגל אחר חברות בניה קלה יעלה בחכתכם כמות בלתי נתפסת של קבלנים וחברות המציעים את שירותיהם בתחום הבניה הקלה. אך רק מעצם העובדה שאתר של חברה כזו או אחרת מדורג במיקום גבוה בגוגל לא בהכרח אומר שהבניה שלהם תהיה גם כן במקום הראשון. כדי להימנע ממצבים לא נעימים הדבר הראשון והחשוב ביותר שאפשר לעשות כדי לבחור חברת בניה קלה, הוא לחפש ביקורות והמלצות, או דיס המלצות, מלקוחות עבר של החברה. האינטרנט יסייע לכם כמובן גם בחיפוש אחר הביקורות, אך חשוב לזכור כי גם הביקורות הטובות והרעות חשוב לקרוא בעין ביקורתית, שכן אנחנו לא יודעים מי ישב וכתב את הביקורת.
אז איך כן אפשר להיות בטוחים ורגועים שבוחרים בחברת בניה קלה אמינה וטובה? פשוט לצאת לשטח ולראות פרויקטים שהם בנו, לדבר עם הדיירים ולהתרשם מהתהליך ובכלל, לבצע תחקיר עצמאי שיוביל אתכם להיות רגועים ובטוחים כי החברה היא אכן החברה הטובה בעבורכם.

מעבר לתחקיר, שהוא הבסיס והדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים להמליץ לכם לעשות, להלן עוד כמה דברים שיסייעו לכם למצוא חברת בנייה המתמחה בבניה קלה למגורים:

  • השוואת מחירים – אף פעם לא חותמים על חוזה עבור בתים מוכנים בלי שבודקים את טווח המחירים שבשוק ומה כולל בדיוק בתוך המחיר שאתם משלמים. חשוב מאוד לבדוק כי אכן הבניה הקלה כוללת בתוכה את כל הפרמטרים הבטיחותיים והאיכותיים ביותר שאפשר לשלב בתהליך הבניה הקלה למגורים. הקפידו לבדוק ולשאול מה בדיוק כולל המחיר: באילו חומרי גלם משתמשים, כמה זמן ההתחייבות עד לקבלת המפתח, האם המחיר כולל עיצוב אדריכלי של הבית ובכלל, ככל שתשאלו שאלות תהיו מופתעים פחות בסוף התהליך.
  • וותק החברה – האמינות והיכולת לעמוד בלוחות הזמנים למתן המפתח הם כמובן שני אלמנטים חשובים מאוד בבחירת חברת בניה קלה, אך כדי לראות את הנתונים הללו יש צורך כי לחברת הבניה יהיה ותק מסוים שיאפשר לראות פרוייקטי בניה שהסתיימו וגם כאלו שכשלו.
  • מקצוענות ורמת הבנה בתחום – אחד מהדברים החשובים ביותר כיום לצרכנים זה העבודה עם אוטוריטה בתחום, והדרך הטובה ביותר לזהות האם חברת הבניה שאתם רוצים לעבוד איתה נחשבת לאוטוריטה מתחיל בתחקיר ובהמלצות, אך ממשיך לבדיקת אתר האינטרנט של החברה. חשוב שתסתכלו עליו כדי להתרשם מרמת המקצוענות והטקסטים שכלולים בתוכו, חפשו מידע מקצועי שיסביר לכם בצורה נהירה ופשוטה את הטכנולוגיה של הבניה הקלה ועוד מידע שידגיש בפניכם באופן שאינו משתמע לשני פנים כי חברת הבניה שלכם היא אכן המומחית מספר אחת בתחומה.

א.ב.ד – חברת בניה קלה למגורים שעומדת במילה

לאורך שנות קיומנו כחברת בניה המתמחה בבניה קלה למגורים, הצוות שלנו בא.ב.ד התמודד עם כל האתגרים האפשריים שקשורים לבניה אך תמיד ידע לגבור עליהם ולעמוד לא רק בזמנים שלהם התחייבנו, אלא לעשות זאת ברמת הגימור הטובה ביותר ומבלי שנדרש להתפשר על איכות המבנה וחומרי הגלם. אנחנו מאמינים בלב שלם כי הבית שלכם צריך לעמוד בכל הסטנדרטים שלכם וכי כל כשל קטן ביותר שיהיה בתוצר המוגמר הוא כישלון אישי שלנו. זו הסיבה שכל הבתים שאנו מספקים ללקוחותינו עוברים את הבדיקות המחמירות ביותר הן ברמה הטכנית והבטיחותית אך גם ברמה האדריכלית והעיצובית.

לכל שאלה שיש לכם בנוגע לבניה קלה או אם אתם מעוניינים להתייעץ עם אחד המומחים שלנו בנושא, כל שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם להתחיל ולצעוד אל עבר ביתכם החדש בשקט וברוגע.