עיצוב של מטבח כפרי

כחלק מעיצוב בית מגורים יש לתת משקל רב לעיצוב המטבח שלכם. המטבח הוא החלק החם בבית, בו המשפחה נפגשת לעיתים קרובות וכל הדברים המעניינים קורים שם. ואם אתם נמצאים כעת בשיפוץ או בבניה של בית חדש, זה הזמן להכיר את סגנון המטבח הכפרי. מטבח מפנק, עם עיצוב וינטאג' כמו של פעם. מבטח עשוי מעץ או עם אלמנטים של עץ וגימורים מעניינים, כזה שכיף להיות בו, לבשל בו ולאכול.

איך תיצרו במטבח מראה כפרי?

  1. ביחרו למטבח הכפרי אלמנטים של עץ. תוכלו לעשות את ארונות המטבח מעץ או לחילופין את משטח העבודה שלכם. משטחי העץ יתנו למטבח את האוירה הכפרית שאתם מעווניינים ליצור.
  2. בחירת עיצוב הארונות- במטבח הכפרי לרוב הארונות יהיו עשויים מעץ אורן או אלון ועליהם יהיו חרוטים חריצים וגימורים אשר יבליטו את היופי שבעץ. לאמיצים מבניכם, ניתן לבקש עץ בעל מראה טבעי, כזה שנראה בו את העיניים של העץ וחריצים המעידים על חומר טבעי. אם צבע העץ בארונות פחות מושך אתכם, תוכלו לצבוע את אורנות המטבח בצבע שתנור בגווני לבן או כחול כהה שמאוד מתאים היום למטבחים הכפריים המודרניים. בארונות המטבח כדאי גם להתייחס לידיות. שילוב של ידיות שחורות בסגנון וינטאג' יכולות מאוד להתאים לסגנון זה.
  3. ריצוף במטבחבמטבחים כפריים ניתן להוסיף רצפות מיוחדות במראה וינטאג'. זו יכולה להיות תוספת נהדרת אשר מתאימה מאוד לסגנון המטבח הכפרי.

מטבח כפרי בניה קלה

על מה חשוב לשים דגש בתכנון מטבח?

  1. חללי אחסון- אנו רוצים שהמטבח יהיה פונקציונאלי עבורנו. בחירה במגירות עמוקות יכולה להיות מצוינת. זה יאפשר לכם לשים הרבה דברים ולראות את כל תכולת המגירה. בנוסף, אם יש לכם מקום לאי במטבח, הוא יכול להוות עבורכם חלל אחסון נוסף ומשטח עבודה.
  2. זרימה של חלל העבודה- נהוג לחלק את חלל המטבח למספר אזורים. יש את אזור האחסון בו יהיה לרוב המקרר וארון המזווה, יש את אזור ההגשה ושם לרוב יהיו הסרוויסים שלנו ומשטח עבודה שעליו נוכל להניח את האוכל המוכן, אזור נוסף הוא אזור הבישול בו יהיה התנור והגז ולבסוף אזור השטיפה אשר יכלול את הכיורים ומתקני ייבוש הכלים. זידור האזורים צריך להיות בצורה כזו שתהיה זרימה בין החלקים. כך לדוגמא, אזור האחסון יהיה קרוב לאזור הבישול, על מנת שנוכל לקחת את החומרים ולגשת בצורה יותר טובה לאזור הבישול.
  3. משטח עבודה- חשוב מאוד שיהיה לנו במטבח מקום להכנה ולהנחת הדברים שבישלנו. לכן אחד הדברים החושבים הוא משטח עבודה מספיק גדול. במידה וחסר לכם מקום כזה, תוכלו לבדוק עם חברת המטבחים או הנגר אם ניתן להוסיף אי בחלל אשר יהווה פיתרון נהדר גם לאחסון וגם כמשטח עבודה נוח. אי במטבח לא חייב להיות באמצע. כיום ניתן ליצור גם דלפקי צד יחסית גדולים אשר ישמשו לאותה המטרה.

לעוד מידע על שיטות הבניה הקלה בה אנו משתמשים וכיצד תוכלו לשלב אותן בתכנון המטבח אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. התקשרו ל- 03-9097093 או שלחו הודעה באתר ונחזור אליכם.