דווקא עכשיו – בתים מוכנים להזמנה

המחשבה על בית משל עצמנו היא מחשבה מעצימה, היא גורמת לנו אושר ותחושת שחרור. אצל רבים מאיתנו המחשבה הזאת לא מתפתחת למציאות כי ישר אנחנו עוברים לחשוב על העלויות הגדולות שכרוכות בבניית בית או במחירי השכירות המופקעים וכאן בדיוק נכנסת חברת "א.ב.ד. בניה קלה" לתמונה עם האפשרות הטובה ביותר בעבורכם – בתים מוכנים להזמנה. בתים שאפשר להסתמך עליהם וניתנים להקמה במהירות ובנוחות, ללא חריגה מהתקציב ללא בעיות לא צפויות.

ענף הבניה לא עוצר

ענף הבניה בישראל הוא בעל חוקים משל עצמו. בדומה לעולם, גם בישראל השוק מושפע מגורמים חיצוניים. אך עקב כמות האדמות ומצוקת הדיור הגואה, השוק הישראלי ימשיך לשמור על ערכו גם אם הבורסות יקרסו למשל. בתים מוכנים להזמנה הם הפתרון המושלם בעבור אלו מכם שחוששים מפגיעה בתאריך סיום העבודה או אם אתם צריכים לעזוב את ביתכם לבית חדש בפרק זמן קצר.

תהליך הייצור הייחודי של בתים מוכנים מבטיח כי גם בימים הזויים שאנחנו חיים בהם כיום, תהליך הבניה של הבית שלכם לא עוצר. את הבתים המוכנים להזמנה שלנו אנו מייצרים בבלעדיות במפעל אשר מצוייד בטכנולוגיית LGS, המתקדמת ביותר בעולם כיום. התהליך הזה מאפשר לכם לקבל את הבית שלכם בפרק זמן קצר של שלושה חודשים (בהתאם לאישורים ולצרכים השונים של הלקוח).

בימים שבהם אנשים רבים מחפשים פתרונות דיור, בתים מוכנים להזמנה הם הפתרון היחידי שיכול להבטיח לכם איכות במהירות וללא בלת"מים.

בתים מוכנים להזמנה פתרונות דיור

בתים מוכנים להזמנה הם הפתרון למצב

אנשים רבים מחפשים בימים אלו פתרונות מגורים זמניים אך איכותיים. בתים מוכנים להזמנה יכולים להוות פתרון מושלם בעבור אלו מכם שמחפשים פתרו מהיר אך מחפשים לקבל גם איכות ונוחות. הבניה הקלה מציעה לכם בתים מוכנים לצרכים שונים, החל מצרכים מסחריים או משרדיים ועד לפתרונות נופש מתקדמים.

את הבתים המוכנים להזמנה שלנו אנו מייצרים על פי הצרכים שלכם. את התכניות האדריכליות נתכנן יחדיו עם אדריכל שאתם תבחרו, לאחר מכן נמשיך לעבודת הייצור במפעל אשר לוקחת בממוצע שלושה שבועות. המבנים יגיעו לשטח על ידי משאיות וכשהם כבר מרוצפים וצבועים, את השטח נדאג להכין וליישר עוד לפני כן וכך כל שיישאר לעשות הוא ליצוק בטון כדי לחבר את הכול יחדיו עם התשתיות השונות.

בשלב האחרון נבנה ממ"ד תקני ונבצע את עבודות הגימור כמו התקנת חלונות, ארונות מטבח, חדרי הרחצה, גופי תאורה וכו'. אם אתם מעוניינים לעבוד עם מעצב אדריכלי אשר אנו לא מכירים הדבר אפשרי לחלוטין ואפילו נשמח להכיר אנשי מקצוע חדשים ואיכותיים.

פתרון מושלם למען כדור הארץ

אם נמשיך את הקו האקולוגי, נראה כי בימים אלו שהמודעות לסביבה נמצאת בשיאה וכתוצאה זיהום האוויר בעולם פוחת. טז כדי שנוכל לעזור לדור ההמשך ולשמור על כדור הארץ שלנו, אנו ממליצים לבחור בבניה קלה אשר הוכתרה לצורת הבניה הירוקה והאקולוגית ביותר.

העובדה כי את הבתים המוכנים להזמנה שלנו אנו מייצרים במפעל מאפשרת לנו לשמור על סביבת העבודה. כך אנו מוודאים כי אנו שומרים על תווי התקן המחמירים ביותר וגם אנו לא מזהמים את האדמה סביבה עומד להיבנות הבית. תוסיפו לכך כי תהליך העבודה לא דורש חפירות ועבודות שמלוות ברעשים רבים ותקבלו פתרון שגם מתחשב בשכנים ומונע מתיחויות מיותרות.

רוצים לשמוע עוד פרטים על האפשרות של בתים מוכנים להזמנה? צרו עימנו קשר באמצעות אתר האינטרנט שלנו עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה. אתם גם מוזמנים להתקשר אלינו ישירות למספר הטלפון 072-3969651 ולשוחח עימנו כבר עכשיו על אפשרויות המגורים שמחכות לכם אצלנו בא.ב.ד. בניה קלה.