אדריכלים בצפון מתוודעים לבניה המתקדמת של א.ב.ד

יותר ויותר אדריכלים בצפון מתוודעים בשנים האחרונות לשיטת הבניה המתקדמת שלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת ומבינים כי כל מה שהם ידעו על בניה השתנה. שיטת הבניה שלנו היא ייחודית והיא מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת וניסיון של שנים בענף הבניה. במאמר זה אנחנו עומדים להציג בפניכם כמה מהסיבות הבולטות ביותר שבגינן האדריכלים בצפון שמתוודעים לשיטת הבניה שלנו גם עוברים להשתמש בה .

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת היא החברה המובילה בישראל בבניה קלה ומתקדמת אשר מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת. המדען הראשי של מדינת ישראל מכיר בשיטת הבניה המתקדמת כחדשנית וככזו שיכולה להשפיע לחיוב ולסייע רבות בפתרון משבר הדיור בישראל. לפרטים נוספים על השיטה שלנו אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו או ליצור איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם.

הכירו את שיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד

לאורך עשרות השנים שבהן אנו פועלים בנינו אלפי בתים ברחבי המדינה ותוך כדי שכללנו את שיטת הבניה המתקדמת שלנו כדי שאדריכלים ומעצבי פנים יוכלו לנצל בצורה הטובה ביותר את כל חלל הבית ללא כל הפרעה. הבתים שאנחנו בונים מורכבים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם ולאורך כל התהליך ישנו איש מקצוע מיומן שאחראי על הפרויקט כדי להבטיח שכל אחד משלבי התכנון מתבצע כהלכתו. 

שיטת הבניה שלנו כל כך מדויקת שהיא מסייעת לכל תכנון אדריכלי לצאת לפועל. באמצעות שיטת העבודה הסדורה והמתקדמת שלנו, אשר מבוססת בחלקה על הליכי מידול תלת ממדיים מתקדמים, אנחנו מציעים פתרונות הנדסיים כדי להגשים את התכנון האדריכלי ועל בסיסו אנחנו מייצרים את שלדת הפלדה של המבנה כולו.

הכירו את שיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד

הפלדה שבה אנחנו משתמשים היא מסוג פלדת LGS שנחשבת לאחת החזקות ביותר בעולם כיום. השלדה של המבנה מיוצרת במפעל מבוקר שבו אנחנו דואגים מראש לתכנן את מיקומי החורים וההכנות עבור התשתיות השונות, כדי להימנע מתופעת החירור שעלולה לפגוע ביציבות המבנה כולו, ובאמצעות מכונות החיתוך של חברת Hawick אנחנו חותכים את הפלדה בדיוק רב כדי שהתוצאה שתתקבל תהיה מרהיבה, מפולסת ואיכותית.

בניה מתקדמת שמושלמת בעבור אדריכלי הצפון

שיטת הבניה שלנו מתאימה את עצמה בצורה מושלמת לכל אזור ואזור מחלקי הארץ. המבנים שלנו מספקים בידוד אקוסטי ותרמי שמגיע לרמה הגבוהה פי חמישה מזו של שיטות בניה קונבנציונליות וזאת בנוסף לכך שהם עמידים וחזקים, וכך הם מסוגלים להתמודד עם פגעי מזג האוויר ועם הבדלי טמפרטורות קיצוניים. בעבור מרבית אדריכלי הצפון הדבר החשוב ביותר בשיטת הבניה הוא היכולת לעצב ולתכנן מבנה ללא הגבלות וזוהי רק אחת מגולות הכותרת של שיטת הבניה שלנו.

בזכות העובדה שאנחנו משתמשים בחתכי קיר דקים במיוחד, אך כאמור גם כאלו שמספקים את הבידוד האיכותי ביותר, אנחנו מאפשרים לכם – אדריכלי הצפון, לתכנן ולעצב בתים עם זוויות וקימורים שעד היום לא היו אפשריים. החוזק המבני של הבתים שאנחנו מייצרים גבוה במיוחד והוא מספק בסיס יציב לתכנונים ייחודיים, אך מעבר לכך אנחנו עוברים על כל התוכניות כדי לוודא שמבחינה הנדסית אנחנו מספקים את התוצר האיכותי ביותר.

גם עבור הלקוחות מדובר על בחירה מושלמת כיוון שהבניה המתקדמת שלנו מבוצעת בזמן שיא שלא עולה על שמונה חודשים ואנחנו מתחייבים מראש על התקציב הכולל של הבית, כך שבסוף התהליך אין הפתעות וקפיצת מחירים בגלל עיכובים בבניה שגררו תוספות תשלום לעובדים ולספקים. שיטת הבניה שלנו עומדת בתו התקן הירוק של מדינת ישראל (ת"י 5281) והיא מהווה את הפתרון המושלם בעבור משפחות צעירות וזוגות שמעוניינים להתחיל את חייהם בצורה הטובה ביותר.

לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר עוד היום.