לגור בצפון ולחסוך

לוקיישן לוקיישן לוקיישן

חובבי הקולנוע בוודאי יזהו את המשפט שבכותרת כאחד האלמנטים החשובים ביותר בכל סרט, לוקיישן. לא משנה התסריט, זהות הבמאי או השחקנים. הדבר החשוב ביותר הוא הלוקיישן שבחירה נכונה תסייע לא רק לחסוך עלויות אלא גם לייצר רגש ולהכתיב אווירה.
כמו בקולנוע כך גם בחיים, בחירה בלוקיישן מנצח לבניית בית חלומותיכם הינה הדבר הראשון שיש לחשוב עליו, הלוא מגורים במדבר יכולים לקסום אולי אך בחובם טמון חשבון גדול לחברת החשמל בעקבות שימוש יתר במזגן.

בצפון הארץ עדיין קיימות עתודות קרקע שניתן למצוא במחירים מפתיעים אך כאשר מכניסים לחישוב את הוצאות בניית הבית הקלאסי הסכום הולך ותופח עד שאפילו משכנתא לא תסייע לכסות אותו. לכל אלו שבשלב הזה כבר התייאשו אנחנו מספקים את הפתרון, מבנים ניידים למכירה בצפון הארץ.

מבנה נייד? מה זה קראוון?

לא מדובר על קראוון, גם לא על קראווילה או כל המצאה ישראלית אחרת. מדובר על בית אמיתי לכל דבר שנבנה בצורת הבנייה המתקדמת והחסכונית ביותר. הבתים המוכנים מגיעים אלינו מאמריקה, שם הפכו לפתרון המועדף על משפחות רבות אשר רצו בית משל עצמם אך לא רצו לצאת להרפתקה כלכלית חסרת מעצורים, הם פשוט פנו לחברות בנייה אשר מתמחות בבנייה קלה וירוקה ואצלן מצאו את התשובה, בתים ניידים.

הבית הנייד הוא לא בית על גלגלים, הוא בית אשר נבנה על פי עיצוב אדריכלי מדויק אשר עונה על כל צרכיכם אך במקום להיבנות מחומרי בנייה כמו בטון ולהשתמש בשיטות בנייה מיושנות הכוללות יסודות עמוקים באדמה הבית כולו נבנה מחומרים אשר עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר ומיוצר כולו במפעל.
לאחר שהבית מוכן הוא מועבר על גבי משאיות ללוקיישן הנבחר ושם למעשה מסיימים את ההרכבה, התהליך הזה מסייע לעמידה בלוחות זמנים שכן התהליך מתרחש במפעל ולא מושפע מבלתמ"ים שונים אשר צצים בשטח, כמו כן הבית נבנה בצורה כזו שהוא אטום ומבודד מרעשים ומפגעי מזג האוויר וכך עלויות התחזוקה שלו יורדות משמעותית מתחת למה שאתם משלמים על בית רגיל כיום.

איכות חיים בניה קלה

למי פונים בשביל בית נייד שכזה?

באם אתם עומדים בשלב בחיים בו אתם מתכננים לרכוש דירה או בית והרעיון של בית בבנייה קלה וירוקה קוסם לכם היינו ממליצים לחברה מובילה ובעלת מוניטין אשר תדע להעניק לכם את התוצר המוגמר הטוב ביותר וגם כזו שתדעו שיש מי שעומד מאחוריה וכי ניתן לסמוך עליה.
אנחנו בא.ב.ד. מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד לאורך כל שלבי התכנון, הבנייה ועד הכניסה לבית. כבר קרוב ל20 שנה שאנו מהחברות המובילות בארץ המציעות בנייה נקייה ואיכותית תוך דגש על תכנון מדויק, חיסכון בעלויות והכי חשוב, ללא חריגות תקציביות.

אצלנו בא.ב.ד מתייחסים לחווית הבנייה באותה רצינות שאנו מתייחסים לבנייה עצמה, חשוב לנו כי לקוחותינו יהיו מרוצים מכל שלב ושלב בתהליך הזה, אנחנו עושים הכל על מנת להפוך את התהליך המלחיץ הזה לפשוט ומהנה כדי שאתם תוכלו להתרכז בדברים האחרים הסובבים את הכניסה לבית חלומותיכם מבלי שתצטרכו לחשוב ולהיות בלחץ מהבנייה עצמה.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להשיב לכם על כל שאלה שיש לכם הקשורה לבנייה קלה.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים