לגור בבית יוקרתי מבנייה מתקדמת

(אולי) בניגוד לדימויה של בנייה קלה- מדובר בבנייה מתקדמת, איכותית ובטיחותית, שמוטמעת בה טכנולוגיה חדשנית. בתים בבנייה קלה  מציעים לדייריהם אפשרויות ליהנות מכל מה שבית טוב מציע. על מנת למצות ולמקסם את יתרונותיו, חשוב ומומלץ לבצע אותו עם חברה, אשר זה מכבר הוכחו חוזקותיה, יתרונותיה וההיצעים המגוונים שלה למבחר סוגי בתים, הכוללים מפרט טכני עשיר, מבוצעים תוך הקפדה יתרה על תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר, ומצטיינים בגימור מוקפד ומלוטש. 

בפגישת ייעוץ ראשונית ניתן לקבל מידע חיוני ורלוונטי לכל החלטה שעשויה להיגזר ממנו, לאחר הגדרה ואפיון של הצרכים, הרצונות, התקציב העומד לרשותכם. בבנייה קלה ניתן להביא לכלל ביטוי מגמות אדריכלות ועיצוב חדשניות, לנצל חומרי גלם איכותיים ועוד.

 הערך המוסף של חברה מקצועית, אמינה ומנוסה

בחברה המתמחה בייצור ובשיווק בתי יוקרה שעשויים מבנייה קלה ניתן להיווכח בכל שלב, באופן השקוף ביותר, כיצד עתיד הבית להיבנות, לרבות עלויות חומרי הגלם, שינויים מתחייבים או מבוקשים ועוד, וכמובן- אומדן של סך כל עלויות הבנייה.  יתרונות נוספים:

 1. ליווי צמוד, שירות אישי, תכנון מדויק, מאמץ לחסוך עלויות ולהימנע מחריגה מהתקציב.
 2. התמחות בבניית בתי קרקע.
 3. תהליך קצר הנמשך בין חצי שנה לשמונה חודשים בלבד.
 4. שימוש בכלים חדשניים ובטכנולוגיה מתקדמת

 מדוע כדאי להעדיף בית יוקרתי מבנייה קלה?

 1.  מבנייה קלה שומר על טמפרטורה, תוך כדי ויסותה, ניתן לחפות אותו במבחר גדול של חומרים, טקסטורות, צבעים ואפקטים עיצוביים שונים. 
 2. בית מבנייה קלה ניתן לתכנון ולביצוע גם בהינתן מגבלת זמן בפרט ולוח זמנים קצר בכלל.
 3. באמצעות הדמיית מחשב ניתן להתוודע אל צורת הבית, חלוקתו הפנימית, חומרי הגלם שלו, תכנונו ועיצובו. 
 4. אין כל סתירה בין בתי יוקרה לבין בניה קלה, דייריהם של בתים רבים- הם שיעידו, הם שיגידו- יכולים לתת לכם המלצות וזאת מניסיון אישי, כמי שנהנים זמן רב מהיתרונות והתועלות של בית שנבנה בסוג ובתהליך של בנייה קלה.
 5. בנייה ירוקה, ידידותית לסביבה, באופן המונע את לכלוכה ואת זיהומה, היא גם בנייה איכותית וגם בנייה בטיחותית יותר מאשר בנייה רגילה. 
 6. ריכוז אנשי המקצוע השונים המעורבים בפרוייקט בניה מתקדמת תחת קורת גג אחת מקל על השיח עמם, מייעל ומאיץ את העבודה ומאפשר חיסכון בשני משאבים יקרים ביותר לכל אדם- זמן וכסף.
 7. על מנת להתוודע אל אופן הבנייה ואל תוצריה המוגמרים, ניתן לנצל את אתר החברה המנגיש ומזמן עבור הלקוחות, בהדמיה חזותית בהירה ומשכנעת, כך שקבלת ההחלטה על בנייה קלה תהיה קלה, טבעית ומתבקשת…

בשורה התחתונה: לגור בבית יוקרתי עשוי מבנייה קלה אינו עוד בבחינת חלום רחוק אלא אפשרות קרובה, אשר כדי להתחיל לממש אותה נדרש רק דבר אחד: לקבל החלטה.