בתים מוכנים בקיבוץ חולדה

לגור בקיבוץ זה סוג של החלום הישראלי, לא סתם הקיבוצים הם חלק בלתי נפרד מההיסטוריה וההווי הישראלי. הלוא כולנו חלמנו על השקט שיש בקיבוץ, על הנוחות שבחדר אוכל ויותר מכול – כולנו חלמנו על הקהילתיות הקסומה שיש בקיבוצים. לכן לא מפתיע שרבים האנשים שמחפשים לעבור ולגור בקיבוצים, האפשרות של בתים מוכנים למגורים היא אפשרות שמקלה על כול סיפור המעבר ותסייע לכם להפוך את החלום למציאות.

בתים מוכנים – פתרון נוח וחסכוני

מבין כול הקיבוצים הקיימים בארץ, ישנו קיבוץ אחד שאנחנו רואים שהכי הרבה אנשים מחפשים לגור בו – קיבוץ חולדה. כנראה שהמיקום הנפלא של קיבוץ זה, במרחק נוח מירושלים ומתל אביב, הפכו את החיפוש אחר בתים מוכנים בקיבוץ חולדה לאחד החיפושים המועדפים על זוגות ומשפחות צעירות.

קיבוץ חולדה הוא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה הישראלית, הוא היה מאמצעי התקשורת היחידים עם ירושלים הנצורה וההיסטוריה שלו שזורה בהיסטוריה של המדינה. זוגות רבים שמחפשים אחר בתים מוכנים בקיבוץ חולדה מגיעים אלינו לאחר שהבינו כי פתרונות המגורים האחרים לא מספקים את כל היתרונות של טכנולגיית LGS הייחודית בה אנו משתמשים בא.ב.ד. בנייה קלה.

בתים בקיבוץ חולדה

מה היתרונות של בחירה בבתים המוכנים שלנו?

1- זמנים קצרים – קבלת מפתח תוך ארבע עד שישה חודשים.

2- תקציב ידוע מראש – שיטת הבניה הייחודית שלנו מאפשרת לנו לדעת מראש את התקציב הדרוש, ללא בלת"מים וללא הפתעות.

3- עיצוב אדריכלי – אצלנו אתם לא מקבלים בית מוכן מקטלוג אלא בית מעוצב על פי תכנית אדריכלית מפורטת ומדויקת עד לרמת הבורג.

4- בידוד ללא תחרות – בידוד רעשים ובידוד תרמי איכותי וברמה גבוהה יותר מכל שיטת בניה אחרת.

5- בניה ירוקה – שיטת הבניה שלנו שומרת על איכות הסביבה ודוגלת בהפחתת הזיהום הסביבתי.

בתים מוכנים בקיבוץ חולדה

במרחק של ארבעים דקות נסיעה משתי הערים המרכזיות של ישראל, בסמוך ליער קסום והרחק מהשאון והרעש של הכבישים הראשיים, לא לחינם הפך קיבוץ חולדה לאחד מהקיבוצים המבוקשים בישראל. אנחנו בא.ב.ד. בניה קלה, לא יכולים להבטיח לכם כי יהיו אדמות זמינות בקיבוץ אך אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם בתים מוכנים בקיבוץ חולדה במהירות, באחריות ותוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר – הפסיקו לחפש כי מצאתם אחת כזו.

חברת א.ב.ד שמה לעצמה אל מול העינים כמטרה עליונה את הנגשת הבניה הקלה לכל חלקי עם ישראל. אנחנו לא רק מדברים באוויר, אנחנו גם מיישמים – בואו להתרשם ממגוון הפרויקטים שלנו. הבתים שאנחנו מייצרים בעבור לקוחותינו הם בתים מעוצבים ואיכותיים. לא מדובר על מוצר קטלוגי שכל מטרתו הינה חסכון כספי, מדובר על בית חלומותיכם, בית שהוא גם מעוצב ואיכותי, אבל גם בעל תג מחיר שלא דורש מכם להיכנס לחובות עתק.

לגור בירושלים והסביבה וליהנות מאוויר צלול כל השנה

לאלו מכם שעדיין רוצים ליהנות מאיכות חיים מדהימה, משקט ושלווה, וכמובן גם מאוויר נקי ומרענן. הבחירה בבתים מוכנים למגורים בקיבוץ חולדה תחסוך לכם הרבה כאבי ראש. בזכות הבחירה בבית מוכן אתם יכולים לחסוך מעצמכם את כל חוסר הוודאות הכרוך בבניית הבית, אנחנו נוודא שאתם תוכלו להתרכז במציאת השטח ולהשאיר לנו את שאר העניינים.

כדי שתוכלו לעבור ולגור בהקדם האפשרי בבית חדש, אל תחכו למחר צרו עימנו קשר עוד היום. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ל-03-9097093 ואחד מניצגנו ישמח לספר לכם עוד על השיטה הבלעדית והייחודית שלנו. אז הפסיקו לחפש בתים מוכנים בקיבוץ חולדה ודברו איתנו היום כדי שעוד חצי שנה תוכלו כבר לגור בבית משלכם.