כיצד הבניה המתקדמת משפרת את איכות החיים בצפון

בעשור האחרון, המונח בניה מתקדמת הפך לחלק בלתי נפרד מהז'ארגון המקצועי של תחום הבניה והפיתוח. אך מה בעצם אומר המונח הזה? באופן כללי אפשר להגיד כי בניה מתקדמת היא שיטת בניה שמשלבת טכנולוגיות חדשניות, חומרי גלם מתקדמים ותכנון מדויק, כדי לייצר בית משופר ואיכותי. התוצרים שמתקבלים מהבניה המתקדמת נחשבים לידידותיים לסביבה ומחקרים אף מראים כי הם משפרים את איכות החיים של החיים בהם ושל הסביבה המיידית שקרובה להם.

במאמר זה נעסוק בהשפעה של הבניה המתקדמת על איכות החיים בצפון, וזאת בשל העובדה שהבניה בצפון הארץ מלווה באתגרים ייחודיים והאזור כולו יכול להרוויח ממעבר לבניה מתקדמת. אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת בונים בצפון הארץ כבר יותר מעשרים שנה ולאורך הדרך שכללנו ופיתחנו את שיטות הבניה שבהן אנחנו משתמשים בהתאם לצרכים הספציפיים שיש לאזור זה ובזכות כך אנחנו מציעים לכל מי שמעוניין לבנות בית בצפון ליצור איתנו קשר כדי לגלות עוד מידע על שיטת הבניה שלנו.

השפעת הבניה המתקדמת על איכות החיים בצפון

לפני שנתחיל לדבר על הבניה המתקדמת ועל מידת התאמתה לאזור הצפון, בואו ונדבר רגע על הייחוד של אזור זה. צפונה של הארץ מאופיין בשילוב של טבע פראי ושל תכנון אדריכלי מוקפד, אך גם בתנאי מזג אוויר שמשתנים בתדירות גבוהה ובאתגרים לוגיסטיים ייחודיים. בעזרת שימוש בבניה מתקדמת אנחנו מצליחים להתמודד עם אתגרים אלו ולספק בתים איכותיים שמספקים בידוד רב ואיכות חיים משודרגת.

בואו נתחיל בלהבין את נושא האקלים. בעזרת שילוב של חומרי גלם מתקדמים, כמו למשל פלדת LGS וחתכי קיר של חברת Knauf, אנחנו בונים בתים פרטיים עם רמת בידוד הגבוהה פי חמישה יותר מאשר שיטות הבניה האחרות. רמת הבידוד המדוברת הינה תרמית, אך היא גם אקוסטית, והשילוב הזה מספק לאלו שגרים בבית שלווה ושקט. על ידי כך שאנחנו מפחיתים את הצורך בהפעלת מכשירי חשמל לחימום ולקירור הבית, אנחנו הלכה למעשה מזהמים פחות את הסביבה ומפחיתים את ההשפעה ההרסנית שיש לענף הבניה על הסביבה.

על האתגרים הלוגיסטיים אנחנו מתגברים בעזרת שילוב של חומרי גלם נגישים שקל להעבירם ממקום למקום, עבודה צמודה עם ספקים ועובדים מקומיים וכמובן בעזרת העובדה שאנחנו משלבים בעבודתנו אלמנטים של בניה מהירה אשר מאפשרים לנו לבנות בית בפרק זמן שלא עולה על שמונה חודשים.

השפעת הבניה המתקדמת על איכות החיים בצפון

השפעת הבניה המתקדמת על הסביבה

כאמור, הבניה המתקדמת לא משפיעה רק על איכות החיים של אלו שחיים בתוך הבית, אלא יש לה השפעה רחבה על הסביבה כולה. אזור הצפון הוא אחד האזורים הירוקים ביותר בארצנו ובו שמורות טבע רבות, ולכן חשוב מאוד שכאשר אנחנו בונים לא נפגע במארג הייחודי של האזור. באמצעות שימוש בחומרי גלם שמיוצרים במפעלים מבוקרים ובעזרת שילוב של טכנולוגיות שמפחיתות את השימוש באנרגיה מזהמת, אנחנו מצליחים לגרום לפליטה פחותה של גזי חממה לאורך תהליך הבנייה וגם לאחר מכן בעת השימוש במבנה.

נוסף על כך, אנחנו מתכננים ומתאימים כל פרויקט ופרויקט שאנחנו בונים לתנאי השטח הספציפיים שעליו אנחנו עובדים. ההתאמה הזו חשובה במיוחד בבניה בצפון וזאת כיוון שעלינו לעמוד בחוקים מקומיים משתנים אשר מרביתם שמים את שימור הטבע והסביבה בראש סדר העדפות. שיטת הבניה שלנו עומדת בתנאי תו תקן הבניה הישראלית וזאת, בנוסף לעובדה שמשרד המדען הראשי הכיר בשיטת הבניה שלנו כפתרון למצוקת הדיור לשנת 2023. הראייה הטובה ביותר לכך שאצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת שמים את הטבע ואת איכות החיים שלכם במקום הראשון.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים על שיטת הבניה שלנו? רוצים לגלות מדוע אנחנו מצמידים מנהל פרויקט אישי לכל פרויקט? חייגו אלינו ונשמח לתאם שיחת היכרות.