מבנים ניידים למכירה – האם זה אפשרי בארץ?

הרבה מאוד משפחות וזוגות צעירים מחפשים פתרונות דיור ושומעים על מגוון פתרונות ובהם גם מבנים ניידים למכירה (בחלק מהמקרים קוראים להם גם – מבנים יבילים). המחשבה הראשונה שעולה להם בראש היא של קראוון או מכולה תעשייתית. בפועל, המציאות רחוקה מכך שנות אור ואם תמשיכו לקרוא תוכלו להבין בדיוק על מה מדברים כשאומרים מבנים ניידים למכירה.

מבנים ניידים למגורים – מה זה?

השם "מבנה נייד" טומן בחובו את העובדה כי מדובר על מבנה שניתן לנייד אותו ממקום למקום בצורה נוחה. בניגוד לקראוון, אשר המבנה עצמו הוא בעל יכולת תנועה, למבנים ניידים שמיועדים למגורים אין גלגלים ולכן הם לא ניתנים לגרירה אלה מצריכים הובלה מסודרת באמצעות משאית ומנוף.

למעשה מבנה נייד הוא מבנה אשר נבנה במפעל ומנוייד לנקודת היעד, שם הוא מחובר לתשתיות בשטח לפרק הזמן הנדרש. במבנים ניידים למגורים מדובר על פרקי זמן של שנים רבות אך במידת הצורך ניתן גם לשנע את הבית למיקום אחר באמצעות ההכנות הנכונות.

בנייה ניידת למגורים בישראל

מה צריך לדעת על מבנים ניידים

  • בניה מהירה

    פרק הזמן הממוצע להעמדה של מבנה נייד עומד על כשלושה חודשים – מדובר על תהליך קצר בצורה משמעותית מאשר אפשרויות הבניה האחרות.

  • בניה ירוקה

    כאשר אתם מחפשים מבנים ניידים למכירה אתם למעשה מחפשים פתרונות בניה אקולוגים. בזכות העובדה שמייצרים את המבנים הניידים במפעל – ניתן להרכיבם בשטח במהירות וללא זיהום האזור שבו מרכיבים את המבנה. נוסף על כך, כל המחשבה האדריכלית מאחורי מבנים אלו שמה דגש על שימוש בחומרי גלם שלא מזהמים את הסביבה.

האם מבנים ניידים למכירה ניתנים לעיצוב?

אנשים רבים חוששים כי כאשר הם בוחרים במבנה נייד הם למעשה בוחרים בית מעוצב מראש ולהם לא תינתן האפשרות לעצב אותו כרצונם. גם במקרה זה המציאות היא אחרת לגמרי, את המבנים הניידים אתם יכולים לעצב בצורה מלאה עד לרמת הפנלים והגימור. את המבנים ניידים אנו מייצרים במפעל בהזמנה ועל פי עיצוב אדריכלי מוקפד שיוסכם עליכם. כך שניתן לעצב ולתכנן את הבית המושלם כדי שיתאים לצרכים שלכם ברמת הדיוק הגבוהה ביותר.

הבחירה במבנים ניידים מאפשרת לכם גמישות עיצובית שאף סגנון בניה לא יאפשר לכם. הגמישות הזאת לא נגמרת רק ברמת העיצוב אלא מתבטאת גם בבחירת מיקום הבית וגודלו. אומנם מבנים ניידים מגיעים בכמה גדלים סטנדרטים אך אם תצטרכו נוכל להרחיבם או להוסיף להם חלקים כדי לייצר חללים מעוצבים בגודל הנחוץ. יותר לא מדובר על מכולה או צריף אלא על בית ברמת גימור מופלאה עם צנרת, חיבור לתשתיות וכל מה שבית צריך כדי שתקראו לו "בית".

מבנים ניידים למגורים זה א.ב.ד בניה קלה

כבר קרוב לעשרים שנה שאנחנו בחברת א.ב.ד מובילים פרויקטים בתחום הבניה הקלה והמתקדמת, במרוצת הזמן תכננו וביצענו מאות פרויקטים בעבור השוק הפרטי והציבורי. כיום אנחנו צועדים בראש החזית הטכנולוגית של הבניה המקדמת בארץ ומציעים למגוון לקוחותינו פתרונות דיור מותאמים ומושלמים.
לפני שתיצרו עמנו קשר רצינו להזמין אתכם להתרשם מגלריית הפרויקטים שלנו, כדי שתוכלו לראות בעצמכם את הגיוון והאיכות של המבנים שבנינו.

רוצים להיפגש עמנו ולהתחיל לצעוד אל עבר הבית שלכם? חייגו אלינו ל – 03-9097093 או שלחו לנו הודעה באמצעות האתר שלנו ואחד מנציגנו ישמח לייעץ לכם ולסייע לכם בכל שאלה.