האם כדאי לי לבנות בית בבניה מתקדמת?

אחת מהשאלות שאנחנו נשאלים הכי הרבה פעמים על ידי מתעניינים היא – האם כדאי לי לבנות בית בשיטת הבניה המתקדמת. כחברה אשר תחום התמחותה הוא הבניה המתקדמת, ברור שנשיב בחיוב לשאלה זו. אבל למען האמת, גם בלי האינטרס שלנו מדובר על בחירה נכונה ומדויקת. למעשה, הסיבה שהחלטנו להקים את א.ב.ד כחברה שמתמחה בבניה מתקדמת היא בגלל שאנחנו מאמינים בלב שלם שזו שיטת הבניה האיכותית ביותר, המשתלמת ביותר וגם האקולוגית ביותר.

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת נוסדה בשנת 2001 ומאז ועד היום בנינו מאות פרויקטים שונים ומגוונים בעזרת שיטת הבניה המתקדמת הייחודית שפיתחנו. בעזרת ליווי צמוד של איש מקצוע מנוסה אנחנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי התכנון והביצוע ועד לקבלת המפתחות לביתם החדש. במאמר זה נרחיב את הדיון על הכדאיות שבבניית בית בבנייה מתקדמת, אבל אם אתם מעוניינים ליצור איתנו קשר ולשוחח איתנו פנים אל מול פנים – נציגנו ישמחו לעמוד לשרותכם.

היתרונות של שיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד

היתרונות של שיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד

כאשר אנחנו באים לבחון האם כדאי לבנות בית בשיטת הבניה המתקדמת, הדבר הראשון שכדאי לעשות זה לבחון את היתרונות של שיטת הבניה הזו אל מול החסרונות. בחלק הזה אנחנו רוצים לפרט בפניכם כמה מהיתרונות הבולטים ביותר שיש לבחירה בבניה המתקדמת שלנו:

 • מהירות
  אפשר למנות יתרונות רבים, אך כנראה שהיתרון המרכזי שיש לשיטת הבניה המתקדמת הוא מהירות הבניה. כאשר מדובר על בית פרטי שאנחנו בונים מאפס, פרק הזמן הממוצע שלוקח לנו לסיים את המלאכה נע בין חצי שנה לשמונה חודשים. ואנחנו מדברים על פרק הזמן המלא שלוקח לבנות בית משלב התכנון הראשוני ועד שהבית מוכן לכניסה.
 • מחיר
  אם נסתכל ונבחן את חומרי הגלם שבהם משתמשים בבניה המתקדמת אל מול חומרי הגלם של שיטות הבניה המוכרות והישנות, רוב הסיכויים שנראה כי חומרי הגלם של הבניה המתקדמת יקרים יותר. אבל כאשר אנחנו בוחנים את המחיר הכולל של כל שלבי הבניה, מגלים כי התוצאות מתהפכות ושבניה מתקדמת היא גם כלכלית בהרבה מאשר שיטות בניה אחרות. יש הרבה סיבות לכך, אבל הרבה מכך נעוץ ביתרון הראשון שהזכרנו – מהירות הבניה.
 • איכות
  אם היינו אומרים לכם שאנחנו יכולים לבנות בעבורכם בית במחיר מגוחך ובפרק זמן של שבועות בודדים, כנראה שהייתם תוהים איפה המלכוד. בעוד שבכול מצב אחר בהחלט היינו מצפים למצוא קאצ' מסוים, הבניה המתקדמת מייצרת בתים איכותיים יותר מאשר כל שיטת בניה אחרת. מבחינת בידוד אתם מקבלים בית שמבודד פי חמישה מבלוקים, קירות הבית לא נסדקים תחת שיטת הבניה המתקדמת משום שהם מונחים על שלד פלדה, העמיד לתנודות קרקע והוא מחזיק מעמד לאורך שנים רבות ומעל הכול – איכות החיים שמוצעת לכם בתוך הבית היא מהמעלה הראשונה.
 • חופש
  בהמשך נראה לכם כמה מהדגמים המוכנים שאנחנו מציעים ללקוחותינו, אך חשוב לנו להדגיש כי בעזרת המכשור המתקדם שברשותנו ובזכות שיתופי הפעולה הבלעדיים שלנו, אנחנו מסוגלים לייצר בעבורכם את בית חלומותיכם על פי עיצוב אדריכלי ייחודי.

 • אקולוגי וחדשני
  שיטת הבניה המתקדמת שלנו נמצאה כשיטת הבניה החדשנית ביותר בישראל והוכתרה ככזו על ידי משרד המדען הראשי של מדינת ישראל, אשר מצא אותה כאחת השיטות היעילות ביותר במתן מענה למצוקת הדיור. ההכרה הזו מגיעה לא רק בזכות העובדה שאנחנו מסוגלים לבנות בתים מהירים, אלא כיוון שהבתים שאנחנו בונים עומדים בתו תקן הבניה הירוקה של ישראל ובזכות הבידוד האיכותי שלהם נדרש פחות חשמל במהלך השהות בהם.
 • התאמה מלאה
  לא משנה אם אתם בונים בדרום או אם אתם בונים בצפון, הבניה המתקדמת שלנו מותאמת באופן ייחודי לאקלים הייחודי ששורר במדינת ישראל ובעזרת התאמות ספציפיות אנחנו מסוגלים לבנות את הבית העתידי שלכם על כל קרקע באשר היא.

לבנות בתים איכותיים במהירות עם א.ב.ד בניה מתקדמת

מעבר לעובדה שאנחנו מאפשרים ללקוחותינו לבחור את האדריכל או את המעצב המועדף עליהם כדי שיתכנן את בית חלומותיהם, אנחנו גם מציעים דגמים מוכנים שתוכננו בקפידה על ידי אנשי המקצוע המנוסים שלנו. מדובר על בתים איכותיים וידידותיים לסביבה שמשלבים בין עיצוב חדשני לבין נוחות מקסימלית. להלן הדגמים הפופולריים ביותר שלנו:

 • דגם יובל
  דגם "יובל" הוא בית פרטי למשפחות צעירות והוא מגיע בגודל של 111 מ"ר עם הכנה קונסטרוקטיבית לקומה נוספת. מדובר על בית עם 4 חדרים שמוצע לכם כפי שהוא כך שאתם יכולים להגיש אותו באופן מידי לוועדות השונות ולקבל את כל האישורים הדרושים.
 • דגם אריאל
  דגם "אריאל" שלנו מגיע בשלושה גדלים לבחירתכם כאשר המשותף לכולם הוא תשומת הלב לעיצוב הפרטים הקטנים ביותר בבית. מדובר על בית מעוצב לעילא ולעילא ברמת הגימור הגבוהה ביותר שאפשר לדמיין והוא מגיע בתצורה של בית דו קומתי בגודל 172 מ"ר, בית דומה אחת עם הכנה לקומה נוספת בגודל 128 מ"ר, או דגם דומה לזה שבגודל ה – 128 מ"ר עם תקרת גלרייה.
 • דגמי יעל וברק
  דגמי "יעל" ו – "ברק" הם דגמים של בית דו משפחתי,  ואפשר לבנות אותם כדו או כל אחד בנפרד . שני הבתים מגיעים בגודל של 172 מ"ר וכוללים הכנת חפירת מרתף. הם כוללים פיתוח חוץ ועיצוב פנים עוצר נשימה.

לפרטים נוספים – צרו איתנו קשר עוד היום.