הדרום פורח- בניית בית לזוגות צעירים בדרום

דרום הארץ, האזור הגדול ביותר בישראל, באופן מסורתי זהו האזור שנחשב למקופח ביותר בארץ אך באותה נשימה גם אחד האזורים המתפתחים וזה שצופנים לו עתיד ורוד במיוחד. בשנים האחרונות לצד פרויקטים של בנייה קלה בדרום, המדינה נתנה אישורים לעתודות בנייה נרחבות באזור ופרויקטים נרחבים עומדים לקום בו בשנים הקרובות. (עיר הבה"דים, מפעלים חדשים, הרחבת אוניברסיטת בן גוריון, פרויקטים נדל"ניים ועוד).

ערים ומושבים לצד חוות בודדים

בנוסף לפיתוח המואץ שחווה אזור הדרום ישנו גל מבורך של זוגות צעירים שמחליטים לנטוש את המרכז ואת תל אביב ולהקים את ביתם מחוץ למיינסטרים הנדל"ני ופונים לגליל ולדרום הארץ. תוסיפו לכך את העובדה כי בעשור האחרון ישנו דיון ער על יוקר המחייה וחוסר היכולת של אותן זוגות להקים את ביתם ותקבלו מתכון מנצח לפייק ניוז.

אנחנו בא.ב.ד מתמחים בבנייה קלה וכחלק מהרצון שלנו לסייע לזוגות צעירים להתחיל את חייהם ללא מינוס עיקש בבנק אנחנו מציעים מגוון של פרוייקטי בנייה קלה בדרום הארץ. גם סביב נושא הבנייה הקלה ישנן כמה אקסיומות ומיתוסים שצריך לנפץ. נתחיל עם הספקנים שחוששים כי ההשקעה בבנייה קלה לא תניב את אותן תוצאות כמו הבנייה הקלאסית, לאלו נציע להציץ במגוון הפרויקטים שלנו ברחבי הארץ ולהתרשם מאיכות הבנייה ואיכות חומרי הגלם.

פרויקט לדוגמה בניה קלה

הבנייה הקלה מאופיינת בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שמחירם עולה יותר מאשר חומרים גלם בסיסיים כדוגמאת בטון ויסודות עמוקים. אך כיוון שמרבית פעולות ההכנה נעשות במפעל סגור והרמטי אין חשש מבלתמ"ים חמורים שיעכבו את הבנייה שנים רבות. בנוסף לכך, השיפורים הטכנולוגיים מאפשרים לנו להגיע לתוצאות איכותיות יותר בפחות זמן ובהשקעה כלכלית פחותה.

בנייה קלה בדרום – הפתרון למחסור בדירות במרכז

נכון, רבים מכם עובדים באזור המרכז והמעבר לדרום יכול להיות מלחיץ ומפחיד כיוון שאתם משנים הרגלים. קחו בחשבון את כביש 6 שמסייע לכם להגיע מהדרום למרכז הארץ בכשעה נסיעה וכבר תתחילו להבין כי אומנם המרחק רב יותר אז הזמן שתבלו על הכביש יהיה פחות (למשל אם אתם מגיעים מכפר סבא לת"א בשעות העומס תעמדו כשעה וחצי ואף יותר על הכביש).

בכל המרכז עתודות הבנייה הולכות ומצטמצמות, ואלו אשר קיימות מיועדות לבניית מגדלי יוקרה לרוב, וביחד עם הביקוש הנרחב של אנשים לגור במרכז המחירים רק הולכים ומרקיעים לגבהים חדשים. איכות החיים בדרום הארץ מבטיחה כי לא תאבדו את התנאים אליהם התרגלתם וכי תוכלו למצוא אפילו יתרונות ברורים במגורים בדרום, יתרונות כמו חיסכון בארנונה, חיסכון בקניות בסופר ושקט יחסי שישפר את איכות החיים שלכם אחרי שגרתם שנים בעיר גדולה וסואנת כמו תל אביב.

תוכלו למצוא בין המאמרים שלנו מגוון של מאמרים שיספרו לכם אודות יתרונות הבנייה הקלה או כאלו שיספקו לכם מידע אודות מחיר הבנייה הקלה. מאמרים אלו יסייעו לכם להבין לעומק את התמונה הכללית ולקבל החלטה מושכלת בטרם תחליטו איזה סגנון בנייה ליישם בעת בניית ביתכם החדש. אנחנו בא.ב.ד בנייה קלה מתגאים בפורטפוליו שלנו וגאים עוד יותר בעובדה כי אנו תורמים לבניית הארץ תוך כדי שימוש בבנייה ירוקה אשר לא פוגעת בטבע ובכדור הארץ.

לפרטים נוספים וייעוץ בדבר בנייה קלה בדרום הארץ נשמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על השאלות והחששות שלכם. צרו קשר עוד היום באמצעות המייל או בטלפון 03-9097093 ותעשו צעד ראשון לעבר הבית הבא שלכם.