בונים את הדרום כחול לבן – א.ב.ד בניה מתקדמת

מדינת ישראל היא מדינה ייחודית בהרבה מובנים. כמות הילודה בקרב האוכלוסייה היא מהגדולות בעולם אך שטח ההתרחבות מצומצם למדי, תעשיית ההייטק שלנו היא מהמצליחות בעולם אבל הרבה מהטכנולוגיה שבה אנחנו משתמשים מגיעה מבחוץ. בחברת א.ב.ד בניה מתקדמת, אנחנו מאמינים כי אפשר לשנות את הפרדיגמה ולשלב בין כל הדברים הייחודיים לנו בצורה איכותית יותר.

בעזרת הטכנולוגיה הייחודית שפיתחנו אנחנו מציעים לכל אחד ואחת לבנות את ביתו בדרום הארץ במהירות ובאיכות שאין לה תחרות.

במאמר זה נרחיב את היריעה ונציג בפניכם את היתרונות הייחודיים לנו בא.ב.ד וכיצד אנחנו תורמים לבנות דרום כחול לבן.

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת היא מהוותיקות בתחום הבניה המתקדמת בישראל ולאורך השנים ביססה את מעמדה כאיכותית והחדשנית ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת שמשולבת בבניית הבתים וצורת העבודה היסודית שלנו מבטיחים דיוק בכל רמה ובכל פרמטר ומסייעים לנו לבנות בעבורכם בתים במחירים חסרי תקדים. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

כיצד הבניה המתקדמת של א.ב.ד מותאמת לארץ ישראל

לאורך שנות פעילותנו הבנו ולמדנו דברים רבים, אך אחד הדברים המרכזיים שעומדים בראש תפיסת עולמנו זה הצורך להתאים את המבנים שאנחנו בונים למקום שבו הם נבנים. לא משנה בכמה טכנולוגיות מתקדמות נשתמש מרחבי העולם ולא משנה אם נתייעץ עם היועצים הבכירים ביותר, בסופו של יום אנחנו בונים בתים בישראל והם צריכים להתאים לכאן. בניה מתקדמת בדרום דורשת התייחסות אחרת מאשר בניה מתקדמת בפרובנס ולכן תוכלו למצוא אצלנו שיטות ייחודיות שמתאימות במיוחד למדינתנו.

כיצד הבניה המתקדמת של א.ב.ד מותאמת לארץ ישראל

בואו ונראה בדיוק כיצד הבניה המתקדמת שלנו בא.ב.ד מותאמת לדרומה ולצפונה של ישראל:

  • ייצור מקומי
    הדבר הראשון שאנחנו רוצים להתייחס אליו הוא עצם העובדה שאנחנו מייצרים את כל חלקי הבתים פה בארץ, ואם נרצה לדייק אז במפעל שלנו היושב בלוד. אנחנו מאמינים כי בניה מתקדמת צריכה להיות גם בניה ירוקה ולכן המבנים שלנו עומדים בתו התקן הירוק של בניה בישראל. כחלק מתנאי תו התקן אנחנו נדרשים לעמוד בסטנדרטים ספציפיים שמשרד השיכון והבניה קבע לבניית מבנים ירוקים ואקולוגים בישראל וזאת במטרה שהמבנים העתידיים יזהמו את הסביבה פחות ויתאימו בצורה מרבית לאקלים הישראלי.
  • בידוד איכותי
    הבתים שאנחנו בונים בשיטת הבניה המתקדמת בדרום הארץ ובצפונה מותאמים באופן מושלם לאקלים הייחודי ששורר באזורים אלו וזאת בזכות הבידוד התרמי האיכותי של הבתים שאותם אנחנו בונים. כך למשל חתכי הקיר של חברת Knauf בהם אנחנו משתמשים ספקים בידוד ברמה גבוהה יותר מאשר בלוקים פי חמש, וזאת בזכות היכולת לדחוס שכבות מבודדות רבות בתוך שלד .
  • חדשנות ומקוריות
    שיטות העבודה והטכנולוגיה הייחודית שלנו בא.ב.ד הוכרו על ידי משרד המדען הראשי של ישראל כחדשנים. מדובר על הישג אדיר המוכיח כי היי-טק וחדשנות יכולים להשתלב גם במקצועות שנחשבים למיושנים כמו בניה. שיטות העבודה שלנו כוללות תוכנות מתקדמות ומכשור חדיש לצד עבודה מקצועית של אנשי מקצוע מנוסים, אשר יחדיו מבטיחים איכות ומקוריות חסרת גבולות.

א.ב.ד בניה מתקדמת ואיכותית כבר עשרות שנים

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת היא חברה ישראלית שפועלת כאן ועובדיה חיים פה. אנחנו שמחים ונרגשים על ההזדמנות שיש לנו לתרום לבניית הארץ המופלאה הזו ובזכות הטכנולוגיה הייחודית שלנו אנחנו גם מוודאים שהבניה עצמה, והשימוש במבנים, לא יפגעו באדמה ובסביבה. הפעילות שלנו נעשית תמיד תוך כדי שמירה על בטיחות עובדינו ובטיחות הסביבה וכל פרויקט נבחן בפני עצמו כדי להתאים לו את שיטת העבודה המושלמת. אנחנו לא מאמינים בפתרונות קסם אלא בעבודה מחושבת וקפדנית שנעשית על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

אנחנו מזמינים אותך להתרשם ממגוון הפרויקטים שבנינו ברחבי הארץ ונשמח להיפגש ולשוחח – לפרטים נוספים ותיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום.