האתגרים של בניה המתקדמת בישראל

אף על פי שבשנים האחרונות הבניה המתקדמת בישראל זוכה לחשיפה רבה, היא עדיין ניצבת אל מול כמה אתגרים שעליה לגבור עליהם כדי לממש את הפוטנציאל שגלום בה. הבניה המתקדמת נחשבת על ידי מומחים כבניה האיכותית ביותר שקיימת, ולא רק בזכות איכות החיים של אלו שגרים בתוך הבית, אלא בעיקר בזכות העובדה שמדובר על שיטת בניה אקולוגית שפוגעת בצורה מינימלית בסביבה. למרות זאת בקרב הציבור הרחב עדיין קיים בלבול מסוים בנושא ובמאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם את האתגרים של הבניה המתקדמת וכיצד היא גוברת עליהם.

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת היא מהמובילות והוותיקות בתחום הבניה המתקדמת בישראל ובזכות שיטת הבניה הייחודית שפיתחנו במרוצת השנים אנחנו מציעים ללקוחותינו בניית בית בפרק זמן של עד שמונה חודשים ובתקציב סגור ונעול ללא בלת"מים והפתעות שמקפיצות את המחיר בעת קבלת המפתח. לפרטים נוספים על שיטת הבניה הייחודית שלנו ועל הפרויקטים הרבים שבנינו – צרו איתנו קשר עוד היום.

אתגרי הבניה המתקדמת בישראל וכיצד א.ב.ד מתמודדת איתם

הבניה המתקדמת נחשבת בעיני המומחים כאחת משיטות הבניה האיכותיות ביותר שקיימות כיום וזאת בשל השימוש הרב שנעשה בשיטה זו בטכנולוגיות חדישות ובחומרי גלם מתקדמים. מבחינת לקוחות הקצה הבניה המתקדמת אומנם מספקת יתרונות רבים כמו איכות בבניה, מחיר נמוך וזמני בניה מהירים, אך חוסר המודעות שיש לרבים מהישראלים בנושא משפיע עדיין על הרגלי הצריכה שלהם. בואו ונבחן את האתגרים הבולטים ביותר שמולם אמורה להתמודד הבניה המתקדמת ונראה כיצד היא עושה זאת.

 • תנאי שטח משתנים
  אם נסתכל על בניה בצפון הארץ ועל בניה בדרום הארץ אז נוכל לראות כי תנאי השטח נוטים להשתנות בתוך אותה חלקת אדמה. השיטה המתקדמת שבה אנחנו משתמשים בא.ב.ד בניה מתקדמת מבוססת על כלונסאות אשר מתמודדות באופן אופטימלי  עם תנודות קרקע, ומתאימות לכל תוואי שטח.
 • אקלים קיצוני
  הבדלי הטמפרטורות בין היום ובין הלילה יכולים להיות קיצוניים באזורים מסוימים בארץ ושיטות בניה מסורתיות מנסות כבר שנים להתמודד עם בעיה זו בחוסר הצלחה. הפתרון האידיאלי הוא תכנון נכון של פתחי אוורור והתקנה של מזגנים ופתרונות חימום, אך שיטת הבניה המתקדמת שלנו מייתרת את פתרונות אלו בזכות חומרי גלם איכותיים יותר שמספקים בידוד תרמי גבוה בהרבה משל לבנים או חומרי גלם אחרים. על חומרי הגלם האלו אנו מוסיפים את מיומנות המעצבים והמהנדסים שלנו כדי לייצר בית שמסוגל להתמודד בגבורה עם תנאי אקלים משתנים.
 • שמירה על הסביבה
  אחת הבעיות העיקריות שיש למדינת ישראל בכל הקשור לגידול האוכלוסייה זה מצוקת הדיור וכמות הקרקעות הזמינות לבניה. שיטת הבניה המתקדמת שלנו מותאמת למדינת ישראל כמו כפפה בשל העובדה שאנחנו עומדים בכל הוראות תו התקן הירוק לבניה ובמהלך העבודות אנחנו עושים את כל המאמצים גם לשמור על הקרקע וגם להבטיח שהשימוש בבית לא יהיה מזהם ולא יפגע בסביבה. על כך אפשר להוסיף את העובדה שתהליך הבניה שלנו אורך כשמונה חודשים, מה שאומר שאנחנו לא מבצעים פרויקטים ארוכי טווח שפוגעים באיכות החיים של הסובבים.
 • הרגלי צריכה
  עוד אתגר שעומד מולנו הוא הרגלי הצריכה של הלקוחות. אנשים נוטים לרצות את מה שהם מכירים וחוששים להתנסות בדברים חדשים כאשר מדובר על פרויקט גדול ומשמעותי כמו בנית בית. אתגר זה הוא מהקשים ביותר להתמודדות והדרך הטובה ביותר שיש לנו לעמוד מולו הוא להמשיך ולבנות בתים איכותיים בעבור לקוחותינו.

א.ב.ד בניה מתקדמת בישראל באיכות בין לאומית

אנחנו ממשיכים בא.ב.ד בניה מתקדמת להציע ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר שאפשר להציע. אנחנו מאמינים כי בעזרת טכנולוגיה ואנושיות אפשר להגיע להישגים חסרי תקדים וזה מה שעומד בלב העבודה שלנו כבר שנים רבות. אם אתם מחפשים חברת בניה מתקדמת נשמח לעמוד לשרותכם ולבנות בעבורכם את בית חלומותיכם.

לפרטים נוספים ולתיאום של פגישת היכרות – צרו איתנו קשר עוד היום.