בונים אמינים בדרום: כשמומחיות פוגשת ביצוע איכותי

לאורך השנים למדנו כולנו כי אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, תמיד נצטרך לוותר על משהו כדי להרוויח משהו אחר. אז הרשו לנו לגלות לכם שלפחות בכל הקשור לבניית הבית שלכם, הצלחנו לפתור את הבעיה הזו ואנחנו מציעים לכם בתים איכותיים, מעוצבים, עמידים, ברי השגה והכי חשוב – ללא בלת"מים וללא הפתעות.

בא.ב.ד. בניה מתקדמת עמלנו במשך עשרות שנים על שכלול ושדרוג האופנים שבהם אנחנו מייצרים בתים והצלחנו להגיע למוצר מוגמר, שמשך בנייתו לא עולה על 8 חודשים, שעונה על כל הקריטריונים הללו.

אם אתם מחפשים בונים אמינים בדרום אנחנו מציעים לכם מגוון של בתים פרטיים שהוכרו על ידי משרד המדען הראשי של מדינת ישראל כחדשניים וככאלו שבכוחם לסייע ולצמצם את משבר הדיור.

באפשרותנו להציע לכם ארבעה דגמים מוכנים של בתים מעוצבים במחירים מפתיעים, ובאפשרותנו להציע לכם לבחור את האדריכל המועדף עליכם ויחד איתו לתכנן ולעצב את בית חלומותיכם. לפרטים נוספים על האפשרויות שאנחנו מעמידים בפניכם – צרו איתנו קשר ונשמח לפרט ולהסביר את כל הפרטים.

בונים בדרום בלי להתפשר על חיצוניות או איכות

בניה בדרום חייבת להיות איכותית. האקלים הייחודי ששורר בדרומה של מדינת ישראל יכול להשתנות באופן דרמטי בין שעות הלילה לשעות היום, דבר אשר מכריח את בוני הבתים לספק בידוד תרמי איכותי שיצליח להתמודד עם דרישות משתנות בצורה מספקת. אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת חקרנו ובדקנו את הנושא לעומקו וגילינו כי חתכי הקיר של חברת Knauf מושלמים למטרה זו. חתכי קיר אלו מספקים ערכי בידוד גבוהים יותר מאלו של שיטות בניה אחרות ברמה של פי חמישה, מה שמביא גם לצמצום השימוש במכשירי חשמל כדי לשלוט על הטמפרטורה.

בונים בדרום בלי להתפשר על חיצוניות או איכות

הדגמים המוכנים שלנו מושלמים לבניה בדרום

כאמור, לאורך השנים בנינו בהצלחה מרובה מאות בתים פרטיים ומבנים עסקיים בשיטות הבניה המתקדמות שלנו, מה שהביא אותנו לחשוב על דרך לייעל את התהליך ולהוזיל את עלויות מחירי הבתים עבור הצרכנים. לאחר הליך תכנוני ארוך שכלל את מיטב אנשי המקצוע, השקנו ארבעה דגמים שונים של בתים מוכנים שמוצעים לכם במחירים המשתלמים ביותר בישראל.

את הפירוט המלא על כל אחד ואחד מהבתים המוכנים שלנו תוכלו למצוא כאן, אך נציין כי כל הדגמים שלנו עוצבו בצורה קפדנית על ידי אדריכלים ומהנדסים כך שיתאימו עבור בניה בדרום ובעבור בניה בצפון באותה מידה שהם יתאימו לבניה במרכז הארץ. כמו כן חשוב לציין כי במידת הצורך אנחנו מבצעים התאמות בשטח כדי להבטיח את שביעות רצונכם.

א.ב.ד. בניה מתקדמת – הבונים שלך בדרום

בא.ב.ד בניה מתקדמת תמצאו צוות עובדים מיומן, מסור ומקצועי אשר עומד לשרותכם לאורך כל שלבי העבודה. כבר מהשלב הראשוני נצמיד לכם מנהל פרויקט והוא יהיה איש הקשר האישי והמיידי שלכם לכל דבר שעולה על רוחכם. בין שמדובר על בחירת הפרקטים והאריחים, או בין שמדובר על בחירת אנשי המקצוע השונים שישולבו בעבודות הבנייה, מנהל הפרויקט שלכם יסביר לכם על ההבדלים ועל האפשרויות וילווה אתכם בקבלת ההחלטה המתאימה ביותר בעבורכם.

בנוסף לכל האמור לעיל אנחנו גם מתחייבים בפני כל הלקוחות שלנו על מסגרת זמנים שלא עולה על שמונה חודשים לקבלת המפתח, מרגע תחילת העבודה, ואת כל זה אנחנו עושים תוך כדי שאנחנו עומדים בתקציב המוסכם. לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל רגע ואחד מנציגנו ישמח לשוחח איתכם ולענות על שאלותיכם.