בניה קלה עד מפתח תוך 6-8 חודשים – מה זה וכמה זה עולה?

שימו לב – קיים הבדל מהותי בין הביטוי "בניה קלה" ל"בניה מתקדמת". "בניה קלה", לרוב יתייחס לבניה של תוספות בניה, סגירת גג או מרפסת ואילו "בניה מתקדמת" מתייחס לבניה בקדמת הטכנולוגיה, של בתים המיוצרים מן השלד ועד לגמר. אנחנו בא.ב.ד מבצעים בניה מתקדמת.

למרות שכתבנו בעבור על מחיר בניה קלה עדיין אנשים שואלים אותנו ואנחנו רואים כי גם מגיעים אלינו מחיפושים שונים בגוגל אנשים שרוצים לדעת מה מחיר בניה קלה עד מפתח. למען אנשים אלו החלטנו לסקור עד העלויות של בניה קלה ולהציג לכם מפתח להבנה של מחיר בניה קלה.

מחיר בניה קלה עד מפתח

אז על מנת להבין את מחיר הבניה קלה עד לקבלת המפתח לבית עלינו להבין קודם כל את הגורמים לעלויות השונות. אך לפני הכל חשוב לנו להדגיש כי עלות בניה קלה אינו דבר קבוע וכי המחיר משתנה בהתאם לדרישות מהבית המוגמר. כמו כן ישנה חשיבות לחומרים ולתנאי השטח בחישוב המחיר הסופי לבניית בית בשיטת הבניה הקלה. קריטריונים לעלות בניה קלה: יש עוד כמה קריטריונים שונים שנעזוב כרגע מחוץ למשוואה כי מדובר על דברים שעיקרם דומה לשיטות הבניה האחרות כמו עבודות הגימור, החשמל והאינסטלציה.

מה הם שלבי הבניה הקלה

לבניה הקלה ישנם כמה שלבים אשר תצטרכו לעבור משלב הבניה קלה עד מפתח. ריכזנו בעבורכם את השלבים העיקריים: מחיר בניה קלה עד מפתח
  • שלב הפגישה בו נכיר אחד את השני ונבין את הצרכים שלכם
  • שלב התכנון
  • אישור התכנון והגשת ההיתרים לרשויות השונות
  • תחילת יציקת הרצפה ותחילת ייצור השלד במפעל המתקדם שלנו
  • הצבת השלד ובניית המבנה בשטח
  • חיפויים ואיטומים של המבנה
  • טיפול והתקנה של תשתיות (חשמל, מים, אינטרנט, טלפון וכו)
  • סיום בידוד ואיטום
  • סיום עבודת חלונות וצביעת הבית
  • השלמת הריצוף וגמר אינסטלציה, צבע ודלתות.
בגזרת אישורי והיתרי הבניה – אין צורך באישורים מיוחדים על מנת לבנות בית בשיטת הבניה הקלה אך כן נדרשים אישורים בדומה לבניה רגילה. במידה ואתם לא בונים את כל הבית מאפס אלא מבצעים שינויים פנימיים במבנה אז אין צורך בקבלת היתרים מיוחדים, החוק קובע כי צריך לקבל אישור אך ורק במידה ומבצעים שינויים בקירות החיצוניים של המבנה. מחיר שיטת בניה קלה עד מפתח יצא לכם בכ-35% זול יותר מאשר שיטת הבניה הקונבציונלית, אחת מהסיבות העיקריות להבדלים במחיר הוא כי בשיטות בניה אחרות אנו חשופים לבלתי צפוי (שבאופן צפוי הוא יקרה בכל פרויקט) שעלול לגרום לעיכובים ולהוצאות כספיות לא צפויות. בשיטת הבניה הקלה אנו חשופים באופן פחות לבלתי צפוי שכן אנו מייצרים את הבית במפעל מבעוד מועד ואז מבצעים את הרכבתו בשטח בצורה מדויקת, מהירה וחסכונית אשר מונעת מהבלתי צפוי לצוץ ולעלות לנו בכסף מיותר.

למי פונים בעבור בית בשיטת הבניה הקלה?

עלות בניה עד קבלת מפתח קיימים היום בארץ חברות בניה קלה רבות אשר מציעות הקמה ובניה של בית בתקופת זמן קצרה. אצלנו בא.ב.ד. בניה קלה אנו מבטיחים לכם קבלת מפתח תוך כארבעה חודשים מתחילת הבניה וזאת בזכות העובדה כי אנו מתעסקים אך ורק בבניה קלה ועושים זאת בהצטיינות כבר קרוב לעשרים שנה. אז אם אתם מחפשים חברה אחרית שמגיעה עם קבלות והוכחות בשטח צרו עמנו קשר עוד היום וביחד נבנה בית בישראל. חייגו אלינו לא.ב.ד בניה קלה עוד היום 03-9097093 ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם ותאם עמכם פגישת הכרות ראשונית על מנת שתוכלו לראות כיצד החזון שלנו והחלום שלכם נפגשים והופכים לבית אמיתי בעבורכם במחיר זול ובמהירות שלא דמיינתם.