מי הן החברות המובילות בפרויקטים של בניה מתקדמת בדרום?

הבניה המתקדמת הופכת בשנים האחרונות לכוח מוביל ודומיננטי בענף הבניה, ובתחום הבניה בדרום באופן ספציפי. ישנם גורמים רבים אשר תורמים להתפתחותה של מגמה זו, ביניהם אפשר למנות את התנאים הגיאוגרפיים הייחודיים של דרום הארץ, האקלים הקיצוני והקוטבי ששורר באזור זה וכן את הצורך בבנייה איכותית ועמידה שתתאים למאפייני האזור הייחודיים. הבניה המתקדמת, המשלבת בין טכנולוגיה מתקדמת וחומרי גלם חדשניים, מספקת מענה איכותי לאתגרים אלו ולכן קבלנים בדרום בוחרים בשיטת בניה זו פעם אחר פעם.

לחברת א.ב.ד בניה מתקדמת יש ניסיון של יותר מ – 20 שנה בבניה מתקדמת בדרום, ובזכות כך אנחנו מובילים את מגמת הבניה הזו. בזכות ההבנה העמוקה שפיתחנו לאורך בצרכים ובאתגרים הספציפיים של דרום הארץ, ביכולתנו לספק פתרונות אופטימליים ומותאמים. כחברה המתמחה בבניה מתקדמת, אנחנו מביאים איתנו את הכלים הטכנולוגיים ואת הניסיון המקצועי כדי לבנות בעבורך את הבית המושלם.

לקבלת פרטים נוספים – צרו איתנו קשר.

מדוע ישנה עלייה בפרויקטים של בניה מתקדמת בדרום?

הבניה המתקדמת בדרום הארץ היא לא רק מגמה, מדובר על צורך ממשי שאף הוכר על ידי משרד המדען הראשי כפתרון חדשני ואיכותי שיכול לסייע בפתרון משבר הדיור בארצנו. היתרונות הרבים שמציעה שיטת בניה זו הופכים אותה לפתרון מוביל וכזה שמרבית מקבלני הבניה בדרום בוחרים בו. ראשית עלינו לדבר על כך שבתים שנבנו בשיטת הבניה המתקדמת מסוגלים להתמודד בצורה אופטימלית עם מזג אוויר קיצוני וקוטבי כמו זה שמאפיין את דרומה של ישראל. באמצעות השימוש שנעשה בחומרי בנייה מתקדמים כמו למשל פלדת LGS ובזכות השילוב של טכנולוגיות חדשניות, אפשר להתאים את המבנה ואת עמידותו לאורך זמן לאקלים ששורר באזור זה.

סיבה שנייה שהובילה לעלייה של פרויקטי בניה מתקדמת היא החיסכון המשמעותי בזמן ובעלויות של כלל הפרויקט לעומת העלויות והזמן שייקח לבנות את אותו הפרויקט בשיטות בניה מסורתיות. הודות לייעול בתהליכי התכנון והביצוע והשילוב של טכנולוגיות חדשניות, אפשר לקצר את לוחות הזמנים ולבנות בית פרטי בפרק זמן שלא עולה על שמונה חודשים. וזאת עוד בלי שדיברנו על החיסכון העצום שמושת על הפרויקט בזכות העובדה שיש צורך בפחות עובדים.

אבל הסיבה שבעינינו היא החשובה מכולן היא האקולוגית. הבניה המתקדמת מתמקדת בחיפוש מתמיד אחר פתרונות אקולוגיים וסביבתיים, היא עושה זאת על ידי שימוש בחומרים ממוחזרים, כאלו שנוצרו במפעלים ייעודיים וניסיון מתמיד להפחית את הזיהום הסביבתי הכולל של הליך הבניה. יחד עם אימוץ של טכנולוגיות חדשניות ועובדים מיומנים ומנוסים, אנחנו מצליחים לייצר פרויקטי בניה בדרום שהינם אמידים, איכותיים, אקולוגיים וזולים יותר מכל שיטת בניה אחרת.

מדוע ישנה עלייה בפרויקטים של בניה מתקדמת בדרום?

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת – המובילה בפרויקטים של בניה מתקדמת בדרום

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת היא מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום הבניה המתקדמת בישראל, עם ניסיון של יותר מעשרים שנה בביצוע של פרויקטים באזור הדרום. ניסיוננו רב השנים אפשר לנו לפתח הבנה מעמיקה של הצרכים ושל האתגרים הייחודיים שיש באזור זה, וידע זה מסייע לנו לספק פתרונות איכותיים ומותאמים אישית לעשרות פרויקטי בניה בדרום מדי שנה.

אנחנו מתגאים בשיטות הבנייה הייחודיות שלנו, ובייחוד בחומרי הגלם המצטיינים שבהם אנחנו משתמשים כמו למשל פלדת ה – LGS וחתכי הקיר של חברת Knauf, אשר שילובם עומד בבסיס הפתרונות הייחודיים שלנו לאזור זה. לאחרונה אף קיבלנו הכרה ממשרד המדען הראשי כחברה חדשנית ומובילה בתחום הבנייה המתקדמת בישראל. היכולת הייחודית שלה להבין את הלקוחות שלה ולספק להם את הפתרון המושלם לצרכיהם היא מה שהופך אותה לבחירה המועדפת על קבלנים ויזמים באזור הדרום.

אפשר לראות כי בשנים האחרונות הבניה המתקדמת בדרום הפכה ממגמה למשהו שאי אפשר שלא לדבר על אודותיו. היתרונות הרבים ששיטה זו מציעה, ובראשן החיסכון הכלכלי ומהירות הבניה הביאו לכך שאלפי משפחות בוחרות בשיטת בניה זו כדי לבנות את ביתן. במרכז כל זה אנחנו גאים לעמוד כאחת החברות המובילות בשוק, אשר מסייעת בחשיפה הנושא לקהלים רחבים ככל האפשר בזכות מקצועיות ואיכות. אנחנו מזמינים כל אחד ואחת מכם לפנות אלינו כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר על היתרונות שבעבודה איתנו – חייגו אלינו עוד היום כדי לתאם פגישת הכרות.