חברות בנייה בצפון: א.ב.ד. בנייה מתקדמת מובילה בחדשנות ובמצוינות

מי מכם שמחפש חברות בנייה בצפון וודאי כבר יודע כי קיימות חברות בנייה רבות שמציעות את שירותיהן באזור זה. כדי לבחור חברה שבאמת תתאים לכם, עליכם לבצע מחקר מקדים ולהכיר את השירותים ואת הביצועים של החברות השונות. במאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם את שיטת הבנייה המתקדמת שלנו בא.ב.ד. בנייה מתקדמת, שיטה אשר קיבלה את הכרת משרד המדען הראשי של מדינת ישראל כשיטה חדשנית שביכולתה לסייע בפתרון משבר הדיור רב השנים במדינה.

לאורך יותר מעשרים שנה, אנחנו בא.ב.ד בנייה מתקדמת בונים בתים ומבנים בעבור המגזר הפרטי והעסקי. לאורך השנים שיכללנו והטמענו שיטות עבודה חדשניות המשלבות בין המכשור המתקדם ביותר בעולם, צוות מהנדסים ומעצבים בעלי ניסיון מקצועי רב שנים ויחסי אנוש מהמעלה הראשונה שמתבטאים בכך שכל פרויקט ופרויקט מקבל מנהל פרויקט צמוד שמשמש איש הקשר בין הלקוח לבין כלל הגורמים המעורבים בבניית הבית.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום של שיחת היכרות – חייגו אלינו עוד היום.

שיטת הבנייה החדשנית ביותר מבין כלל חברות הבנייה בצפון

בנייה מתקדמת היא לא רק טייטל שאנחנו נושאים, מדובר בעבורנו בדרך חיים ולכן אנחנו דואגים תמיד לחקור וללמוד את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולהבין כיצד נוכל ליישם אותה כדי לשפר את איכות הבתים שאנחנו מציעים ללקוחותינו. הגישה הייחודית הזו הביאה אותנו לאורך השנים לכמה שיתופי פעולה מהותיים ובראשם אפשר לציין את השימוש שאנחנו עושים בפלדת LGS.

פלדת LGS היא הפלדה המתקדמת והאיכותית ביותר שקיימת בעולם. מדובר על פלדה אשר משקלה נמוך בהשוואה למתכות אחרות, אך למרות משקלה הנמוך היא מסוגלת להחזיק ביציבות ולאורך שנים גם את המשקלים הכבדים ביותר. את פלדת ה – LGS מעבדים בטמפרטורה נמוכה, דבר אשר מקנה לפלדה את אופייה הייחודי. מחקרים מצאו כי פלדה זו עמידה יותר בפני אש, קלה יותר להרכבה, עמידה לאורך שנים וחסכונית יותר מכל מתכת או פלדה אחרים שקיימים בשוק.

מעבר לשימוש שאנחנו עושים בפלדת LGS, אנחנו מיישמים בנוסף גם שיטות עבודה מתקדמות וכלים טכנולוגיים אחרים. כך למשל אנחנו ממדלים כל בית בתוכנות ייחודיות אשר מאפשרות לנו לתכנן ולייצר שלד איכותי למבנה שבתוכו כבר קיימים כל החורים וההכנות הדרושות. העובדה שאנחנו לא מחוררים את השלדה לאחר הייצור מקנה למבנה כולו יציבות גדולה יותר ומאפשרת לאדריכלי הצפון לדייק את עיצוביהם ולהציע לכם את בית חלומותיכם.

שיטת הבנייה החדשנית ביותר מבין כלל חברות הבנייה בצפון

בנייה מתקדמת בצפון עושים עם א.ב.ד. בנייה מתקדמת

בנייה מתקדמת בצפון לא מתייחסת רק למאפיינים הטכניים של הבית, אלא מדובר על מערכת שלמה של תכנונים והתאמות שמבוצעות באופן פרטני לכל פרויקט ופרויקט. כאשר אנחנו בא.ב.ד. בנייה מתקדמת מתכננים בניית בית בצפון, אנחנו קודם כול בוחנים את הפרויקט לעומק כדי להבין מה הצרכים הייחודיים והדרישות הספציפיות הן של בעלי הבית והן של תוואי השטח. רק לאחר שביצענו סריקות ובדיקות אנחנו ניגשים לשולחן השרטוטים ובצוותא עם אדריכל שנבחר על ידי בעלי הבית, אנחנו מייצרים את התוכנית ההנדסית ואת המידול התלת ממדי של המבנה.

שיטות הבנייה שלנו מאפשרות לנו להתחיל פרויקט ולסיים אותו בפרק זמן שנע בין חצי שנה לבין שמונה חודשים, וזאת בזכות העובדה שאנחנו מתכננים ומוודאים את כל הפרטים הקטנים ביותר מבעוד מועד. שיטת העבודה שלנו מבטיחה כי לאורך שלבי הפרויקט נעמוד בלוחות הזמנים המוסכמים, אך היא גם מבטיחה כי לפרויקט לא יהיו חריגות כספיות שקשורות לבנייה. התכונות האלו הן שעומדות בבסיס ההכרה שקיבלנו ממשרד המדען הראשי של מדינת ישראל, והן גם אלו שהביאו אותנו לככב בכתבתו של מנחם הורוביץ. אנחנו מצידנו נמשיך להתפתח ולהציע לכם ולכן בתים איכותיים עוד יותר לחיות בהם.