מבנים ניידים למכירה (ולא יד שנייה)

אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת אנחנו שמים את כל מהווינו על הנגשה של מבנים ניידים למכירה לכל שכבות האוכלוסייה. אנו מאמינים באמת ובתמים כי עתיד הבניה בארץ, ובכלל, הינה בנייה מתקדמת וירוקה אשר עושה שימוש רב במבנים ניידים ושיטות בניה מתקדמות ואקולוגיות אשר מפחיתות את טביעת הרגל האקולוגית של שלבי הבניה השונים ומאפשרים לנו להעניק בית ועתיד טוב יותר לילדנו.

אם תערכו חיפוש בגוגל אודות "מבנים ניידים למכירה" כנראה שהתוצאות הראשונות שתמצאו יהיו של אתרי יד שנייה למיניהם המציעים לכם לרכוש מבנים ניידים באופן פרטני ולא מחברה. מרבית הזוגות הצעירים בישראל ימצאו את התוצאות הללו כפתרון נוח שכן הן לא מדמיינים לעצמם שהם יכולים להרשות לעצמם גם בית חדש מהניילונים.

מבנים ניידים למכירה – קונים יד ראשונה אצל א.ב.ד

בעולמנו כיום, עם ההתפתחויות הטכנולוגיות שלא מפסיקות לרגש ולחדש לנו, עם החזרה למרחבים הפתוחים והחיפוש אחר שקט ופינה שלווה משל עצמך. כל מה שזוגות צעירים רוצים זה להצליח ולכונן תא משפחתי יציב על מנת שיוכלו להצמיח שורשים. בשנים האחרונות אנו שומעים בכל בוקר על משבר הדיור ועל מחירי הנדל"ן המרקיעים שחקים וכל מה שהדור הצעיר חושב עליו זה כמה הם מתרחקים מלהשיג לעצמם את אותה דירת חלומות.

מבנה נייד למכירה

בזכות ההכרה הרחבה לה זוכים המבנים הניידים למכירה אנו יכולים להציע כיום גם לאותן זוגות צעירים את ההתחלה הטובה ביותר לחיים, התחלה שבבסיסה עומד בית משל עצמם. בזכות השיטות המתקדמות בהן אנו משתמשים והעובדה כי מרבית העבודה נעשית במפעל ולא בשטח אנו יכולים להציע לכם בית שאתם יכולים להרשות לעצמכם. כבר לא צריך לחכות ששר השיכון הבא יבצע רפורמה ולקוות לקבל דירה במחיר למשתכן אלא פשוט להרים טלפון אלינו בא.ב.ד בניה מתקדמת ולעשות את הצעד הראשון לעבר הבית שלכם.

לא מחכים לגיל הפנסיה וקונים בית היום

מבנים ניידים מוצעים למכירה במגוון של סגנונות, תוכלו לבחור במבנה הבסיסי וליהנות מהיתרונות המרובים שיש לבנייה הקלה או שתוכלו להתפרע מעט יותר ולתכנן את הבית שלכם בצורה המתאימה ביותר בעבורכם. הרבה אנשים חושבים כי כאשר אנו מדברים על מבנים ניידים למכירה אנו מדברים על קראוונים אך חשוב לנו להדגיש כי לא זו התמונה הנכונה.
בית נייד יכול להגיע בתצורה של קראוון אך גם בתצורה של מבנה צמוד קרקע שנבנה במקום מסויים ומועבר להרכבה במקום אחר. זו למעשה הדוגמא היותר מדויקת של המבנים הניידים שלנו, מדובר על בית לכל עניין ודבר אך כזה העשוי מחומרים נוחים יותר לעבודה, עמידים יותר, אקולוגים יותר וכאלו הניתנים לעיצוב והתאמה על פי דרישות הלקוח.

עלות הגיונית לבית בניה קלה

ישנם שימושים רבים למבנים ניידים, שימושים שיכולים להיות עסקיים כמו קיוסק, צימר, בוטקה לשומר, משרד נייד אך אצלנו מתמחים בראש ובראשונה בבנייה של מבנים ניידים למגורים. אנו מאמינים כי שיטת הבניה הקלה הינה שיטת הבניה של העתיד והעובדה כי היא מאפשרת לזוגות צעירים להקים בית בישראל מבלי לפשוט את הרגל הינה ברכה לשוק הנדל"ן הישראלי.

המחיר בעבור בנית בית נייד הינו זול בכ-35% מעלות הבנייה של בית בשיטת הבנייה הקלאסית והקונבנציונלית, העובדה הזו בשילוב עם זמן הבנייה הקצר משמעותית מזמני הבנייה של שיטות אחרות הם אלו שהופכים את שיטת הבנייה של המבנים הניידים לכל כך פופולרית. לזה תוסיפו את העובדה כי מדובר על בית שמבחינת חומרי הגלם הינו איכותי יותר וכי ניתן למקמו היכן שרוצים (וגם להזיז אותו לאחר מכן בצורה שלא ניתן להזיז בית רגיל) ותבינו מדוע מדובר על הבית הבא שלכם.

רוצים שנבנה בעבורכם את הבית שלכם? התקשרו אלינו עוד היום! 03-9097093 או צרו עמנו קשר באמצעות האתר והבית שלכם בדרך