כשמדע ובניה נפגשים – הבניה הקלה בישראל מובילה בחדשנות

מדינת ישראל היא לא מהמדינות הגדולות בעולם, אבל למרות זאת ההשפעה שיש לנו על העולם היא עצומה. הרבה מההשפעה הזו מגיעה בזכות יכולות החדשנות שלנו אשר מתבטאות בצורה הטובה ביותר באחד הכינויים המפורסמים ביותר שיש לנו כאומה – אומת הסטארטאפ. תחום ההייטק בישראל הוא מהגדולים והחשובים שיש לנו וענף ההיי-טק נחשב לאחד המרכזיים בתל"ג של מדינת ישראל. למרות העובדה שמדינת ישראל מובילה את תחום החדשנות העולמית, אנחנו רואים כי בכל הקשור לפתרונות דיור יש מחסור חמור ובמאמר זה אנחנו רוצים לבדוק האם יש קשר בין שני התחומים האלו.

בחברת א.ב.ד בניה מתקדמת אנחנו נמצאים בחוד החנית הטכנולוגי של ענף הבנייה וזאת בזכות שיטות בניה קלה ייחודיות שפיתחנו ושכללנו לאורך השנים. בזכות הניסיון רב השנים שלנו אנחנו מסוגלים לבנות עשרות בתים בשנה ולהתחייב על איכותו חסרת הפשרות של כל אחד ואחד מאותם בתים. הרבה מסוד הקסם שלנו נעוץ בטכנולוגיה הייחודית שלנו, אך חלק בלתי מבוטל נתון גם למנהלי הפרויקטים הצמודים שאנחנו מצמידים לכל פרויקט ופרויקט. לקבלת פרטים נוספים ולתיאום של פגישת היכרות – צרו איתנו קשר עוד היום.

מה הקשר בין בניה קלה לטכנולוגיה?

מה הקשר בין בניה קלה לטכנולוגיה?

המונח בניה קלה הוא מונח מתעתע מעט. מצד אחד בניה קלה יכולה להיות גם בניית מחסן שעשוי מלוחות סנטף, ומן הצד השני בניה קלה יכולה להיות בניה מודולרית שמבוססת על הדפסת תלת ממד. אבל לא משנה על איזה צד נבחר להסתכל, נוכל לראות כי מעורב בעניין שיפור טכנולוגי ייחודי. שיטות הבניה שלנו כבני אדם משתנות ומשתדרגות לאורך השנים וכיום הן מבוססות באופן מובהק יותר על מפעלים משוכללים ופחות על עבודה בשטח.

כדי להבין את הקשר הזה אנחנו רוצים להעמיק את המבט שלנו בשני חומרי גלם ספציפיים שנמצאים בכל מבנה באשר הוא:

  • קירות
    בואו נתחיל מהקירות – המעטפת של הבית. בעבר היינו בונים בתים בעזרת בלוקים ולבנים. שיטות אלו סיפקו הגנה מסוימת והיוו פתרון, אך הם תפסו שטח רב ונטייתם לפתח בלאי היוו בעיה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שיש לנו כיום, אנחנו יכולים לייצר קירות חזקים במיוחד שיחזיקו מעמד לאורך שנים, וכל זאת בעודם מלאים בשכבות דקות של חומרי בידוד ואיטום מהמעלה הראשונה. לא רק שהקירות כיום מחזיקים מעמד לאורך שנים בלי בלאי, הם גם מספקים בידוד אקוסטי ותרמי גבוה יותר מכל קיר אחר בהיסטוריה.
  • שלדה
    בבניה מסורתית בבלוקים, יש צורך לקדוח ולחורר את הקיר כדי להעביר כבלים ושאר אלמנטים כמו צנרות וחיווט, אבל בעודנו קודחים בקיר,  אנחנו למעשה פוגמים באיכותו. שיטת הבניה הקלה הייחודית שלנו בא.ב.ד מבוססת על שלדת פלדת LGS אשר נחשבת לחזקה ולעמידה ביותר בעולם, אך מעבר לכך, אנחנו מייצרים את השלד מראש עם חורים בגדלים ובמקומות הנחוצים למעבר חוטי חשמל, ואינסטלציה, כדי שלא נצטרך לפגוע באיכות השלדה.

על הבניה הקלה והמתקדמת של א.ב.ד

במדינת ישראל פועל משרד המדען הראשי אשר אמון על הובלת החזית הטכנולוגית והמדעית של מדינת ישראל. בין תפקידיו של המדען הראשי של ישראל הוא לשמש כיועץ מדעי לשרים, ליזום פעילות מחקריות וגם לאתר ולזהות יצרנים ישראליים שפעילותם היא חדשנית. חברת א.ב.ד בניה מתקדמת היא שיטת הבניה היחידה שהוכרה על ידי משרד המדען הראשי כשיטת בניה חדשנית וייחודית אשר ביכולתה לסייע לפתור את מצוקת הדיור במדינת ישראל. שיטת הבניה שלנו לא רק שמשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ובלעדית, אלא שאנחנו מתחייבים על בניה של בתים פרטיים בפרק זמן שלא עולה על שמונה חודשים כך שאין צורך להמתין שנים עד להזדמנות להיכנס לביתכם החדש.

לפרטים נוספים – צרו איתנו קשר עוד היום.