איך לצבוע את הדירה ולא להשתגע

אומרים ששיפוצים ומעברי דירה הם התקופות הטובות ביותר לגירושין ולפירוק מערכות יחסים, הרבה זוגות חווים משברים עמוקים בעודם עוברים דירה או עומדים בפני תהליך של שיפוץ המבנה בו הם גרים והסיבות לכך הם מרובות, קודם כל מדובר על תקופה לחוצה מאוד שהרבה כסף לרוב מונח על הכף וגם אם תכננו הכל בצורה המדוקדקת ביותר עדיין קיים אלמנט הבלתי צפוי של איך תיראה העבודה בסיומה וגם זה מוסיף למפלס הלחץ והחרדה שלנו.
כדי שאתם לא תצרטכו לסבול החלטנו להציע לכם מדריך שיסייע לכם בעבודות הצביעה במידה והחלטת לבצע את המטלה הזו בצורה עצמאית, אז לא משנה איפה אתם גרים  כי אנחנו מציעים בניה קלה בכל רחבי הארץ וכל המבנים שלנו נוחים לצביעה. אז רק קיראו את המאמר הזה ובהצלחה!

טיפים לצביעת הדירה

לפני שנתחיל בדירה נדגיש כי צביעת הדירה הינו פרויקט ארוך יחסית ודורש זמן לא רק לעבודה עצמה אלא גם סבלנות על מנת שתוכלו להמתין עד אשר הצבע יתייבש. אם אתם לא אנשים סבלניים אולי שווה לכם לעבוד עם חברה שבאופן יום יומי מבצעת עבודות של צביעת דירה בפריסה הארצית ויש להם את הניסיון והיכולת לבצע עבודה איכותית בעבורכם.

  1. עבודת ההכנה שתבצעו לפני הצביעה היא הדבר החשוב ביותר (גם אם בסופו של יום תעבדו עם חברה חיצונית) אתם מוכרחים לבצע בחירה של צבע שתתאים לא רק לבית שלכם ולאווירה אשר תרצו לייצר בו אלא תשתלב בכל הבית. על מנת לבצע זאת עליכם להתייחס לבית כמכלול ואנו ממליצים לעבוד עם צבע עיקרי ועוד שני גוונים משלימים על מנת שהשילובים שתוכלו לייצר יהיו הרמונים אך עדיין יאפשרו לכם משחק ויצירה של הפתעות נעימות לעין.איך לצבוע את דירה בבניה קלה
  2. עוד שלב הוא פינוי החדר מכל מה שאתם לא רוצים שיתלכלך ויצבע, זה אומר רהיטים ושטיחים אבל גם חשוב לשמור על סביבת עבודה נקיה ומסודרת על מנת להפחית את הסיכון לתאונות צבע במהלך העבודה (למשל בעיטה בדלי שבתורו ישפוך צבע על הרצפה) אחת הדרכים היא לנקות את החדר ולפרוס עיתונים על החיבור שבין הקירות לרצפה במרחק של עד כמטר מהקיר, המחמירים יהדקו את העיתונים עם נייר נדבק.
  3. התחילו מהתקרה ועברו מטה, אתם לא רוצים לעבוד על הקיר שעה ואז לעבור לתקרה רק כדי שטיפות צבע ינזלו ויהרסו את כל העמל והעובדה שהשקעתם קודם לכן.
  4. סבלנות היא מילת המפתח בצביעה של דירה, בין שכבה לשכבה יש צורך ממשי לתת לצבע להתייבש והדבר יכול לקחת גם כארבע שעות, נסו לעבוד בצורה מסודרת ולעבור מחדר לחדר בסבבים של שעתיים עד ארבע שעות על מנת שתוכלו להספיק כמה שיותר ביום אחד.
  5. אם אתם רואים כי אתם לא עומדים להצליח ולסיים את צביעת כל הפרויקט ביום אחד עליכם לוודא כי המברשות והרולרים שלכם לא יהרסו בלילה, על מנת לוודא זאת יש לכם שתי אופציות – הראשונה היא לשטוף את הכלים טוב טוב מהצבע והשניה היא מעט יותר מסובכת אך חסכונית בזמן יותר – עטפו את המברשות בניילון נצמד וודאו כי הוא אטום, לאחר מכן הניחו את המברשות במקרר לאורך הלילה על מנת שהצבע לא יתייבש וכחצי שעה לפני השימוש החוזר הוציאו מהמקרר על מנת ששערות המברשת יחזרו להיות אלסטיות.בניה קלה וצביעת הבית

אל תנסו לעשות הכל ביום אחד כיוון שעבודת הצביעה הטובה והאיכותית ביותר היא זו שלוקחת זמן ונותנת לצבע את הכבוד והזמן להתייבש לפני שכבה ושכבה. להשגת התוצאות הטובות ביותר השתדלו לעבוד בבוקר כיוון שככל שטמפרוטרת החדר גבוהה יותר כך הצבע יתפס בצורה איכותי וטובה יותר על הקיר.
אם אתם עומדים בפני צביעה של דירה אשר נבנתה בשיטת הבניה הקלה ואתם מתלבטים מה הדרך הטובה ביותר או מה החומרים האיכותיים ביותר אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.