באיזה ציוד כדאי להשתמש בשביל תחזוקה ושיפוץ של בנייה קלה?

שימו לב – קיים הבדל מהותי בין הביטוי "בניה קלה" ל"בניה מתקדמת". "בניה קלה", לרוב יתייחס לבניה של תוספות בניה, סגירת גג או מרפסת ואילו "בניה מתקדמת" מתייחס לבניה בקדמת הטכנולוגיה, של בתים המיוצרים מן השלד ועד לגמר. אנחנו בא.ב.ד מבצעים בניה מתקדמת.

המתעניינים בשיפוץ ותחזוקה של בניה קלה מכירים היטב, בדרך כלל, את מאפייני מבנים אלה. למען הסדר הטוב, נחדד ונזכיר שבניה קלה מאופיינת בבניה מודרנית וחכמה. אלה מבנים שמיוצרים ברובם הגדול בתהליכי ייצור מתוכננים היטב ומורכבים בשטח בתהליך מהיר, תוך שימוש בצוות עובדים מנוסה אך מצומצם. זוהי בניה מהירה מאוד, יותר זולה, מאוד חסכונית מבחינת סביבתית, אנרגטית וכמובן גם מבחינת העלות הסופית לצרכן. וכמו כל מבנה, גם בניה קלה כדאי מפעם לפעם לתחזק ולשפץ. הציוד המתאים יכול לחולל נפלאות.

מקדחות ופטישונים לשדרוג איכות החיים

בניה קלה ניתן לשדרג בצורה מאוד יפה ומרשימה בעזרת שני כלים יעילים ומוצלחים. מצד אחד מקדחה מקיטה ומצד שני פטישון. בעזרת שני פריטי הציוד הללו ניתן ליישם דיבלים עמידים, ניתן לחצוב אם צריכים להעביר חיווט לחדר חדש או תוספת בניה, אפשר אפילו לבצע שיפורים בממ"ד, הוספת מיגון, מזגנים ועוד מאה ואחת דברים נוספים. ואנו לא מדברים אפילו עד מהלכים סטנדרטיים לכל מי שמבין בשיפוץ – למשל ניתן לקדוח לצורך הוספת מתלים, להתקין מעמדים, מראות מוגדלות, הכנת תשתית לגוף תאורה חדיש.

משדרגים בעזרת קירות גבס, נישות או תקרות

כדאי לציין כי בעזרת מקדחה מקיטה, מברגה, וקיט להרכבת קירות גבס או לוחות בגדלים שונים ניתן ליצור שיפוץ מאוד מושקע. כלי חיתוך לגבס, ציוד למדידה על בסיס לייזר (או מטר ופלס), סולם נלווה, כל אלה יאפשרו שינוי של חלל הפנים כרצוי לכם. ניתן לסגור נישה קטנה לטובת אחסון, בקיר גבס לבן. ניתן להקים תקרה מונמכת מודרנית, על בסיס גבס, עם תוספת גופי תאורה מרהיבים בילט אין. אפשר להקים קירות גבס מיוחדים גם לחדרים רטובים, לסגור פינת אוכל או מרפסת. בקיצור, לוחות גבס יכולים להתאים כל מבנה של בניה קלה, לצרכי

כלי עבודה בניה קלה

החיים המשתנים. כשהמשפחה גדלה, אם פותחים משרד בבית, אם רוצים לחלק אחרת את החלל של מבנה מסחרי.

דיסק חיתוך, חיפויים ומפסקים חכמים

לא כל פעולת תחזוקה או שיפוץ מתאימה לביצוע עם מקדחה מקיטה או מברגה. אין ספק כי מברגה יכולה לאפשר אין ספור יישומים, החל מבניית פרגולה, דרך בניית הצללות מפרש וכלה בבניית רהיטים או תוספים מעץ. אבל יש עוד המון סוגי ציוד שיכולים לעזור בשיפוץ לשביעות רצונכם המלאה.

למשל, בעזרת דיסק אפשר לחתוך צינורות, ברזלים, חלקי אלומיניום וכל מיני אלמנטים אחרים, מבלי שצריך מסורים חשמליים גדולי מידות. שיפוץ מודרני יכול להוסיף הרבה חיים חדשים, בעזרת סוגי חיפויים, לקירות או לרצפות. חדרי מגורים או חדרי שינה יכולים ללבוש צורה נהדרת על ידי התקנה של פרקטים. חיפויי קירות יכולים להוסיף אופי, עם בריקים מרשימים. אם רוצים להפוך את הבית לבית חכם, ניתן לעשות שימוש גם במפסקים חכמים ואפילו לשדרג את הדוד, עם מתקן שמאפשר הפעלה שלו מרחוק, בעזרת הסלולר.

מכניסים אור וצבע

אפשר ללא ספק להמליץ גם על אמצעים שמכניסים פנימה אור וצבע. פעם מבנים קלים היו מאופיינים בחלונות די קטנים ודי סטנדרטיים. אפשר לשפר, לשדרג ולתקן ללא קושי. אם רוצים להשקיע יותר, ניתן לפתוח פתחים גדולים ולהחליף חלונות שלמים. אבל אפשר לתכנן צעדים יותר פשוטים ומהירים לביצוע, כגון הרכבת תריסים חדישים, אמצעי הצללה ומקור נוי, שגם מאפשר כניסת אור טבעי. ניתן להתקין סקייליט, ספוטים וכמובן לצבוע את הקירות בצבעים נהדרים. הצטיידו ברולרים וצבעי איכות בטקסטורות מודרניות. ואגב, אם משפצים חדרי רחצה או מקלחות, כדאי להשתמש בצבעים דוחי מים (לאיטום ומניעת עובש). בניה קלה משופרת, שווה איכות חיים.

התקשרו ל- 03-9097093 או שלחו הודעה באתר ונחזור אליכם.