מה מרוויחים קבלני בניין בצפון ממעבר לבניה מתקדמת?

הבניה המתקדמת הצליחה כבר לקבוע את מעמדה כשיטת הבניה הפופולרית ביותר בארץ, אך לאחרונה אנחנו רואים כי יותר ויותר קבלני בניין בוחרים בשיטה זו לטובת מגוון רחב יותר של פרויקטים. כחברה אשר מתמחה בבניה מתקדמת למעלה מעשרים שנה, אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת לא מופתעים מעוצמת הפופולריות שכן אנחנו מכירים את האפשרויות הגלומות בשיטה זו, אך רבים אחרים עדיין שואלים את עצמם מה מרוויחים קבלני בניין ממעבר לבניה מתקדמת ובמאמר זה ננסה להשיב על השאלה הזו באמצעות התמקדות בקבלני בניין בצפון.

מאז השקת תו התקן הישראל לבניה ירוקה, ת"י 5281, והפיכתו למחייב בעבור כל פרויקט בניה שמוקם ברחבי הארץ, החלו קבלני בניין בצפון לחפש אחר שיטות בניה חלופיות שמצד אחד יענו על תקנות החוק ומן הצד השני יאפשרו להם עבודה מהירה ונוחה. מכל שיטות הבניה הקיימות כיום בעולם, שיטת הבניה המתקדמת שלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת משלבת בין היבטים קלאסיים לבין היבטים חדשניים בצורה היעילה והאיכותית ביותר. קבלני בניין שבוחרים לעבוד איתנו מגלים כי חומרי הגלם שלנו והמכשור הטכנולוגי המתקדם שברשותנו מייצרים יחדיו את הבתים המבודדים ביותר, אך הם גם מגלים שהם לא צריכים לשנות יותר מדי את שיטות העבודה שלהם כדי לאמץ לחיקם את הטכנולוגיה שלנו.

לקבלת פרטים נוספים על הטכנולוגיה שלנו ועל שיטות העבודה שלנו אתם מוזמנים לקרוא עוד באתר שלנו, או ליצור איתנו קשר ואחד מנציגנו יעמוד לשרותכם.

מה הן יתרונות הבניה המתקדמת בעבור קבלני בניין בצפון

  • עלויות הייצור יורדות
    בזכות הכלים הטכנולוגים הייחודיים שברשותנו, עלויות הייצור של המבנה צונחות משמעותית בהשוואה לשיטות בניה אחרות. שיטת העבודה שלנו כוללת הליכי מידול מדויקים ותכנון מחושב, דבר אשר מאפשר לנו לייצר את חלקי המבנה בצורה מדויקת ובלי עודפים מיותרים.  שורת התקציב הסופית תהיה נמוכה יותר בשל הדיוק, הוזלת מחירי השינוע וזמן הבניה המהיר.

  • חופש ממגבלות
    נציין באופן ספציפי את חתכי הקיר של חברת Knauf שבהם אנחנו משתמשים. חתכי הקיר האלו נחשבים לטובים ביותר בעולם ולמרות עוביהם הדק, הם מספקים ערכי בידוד גבוהים פי חמישה מכל שיטת בניה אחרת.
מה הן יתרונות הבניה המתקדמת בעבור קבלני בניין בצפון

הצטרפו גם אתם למאות קבלני בניין בצפון שכבר בחרו בא.ב.ד בניה מתקדמת

לאורך שנות פעילותנו פיתחנו קשרים חמים ואישיים עם מיטב קבלני הבניין בצפון ויחד איתם למדנו ושכללנו את הכלים שאנחנו מעניקים להם. שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם אנשי המקצוע שנמצאים בשטח מתבטא במגוון של שכלולים ושינויים שאנחנו מיישמים מעת לעת כדי להציע ללקוחותינו את האיכות הגבוהה ביותר. צוות העובדים שלנו מורכב ממהנדסים, אדריכלים, קבלנים ואנשי מעטפת אשר עומלים יומם ולילה לשיפור איכות החיים בישראל באופן כללי ולשיפור איכות החיים של לקוחותינו באופן ספציפי.

בזכות העובדה שתו תקן הבניה הירוקה נכנס לתוקף, קיבלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת חיזוק משמעותי להכרה שלעבודה שאנחנו עושים יש משמעות. הליכי התכנון הקפדניים שלנו תמיד דאגו לשלב את התכנון הסביבתי כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ולאורך יותר מעשרים שנות פעילות שכללנו את היכולות שלנו לייצר מבנים גם במפעל מבוקר וגם בשטח, בהתאם לצרכי הפרויקט ולצרכי קבלני הבניין שעימם אנחנו עובדים. הפעילות שלנו מצליחה להשפיע ולחדור ולאחרונה אף קיבלנו הכרה רשמית כאשר משרד המדען הראשי של מדינת ישראל קבע כי שיטת הבניה המתקדמת שלנו היא חדשנית ובכוחה להשפיע עמוקות על החיים בישראל ולסייע בפתרון משבר הדיור המתמשך.

לתיאום של שיחת היכרות – חייגו אלינו ואחד מנציגנו יעמוד לשרותכם.