מבניה בדרום ועד הצפון – הכירו את הבניה הקלה שמשגעת את המדינה

מתכננים לבנות בית? הרשו לנו להציג בפניכם את שיטת הבניה הקלה שמשגעת את המדינה – שיטת הבניה של א.ב.ד בניה מתקדמת. שיטת הבניה הייחודית שלנו מותאמת באופן ספציפי לפרויקטי בניה ברחבי הארץ, כך שלא משנה אם אתם מתכננים לבנות בדרום או בצפון, יש לנו בעבורכם את הפתרונות האיכותיים והמתקדמים ביותר בישראל. במשך יותר מעשרים שנה שכללנו ושדרגנו את מפעל ייצור הבתים שלנו, וצברנו ניסיון מקצועי רב, שמאפשר לנו להתחייב על פרק זמן של עד שמונה חודשים מתחילת התכנון ועד למסירת המפתח וכל זאת עם התחייבות מלאה על איכות המבנה.

בזכות שיטות העבודה הייחודיות שלנו צברנו הכרה כאחת מחברות הבניה המובילות בישראל ולאחרונה אף קיבלנו חותמת סופית בדמות הכרה ממשרד המדען הראשי של מדינת ישראל כי שיטת הבניה שלנו היא חדשנית וביכולתה לסייע בפתרון משבר הדיור. לפרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות – צרו איתנו קשר עוד היום.

מה מיוחד בשיטת הבניה הקלה של א.ב.ד?

מה מיוחד בשיטת הבניה הקלה של א.ב.ד?

בשונה משיטות בניה אחרות, הבניה הקלה היא בניה מהירה ואיכותית אשר מבוססת על חומרי גלם משובחים. המונח עצמו, בניה קלה, הוא מעט מתעתע כיוון שהוא יכול להתייחס לכמה שיטות וסגנונות בניה, לכן חשוב להבהיר כי שיטת הבניה שלנו בא.ב.ד נכללת בקטגורית הבניה הקלה בזכות מהירות הבניה וטכניקת ההרכבה שאותה אנחנו מיישמים בפועל.

אבל אף על פי שמהירות הבניה היא בהחלט אלמנט חשוב ומרכזי, היא לא הדבר היחיד שמיוחד בשיטת הבניה שלנו. בא.ב.ד בניה מתקדמת אימצנו את השכלולים הטכנולוגיים כדי להביא ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר. כך למשל אנחנו משתמשים בחתכי קיר אשר נחשבים לאיכותיים ביותר בעולם ובזכות מכשור מיוחד הם מאפשרים לנו לדחוס כשבע שכבות שונות של חומרי בידוד ואיטום בתוך חתך קיר, מה שמייצר לנו קירות שמבודדים פי חמישה מקירות רגילים גם מהבחינה התרמית וגם מהבחינה האקוסטית.

עוד חידוש טכנולוגי שאנחנו משתמשים בו הוא סוג הפלדה. במקום להשתמש בפלדה רגילה, אנחנו משתמשים בפלדת LGS אשר נחשבת לאיכותית ולעמידה יותר מהפלדה הרגילה. בזכות מכונות חיתוך הפלדה המתקדמות ביותר בעולם מבית חברת Howick אנחנו מייצרים מידול תלת ממדי של המבנה בטרם הייצור, כך שבסופו של יום השלדה כולה מיוצרת ללא מגע אדם בתהליך מהיר ומדויק. בסיום התהליך מתקבלת שלדה שלמה שבתוכה כבר מיושמים כל החורים והמעברים הדרושים לחיבורי התשתית, ובזכות הייצור הממודל הייצור עצמו חסכוני ומדויק ואין בזבוז חומרים לשווא כפי שיש בשיטות אחרות.

אלו הן רק שתי דוגמאות מתוך מכלול שלם של טכנולוגיות מתקדמות שאותן אנחנו מיישמים בבניה הקלה, אך הן המייצגות ביותר. לפרטים נוספים על שאר היתרונות, אתם מוזמנים לבקר בבלוג שלנו ולקרוא על מגוון היתרונות והסיבות לבחור בנו לבניית ביתכם.

בניה קלה שאדריכלים וקבלנים אוהבים

לאורך השנים פיתחנו שיתופי פעולה עמוקים לא רק עם ספקים ועם חברות טכנולוגיות, אלא גם עם קבלנים ואדריכלים רבים אשר חיפשו פתרונות דיור איכותיים והגיעו אלינו. מרבית הלקוחות המקצועיים שבאים אלינו עם דרישות עיצוביות של לקוחותיהם מוצאים אצלנו אוזן קשבת ואת האפשרות לייצר בפועל עיצובים ששיטות אחרות לא מאפשרות, אך בסופו של דבר הם בוחרים לעבוד איתנו פעם אחר פעם בזכות איכות התוצרים המוגמרים. בשנים האחרונות, ביססנו סדרה של דגמים מוכנים שתוכננו בקפידה על ידי מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים שעובדים אצלנו ודגמים אלו הפכו לאהובים במיוחד אצל משפחות צעירות שמחפשות פתרונות דיור איכותיים במחירים שפויים.

אם אתם מתלבטים בשאלה – האם כדאי לי לבנות בית בשיטת בניה מתקדמת, אז שווה לכם להציץ במאמר שהכנו בנושא. אבל אם אתם מעוניינים לשוחח ולדבר עם נציג, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם.