שיטות בניה קלה שמועדפות על אדריכלים בצפון

פיתוחה של הארץ היא אחת המטרות המרכזיות של מדינתנו ובשנים האחרונות הצורך במציאת פתרונות דיור מתקדמים הופך להכרחי יותר ויותר. בימים שבהם מצוקת הדיור מגיעה לשיאים חדשים ומחירי הנדל"ן מרקיעים לשחקים, אנשים מחפשים אפשרויות אחרות וכך יוצא שיותר ויותר אדריכלים ממליצים על שיטות בניה קלה כאלו ואחרות. במאמר זה אנחנו רוצים להתייחס באופן ספציפי לשיטות בניה קלה שמועדפות על אדריכלים בצפון וזאת כיוון שהבניה בצפון נוטה להיות מגוונת יותר והיא גם דורשת פתרונות איכותיים שיעמדו בתנאי האקלים המשתנים שמאפיינים את אזור הדרום.

אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כמה מהאדריכלים המובילים בצפון ולאורך השנים בנינו מאות בתים באזור זה. שיטת הבניה הייחודית שלנו מאפשרת לנו לבנות בתים ישרים כפלס בכל אזור ואולי חשוב מכך, אנחנו מתחייבים על סיום הליך הבנייה ומסירת המפתח בתוך 8 חודשים מתחילת העבודה.

מדוע הבניה הקלה מועדפת על אדריכלים בצפון?

מדוע הבניה הקלה מועדפת על אדריכלים בצפון?

עוד לפני שנדבר על שיטות הבניה הקלה שמועדפות על אדריכלים בצפון, אנחנו רוצים לדבר על הסיבה שעומדת מאחורי ההעדפה של אדריכלי הצפון בשיטת הבניה הקלה. הבניה הקלה היא שם גנרי ורחב למגוון של סגנונות ושיטות בניה, כאשר גם בניה של מחסן בחצר מפנלים מבודדים יכולה להיחשב לבניה קלה. כאשר אנחנו מדברים על בניה קלה אנחנו מדברים על שיטה מתקדמת ואיכותית יותר.

הבניה הקלה שעליה אנחנו מדברים היא בניה שנעשית בשיטת הרכבה ייחודית והיא מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת. את שלדת המבנה אנחנו מייצרים על בסיס מידול הנדסי תלת ממדי, וכך אנחנו יודעים מראש לייצר את השלדה עם ההתאמות הנדרשות כדי שלאחר מכן לא נצטרך לחורר את השלדה ולפגוע בה. על גבי השלדה אנחנו מרכיבים חומרי גלם איכותיים במיוחד. רק כדי להמחיש נביא כדוגמה את חתכי הקיר שבהם אנחנו משתמשים. מדובר על חתכי קיר דקים במיוחד אשר מכילים בתוכם שכבות רבות של אמצעי בידוד ואיטום. חתכי הקיר האלו, מבית Knauf, מספקים בידוד אקוסטי ובידוד תרמי ברמה גבוהה יותר פי חמש משיטות בניה אחרות.

מעבר לאיכות המוצר שמתקבל משימוש בשיטת בניה קלה זו, אדריכלים בצפון בוחרים בה מעוד סיבה מהותית – אפשרויות העיצוב שהיא מאפשרת להם. שיטות בניה אחרות שבהן משתמשים בחומרי גלם מאסיביים כמו לבנים ובטון מגבילות את שטח הפנים של הבית ולעיתים האדריכל נאלץ לבצע וויתורים בשל המגבלות ששיטת הבניה משיטה עליו. בשיטת הבניה הקלה שלנו האדריכל לא צריך לבצע שום ויתור וזאת כיוון ששיטת הייצור הייחודית שלנו מאפשרים לו מנעד רחב יותר של זוויות.

הבניה הקלה שמועדפת על אדריכלי הצפון

שיטת הבניה הקלה שלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת היא ייחודית במינה ובזכות כך היא מוכרת על ידי משרד המדען הראשי של ישראל כשיטה חדשנית שמסייעת להפחתה במצוקת הדיור. אנחנו מאפשרים לאדריכלים ולדיירים אפשרויות בניה מתקדמות של בתים פרטיים בתהליך מהיר ורגוע. לכל פרויקט אנחנו מצמידים איש מקצוע מיומן שינהל את הפרויקט ויהיה איש הקשר בין כל הגורמים המעורבים כדי לוודא ששום דבר לא נופל בין הכיסאות ושכל הגורמים יודעים מה עליהם לעשות בכל רגע נתון.

מבחינת האדריכלים בצפון שיטת הבניה הקלה שלנו מבטיחה כי הלקוח יהיה מרוצה מכל היבט והיבט בביתו החדש. בין שמדובר על איכות הבית הגבוה ובין שמדובר על עיצוב הבית. שיטת הבניה הקלה שלנו מאפשרת לאדריכלי הצפון דיוק בעיצוב ברמה שעד היום לא הייתה אפשרית להם, ולמעשה היא מאפשרת להם חופש פעולה מיטבי כדי להגשים את כל החלומות של לקוחותיהם ושלהם כאדריכלים.