יתרונות מבנים יבילים ובניה קלה למגורים

שימו לב – קיים הבדל מהותי בין הביטוי "בניה קלה" ל"בניה מתקדמת". "בניה קלה", לרוב יתייחס לבניה של תוספות בניה, סגירת גג או מרפסת ואילו "בניה מתקדמת" מתייחס לבניה בקדמת הטכנולוגיה, של בתים המיוצרים מן השלד ועד לגמר. אנחנו בא.ב.ד מבצעים בניה מתקדמת.

בשנים האחרונות אנו רואים מצד אחד מצוקה אדירה בקרב זוגות צעירים ומשפחות צעירות, לא רק בארץ כי אם בכל העולם, אשר לא מצליחים להגיע למצב הכלכלי המספק על מנת לקנות בית משל עצמם, למרות זאת הצורך הבסיסי של כל אדם לבית קבע משלו גובר על המצוקות ובזכות חידושים טכנולוגים הבניה היבילה הפכה לפתרון הקסמים שכולנו חלמנו עליו.

עם התחזקות הצורך במגורים לצד ההתפתחויות הטכנולוגיות אנו מסוגלים לייצר כיום מבנים יבילים למגורים ולראייה ניתן לראות כי בכל העולם ממשלות רבות פונות לסוג זה של בניה קלה למגורים על מנת לספק פתרונות דיור לכלל האוכלוסייה ברמת החיים הגבוה ביותר שניתן.

מה היתרונות של מבנים יבילים למגורים

  • חסכון באנרגיה

    מבנים יבילים למגורים מאופיינים בכך שהם מאוד חסכוניים באנרגיה אשר נדרשת לתפעולם. הסיבה לכך נעוצה בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר אשר מאפשרים שמירה על חום הבית והרחקה של מזג האוויר החיצוני מהפנים. על ידי שימוש בחומרי בידוד ואיטום מהמעלה הראשונה בניה קלה למגורים הפכה לסטנדרט הגבוהה ביותר של חסכון באנרגיה אשר מוביל גם לחסכון כלכלי בהוצאה על אנרגיה של משק הבית.

בניה מהירה

  • אנחנו לא סתם אומרים ומבטיחים ללקוחותינו בניה של בית חלומותיהם בטווח של כארבעה חודשים עד חצי שנה. בזכות העובדה כי אנו מייצרים את השלדה והבסיס במפעל הרמטי ברמה בינלאומית אנו מסוגלים להגיע לזמנים קצרים במיוחד בייצור ואז כל מה שנשאר זו עבודת ההרכבה בשטח – מכאן הגיע השם הנוסף של שיטת בניה זו כבניה מודולרית.

שכונת מגורים בניה יבילה

  • שמירה על הסביבה

בואו נודה שניה בעובדה כי הבניה הקונבנציונלית היא לא בדיוק שיא השמירה על הסביבה, היא מזהמת נורא וכרוכה בהיותה מפגע סביבתי מתמיד לאורך כל ימי תהליך הבניה. לעומת זאת בניה קלה למגורים מאופיינת בכל המאפיינים ההפוכים שהופכים אותה לפתרון אקולוגי מושלם ולא סתם היא זכתה בשמה "בניה ירוקה" בזכות העובדה שבמהלך כל התהליך נפלטים משמעותית פחות גזי חממה מזהמים, אין זיהום שמיעתי (Noise Pollution) ואין פגיעה סביבתית נרחבת ומתמשכת.

למה לא כולם בונים בסגנון של בניה קלה למגורים?

קודם כל אנחנו מאמינים שבעתיד הלא מאוד רחוק יותר ויותר קבלנים וצרכנים יבינו את היתרונות של הבניה הקלה למגורים וישמשו בה בצורה מהותית נרחבת יותר, אך לצד זאת יש גם כמה דברים אשר עדיין מאפשרים קיום של שתי סגנונות הבניה הללו אחד לצד השני. למשל בנייני מגורים עדיין לא מיועדים להיות בנויים בצורה מודולרית ויבילה (אומנם אנו רואים שינוי גם בתחום זה אך הוא עדיין בחיתוליו מבחינה מסחרית שתהיה גם בטיחותית וגם כלכלית) וכך גם לא מבני ענק כמו קניונים ומרכזים מסחריים.

בניה יבילה למגורים בשכונה טובה

בנוסף יש אנשים אשר נרתעים מהשינוי הזה בעולם הבניה ומעדיפים להיצמד להרגלים הישנים שלהם ושל העולם ומחכים לראות כיצד הכל משתנה על מנת להצטרף למהפכה הירוקה שמביאה לכולנו איכות חיים טובה יותר.
אז אם אתם מעוניינים להפוך את חייכם לטובים יותר ולתרום לסביבה בעזרת זה שלא תזהמו אותה כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר, כן, זה כל כך פשוט – 03-9097093