מבנים ניידים לצרכי משרד

כל בעל עסק יודע כי המשרד מהווה את לב הפעילות העסקית, מקום בו מבלים שעות רבות מהיום. יותר ויותר חברות ועסקים כיום מנהלים מגוון רחב של פרויקטים זמניים, מה שלעיתים מצריך השכרה של משרד לפרק זמן קצוב. משרדים ניידים להשכרה נועדו לספק צורך זה, ולא רק. מבנה נייד ניתן להתאמה אישית, לפי צרכי הלקוח, תוך עמידה ביעד ובתקציב.

כיום, קיים מגוון רחב של מבנים ניידים, רבים מהם משמשים כמשרדים. מבנה נייד, אינו בהכרח כפי שלעיתים נהוג לחשוב- מכולה באתר בנייה. עם התפתחות השוק והטכנולוגיה, כיום מבנה נייד יכול להיות משרד יוקרתי, בית, ועוד. כל זאת באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים, ועיצוב אישי לפי הצרכים של כל עסק.

בניה קלה בדרום משרד

קיימים יתרונות רבים להשכרה של מבנים ניידים לצרכי משרד. ראשית, ניתן להעביר את המבנה ממקום אחד למקום אחר, לפי צורכי הלקוח. כמו כן, ישנו יתרון מהותי של חיסכון בעלויות, מבנים ניידים נבנים בדרך כלל בשיטת הבנייה הקלה, ולכן מתקיים חיסכון משמעותי. בנוסף, איכויות הבידוד של המבנה מאפשר חיסכון של עד שלושים אחוזים בעלויות. יתרון חשוב נוסף הוא איכות הסביבה. המבנה עצמו מובל לשטח, כך שלא נוצרת פסולת בניין.

באמצעות הקדמה והתפתחות יומיומית בתחום, כיום המבנה הנייד איכותי במיוחד, ונחשב לאף בטיחותי יותר מפני רעידות אדמה. כמו כן, בעקבות בידוד תרמי, בימי הקיץ החום פחות מורגש בתוך המבנה, ובחורף הקור מבודד, כך שבפנים, בתוך המבנה נעים לאורך כל עונות השנה. המשמעות- חיסכון משמעותי באנרגיה ומשאבים.

חשבתם שבחירה במבנה נייד כמשרד תדרוש מכם להתפשר? תחשבו שוב

דווקא הבחירה במבנה נייד יכולה לאפשר לכם להשקיע יותר בנראות ובעיצוב של החלל שלכם. החל בהתקנה של גגות רעפים, רצפות עץ, חדר ישיבות, דלתות מהודרות, ועוד. תוכלו לבחור את סגנון המשרד שלכם לפי הדרישות והצרכים, וכמובן לפי טעם אישי. כיום, ניתן אף לעצב את המשרד בסגנון הייטק אופנתי, ולקיים סביבת עבודה מודרנית ומתקדמת. לסביבת העבודה והעיצוב חשיבות רבה, עיצוב נכון מאפשר נחת רוח, ולעובדים ליזום, לנהל שיחות, ליהנות מהאווירה הייחודית אשר משקפת את חזון העסק שלכם.

המגמה ״הירוקה״ שהולכת וגוברת בתקופה האחרונה, מעודדת בעלי עסקים רבים לעבור לבנייה חכמה, ידידותית, שאינה מזהמת את הסביבה. הבחירה במבנה נייד כמשרד החלומות שלכם, יכולה להבטיח לכם כבעלי עסק, תדמית חיובית במיוחד בפני קהל הלקחות שלכם. חשיבה על הסביבה הינה תמיד מטרה חשובה, ומעודדת הערכה.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים