כל הדברים שלא ידעתם על מבנים יבילים עשויים מבטון למגורים

מבנים יבילים למכירה הפכו בשנים האחרונות לפתרון יעיל וחסכוני בעבור זוגות צעירים ברחבי בעולם ובארץ גם כן, העובדה כי ניתן לבנות בית במהירות ובמחירים זולים מאי פעם הופכת את שיטת הבניה הקלה לפתרון הקסם שכולנו חיכינו לו. למען אלו מכם שעדיין חוששים לנטוש את שיטות הבנייה המיושנות והמזהמות החטלנו לכתוב לכם מאמר על מבנים יבילים עשויים מבטון למגורים ובאמצעותו אנו מקווים שנצליח לגרום לכם להבין עד כמה שיטת הבניה הזו היא ירוקה, חסכונית ומעל הכל איכותית.

מה זה מבנים יבילים

מבנים יבילים הם פשוט דרך של אנשי המקצוע לדבר על מבנים ניידים, לא להתבלבל עם קראוונים למגורים שהם פתרון אחר. מבנה יביל הוא מבנה אשר ניתן להובלה (אך הוא לא כחלק מרכב כמו קראוון אשר למעשה הוא מבנה יביל בעל יכולת תנועה עצמאית ולא תלויה) על פי רוב מבנה יביל למגורים יועבר פעם אחת אל מקום המגורים ושם יורכב ויוצמד לקרקע.

כיום מבנים יבילים מגיעים בשלל תצורות וניתן למצוא מבנים יבילים במחירים מגוונים. אצלנו בא.ב.ד אנו משתמשים בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת אשר נקראת LGS ולמעשה על ידי חיתוך הפלדה באופן דק ומדויק עד לרמת המילימיטר אנו מסוגלים לייצר את המבנים היבילים למגורים האיכותיים ביותר בארץ.

מבנים יבילים למגורים יתרונות

מה היתרונות של מבנים יבילים למגורים

לא לחינם מבנים יבילים נקראים גם הבנייה של העתיד, השימוש שנעשה בטכנולוגיה מתקדמת מאפשר לנו להגיע לרמות דיוק ומהירות עבודה מבלי לזנוח את האיכות ואת התכונות הטובות של חומרי הגלם הייחודיים לבניה הקלה.

 • בניה מהירה

  רק בבניה קלה נוכל להבטיח לכם לקבל בית גמור ומרוהט בפרק זמן של עד חצי שנה בלבד מרגע תחילת העבודה! (ואפילו קודם בהרבה מקרים). את השלד ואת הבסיס של הבית אנו מייצרים במפעל שלנו המצוייד במכשירים המתקדמים בעולם אשר מסוגלים לעבדו בשיטת ה-LGS ולהפוך אותו לחומר מופלא מאין כמוהו

 • חוזק ועמידות

  גם באזורי האקלים הקשים ביותר בעולם כבר הבינו כי מבנים אשר משתמשים בשלדת פלדה בשיטת ה-LGS הם עמידים וחזקים יותר מכל מבנה אחר.

 • טוב לסביבה

  כולנו כבר מכירים את גרטה, אותה ילדה ששטה בעולם במחאה על האקלים. אם אתם לא רוצים להסתכסך איתה אז כדאי שתדעו כי המפעל שלנו הוא מפעל לא מזהם העומד בתווי תקן. בנוסף שיטת הבניה הקלה הוכרה כשיטת הבניה הירוקה מכיוון שהיא לא מזהמת את הקרקע בעת הבניה, אין פגיעה באיכות החיים של הסובבים בזמן הבניה וכל התפעול והחזוקה של בניה יבילה היא חסכונית באנרגיה.

 • בידוד ואיטום שלא הכרתם

  לא רק שהעמידות של המבנים היבילים היא גבוהה משל הבניה הקלאסית והמיושנת אלא הן בגזרת הבידוד התרמי והן בגזרת הבידוד האקוסטי מדובר על רמת עמידות גבוהה ביותר. חומרי הגלם ושיטת חיתוך הפלדה הייחודית שלנו מאפשר לבית לשמור על החום השורר בתוכו ולהרחיק את מזג האוויר הקיצוני מפנים הבית.

למי פונים בשביל מבנה יביל למגורים?

אם אתם רוצים להתחיל ולבנות את בית חלומותיכם בשיטת הבניה הקלה או מחפשים חברה שתדע לענות לכם על כל הצרכים בבואכם לרכוש מבנה יביל למגורים אז יש רק חברה אחת שאתם צריכים להכיר וזו א.ב.ד בניה קלה, רק אצלנו תמצאו לקוחות מרוצים שמוכנים לדבר בגלוי על חווית העבודה עמנו, רק אצלנו תמצאו את המבנים היבילים האיכותיים ביותר בארץ ורק אצלנו אתם בידיים בטוחות.

לכל שאלה או תאום פגישה פשוט צרו עמנו קשר או חייגו אלינו 03-9097093