שיטות בנייה מודרניות בישראל

מדינת ישראל אומנם ממוקמת במזרח התיכון אך מבחינת שיטות בנייה מודרניות היא מובילה כאילו הייתה ארצות הברית. ענף הבנייה בארץ הוא בקו אחד עם המדינות המתקדמות בעולם ואם בעבר הייתם רוצים לבנות בית אז רק הייתם צריכים לבחור קבלן, כיום על מנת לבנות בית אתם צריכים להבין את שיטות הבנייה השונות ורק ככה תוכלו לבחור האם תרצו בית שנבנה בשיטת הבניה הקלה או בית בבניה טרומית או אולי בכלל אתם מעדיפים בית בבניית מלבנים קלאסית.

מה זה בכלל שיטות בנייה מודרניות?

שיטות הבנייה המודרניות הן למעשה התפתחות של שיטות הבניה הקונבנציונליות והן שמות דגש על חשיבה לטווח הארוך. בבנייה מודרנית אנו נותנים משקל נרחב לפגיעה הסביבתית, לאיכות החיים של המתגוררים בבית אך גם של האזור והשכנים. בשיטות בנייה מודרניות נעשה שימוש בטכנולוגיות חדשניות והתאמה מרבית של החדשנות והטכנולוגיה לעיצוב האדריכלי למען נוחות מרבית.

בנייה מודרנית בארץ

אלו סוגי בנייה מודרנית קיימים בארץ

בארצנו משתמשים בהרבה סוגי בנייה מודרנית וישנם אדריכלים וחברות בניה רבות אשר נוהגות לשלב מאפיינים מכמה סגנונות בנייה על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ביותר בעבור צרכי הלקוח והמשפחה אשר אמורה לחיות בבית בסופו של יום. כיום ישנה מגמה משמעותית של שיטות הבניה החדשות גם בסקטור המסחרי כמו מבני משרדים, מתחמי קניות, חנויות ועוד.

 • בנייה טרומית

  עקרונות הבנייה הטרומית מבוססים על שימוש בחלקים מוכנים מראש המיוצרים בסיטונאות במפעל, מועברים לשטח ושם מורכבים במהירות.

 • בנייה מתועשת

  הבנייה המתועשת היא למעשה ערבוב וחיבור של שיטות בניה שונות אך העקרון העומד בשיטת בנייה זו הוא ייצור חומרי הגלם באתר הבנייה עצמו ולא במפעל.

 • בנייה קלה

  הבנייה הקלה היא בנייה אשר כל מהותה וכל החלקים בה קלים, בין אם מדובר על משקלם הפיסי היחסי של חומרי הגלם או בין אם מדובר על המחיר של פרויקט אשר נבנה בשיטה זו. (זהו אומנם הסבר פשטני אך כחברה המתמחה בשיטת הבניה הקלה, כבר דנו בעבר בהרחבה בנושא)

 • בנייה מודולרית

  הבנייה המודולרית היא בעצם שיטה אשר בה כל חלק מיוצר במפעל אחר המתמחה בייצורו, את החלקים הללו מעבירים אל אתר הבנייה ושם מרכיבים אותם לכדי יצירת המבנה השלם והסופי. השיטה הזו מאפשרת לכמה בעלי מלאכה לעבוד במקביל והיא נחשבת דומה לשיפוץ בקלות העבודה בה.

 • בנייה ירוקה

  הבנייה הירוקה היא בעצם כל סוג בנייה אשר שם אל מול עיניו את כדור הארץ ואת החשיבות לשמור עליו ועל הסביבה. הרבה משיטות הבניה שציינו קודם נחשבות אקולוגיות וירוקות.

מה היא שיטת הבניה המודרנית המתאימה לך?

לכל פרויקט יש את שיטת הבניה המתאימה לו, אם תשימו לב להגדרות היבשות של כל שיטה ושיטה תבחינו כי מדובר על שיטות דומות מאוד אשר לכל אחת מהן כמה אלמנטים מבדילים שונים. האמת היא שאין ממש חשיבות לבחירה והתחייבות על סוג בנייה מודרנית אחת כיוון שניתן לשלב כמה שיטות בנייה מודרניות על מנת להגיע לתוצאה המושלמת.

שיטות בנייה בישראל

אנחנו בא.ב.ד. בניה קלה נשמח להציע לכם את שירותנו על מנת להגשים את חלומכם ולהקים בית בישראל במחיר שווה לכל נפש. על ידי שימוש בשיטת הבניה הקלה אנו מסוגלים, וגם ניישם, להציע לכם פתרונות נוחים, אקולוגים ולא יקרים שכל מטרתם היא בניה של בית ברמה הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

למי לפנות בשביל לבנות בית?

לא מזמן פרסמנומאמר הסוקר חברות בניה בצפון וכנראה בהמשך נעשה אותו הדבר על עוד אזורים ברחבי הארץ אך לא משנה איפה אתם רוצים לבנות את ביתכם אתם מוכרחים ליצור עמנו קשר עוד היום על מנת שנוכל לעזור לכם ולבנות בעבורכם את הבית שאתם כל כך רוצים. אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו ל03-9097093