יותר ויותר בתים פרטים בדרום נבנים בשיטת א.ב.ד לבניה מתקדמת

כל מי שמסתכל על ענף הבניה בישראל יכול לראות כי הוא משתנה ללא הרף. אנחנו לא מדברים רק על מחירי הנדל"ן שצמודים למדד ולכן הם משתנים בתקופה זו של אי וודאות כלכלית עולמית, אנחנו מדברים על שיטות הבניה שמשתנות באופן תדיר כדי לשפר את יעילות הבניה וכדי להוזיל את העלויות שכרוכות בבניה עצמה.

שיטת הבניה הייחודית שלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת הופכת לדומיננטית יותר בכל הקשור לבניית בתים פרטים בדרום והרבה מכך אנחנו חייבים לאו דווקא לאיכות הייחודית של הבתים שאנחנו בונים, אלא למחיר הנמוך משמעותית שהבית עולה בסופו של דבר ולעובדה שאנחנו מתחייבים בפניכם על פרק זמן קצוב של עד שמונה חודשים מהרגע נתחיל לעבוד ועד לרגע שתקבלו את המפתחות לביתכם החדש.

בניה מתקדמת בדרום הארץ נחשבת למושלמת בזכות כישורי הבידוד הגבוהים של חומרי הגלם ובזכות התכנון הסביבתי שנלווה לה אשר מסייעים לשמור על הסביבה וליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת מובילה את שוק הבניה המתקדמת והירוקה בישראל ולאורך עשרות שנות פעילותנו בנינו אלפי בתים איכותיים ומעוצבים. בשנים האחרונות אנחנו מתמקדים יותר ויותר בבניה בדרום ובבניה בצפון כדי לסייע לפתור את מצוקת הדיור ולאחרונה קיבלנו את הכרת המדען הראשי של ישראל כשיטת בניה חדשנית ומצוינת. לקבלת פרטים נוספים על שיטת הבניה שלנו ועל הבית שנוכל לבנות בעבורך – צרו איתנו קשר.

מה מיוחד בשיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד שמתאים לבתים פרטים בדרום?

קיימות סיבות רבות שבגינן שיטת הבניה שלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת מצליחה להתאים כמו כפפה לתנאים הייחודים של אזור הדרום, להלן כמה מהסיבות המרכזיות:

  • איכות הבידוד
    בשונה משיטות בניה אחרות אשר משתמשות בלבנים, טיט ושאר חומרי גלם מיושנים. אנחנו משתמשים רק בחומרי גלם איכותיים שמרביתם מיוצר באופן ספציפי במפעלים עם טכנולוגיה מהשורה הראשונה. רק לשם הדוגמה נביא כאן את חתכי הקיר שלנו שמגיעים מחברת KNAUF הגרמנית ומספקים בידוד גבוה יותר פי חמישה מחומרי הגלם המסורתיים, גם מבחינה תרמית וגם מבחינה אקוסטית.

  • התאמה מלאה לתנאי השטח
    המהנדסים והמעצבים שאיתם אנחנו עובדים בשיתוף פעולה על כל פרויקט ופרויקט מבצעים בדיקות קפדניות ומשתמשים בהדמיות תלת ממדיות משוכללות כדי לוודא שהבית מתוכנן, מעוצב ונבנה בדיוק לפי התכנון ובצורה שמתאימה לתוואי השטח הספציפי שעליו מוקם הבית.

  • גיוון בשיטות הבניה
    הבניה המתקדמת שלנו מתאימה לבנית בתים פרטים בדרום בעיקר בזכות שאנחנו לא עובדים בשיטה אחת בעבור כל הבתים שאנחנו בונים. באפשרותנו לייצר בתים בכמה תצורות, כמו למשל במפעל ואז לשנע את החלקים ולהרכיבם בשטח, או למשל בשילוב של בניה בשטח ובניה במפעל. הגמישות הזו מאפשרת לנו להתאים את שיטות הבניה לכל פרויקט כדי להבטיח מהירות ויעילות וכל זאת מבלי להתפשר על האיכות.

רוצים לקרוא עוד על שיטת הבניה הייחודית שלנו? היכנסו למאמר שסוקר 18 יתרונות של שיטת הבניה שלנו כדי להבין בדיוק מה אנחנו מציעים.

מה מיוחד בשיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד שמתאים לבתים פרטים בדרום?

זה הזמן שלך להתחדש בבית בשיטת א.ב.ד לבניה מתקדמת

אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת דואגים שכל לקוח ולקוח שמגיע אלינו יצא כשהוא מרוצה. לאורך הפרויקט אנחנו נדאג להצמיד איש מקצוע שיתפקד כאיש הקשר שלכם בכל מה שקשור לפרויקט. בין שמדובר על בחירת השיש למטבח, תכנון החצר שתמיד חלמתם עליה, או בחירת מזגן מרכזי. יש לנו שיתופי פעולה עם הספקים המובילים בארץ ועם המשווקים הרשמיים של המותגים האיכותיים ביותר בעולם. אתם מוזמנים לקרוא עוד על רשימת שיתופי הפעולה שלנו, אבל נשמח גם להציג בפניכם באופן ספציפי את אלו שהכי מתאימים בעבורכם בשיחה שנקיים.

מעבר לאיכות שאנחנו מציעים יש לנו עוד שני קלפים שמסייעים לנו להפוך לחברה המובילה בעבור בניית בתים פרטים בדרום והם כאמור המחיר וזמן הבניה. בזכות שיטת הבניה הייחודית שלנו אנחנו יודעים להתחייב בפניכם מראש על תאריך מדויק שבו תקבלו את המפתחות לביתכם החדש, בלי בלת"מים ובלי סיפורי סבתא על טיח של התייבש. הדיוק הזה גם מאפשר לנו להגיש לכם הצעת מחיר מדויקת שלא יתווספו אליה כל מיני חיובים מפתיעים שלא חלמתם עליהם.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום שיחת היכרות – צרו איתנו קשר עוד היום.