בנייה חדשה ואקולוגית בצמוד לבית קיים

הילד רוצה לצאת לדרך עצמאית? הילדה עומדת להתחתן ומחפשת לגור קרוב להורים? אולי אתם סתם מחפשים אפיק השקעה שיניב רווחים קבועים וחושבים על בניית יחידת דיור להשכרה?
אצלנו בא.ב.ד בנייה קלה אנחנו מתמחים בבנייה חדשה, ירוקה וחסכונית ועכשיו אנו מציעים לכם להצטרף למהפכה שסוחפת את העולם וליהנות מבית איכותי, אקולוגי וגם לחסוך כסף על הדרך.

בנייה חדשה, קלה וחסכונית

שיטת הבנייה הקלה הינה שיטה שפותחה בארה"ב והפכה ללהיט היסטרי ומהפכני, בתים צמודי קרקע הנבנים בצורה זו מספקים פתרון מושלם למדינתנו הקטנה והחמה שכן הם ניתנים לקירור וחימום בצורה פרקטית וחסכונית ועלות הרכבתם הינה משמעותית זולה יותר מאשר הבנייה הקלאסית.

כשאנחנו בונים מבנים יבילים אנו משתמשים בפלדה במקום בטון ובחומרי איטום מיוחדים אשר מספקים בידוד רב יותר מאשר בבנייה הקלאסית. הבנייה היבילה תציע לכם בסופו של יום מבנה אשר הוא עמיד וחזק יותר מהמבנה הקלאסי.

פתרון תקציבי

בניית יחידת דיור חדשה או הרחבת הבית (לצרכי ממ"ד או אפילו לצרכי השכרה) מאפשרת עיצוב אדריכלי המותאם באופן אישי לרצונותיכם וצרכיכם ברמת דיוק שלא תפגע בכיס עם הוצאות מיותרות. כיוון שכל החלקים מתוכננים מבעוד מועד במפעלים סטריליים יש פחות סיכון לבלת"מים והוצאות נוספות אשר הם כורח המציאות בסגנון הבנייה מבטון.

האפשרויות הן בלתי מוגבלות

בין אם תרצו לבנות בית בריכה  או יחידת דיור שבה ילדכם יוכל לפתח עצמאות אך עדיין להישאר קרוב או אפילו ממ"ד, כשאתם בוחרים בשיטת הבנייה הקלה המיוחדת של א.ב.ד אתם יכולים להתאימה לכל מטרה אשר נפשכם חושקת בה.

חיסכון בעלות בניה למ"ר

באמצעות המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם אנו מסוגלים להציע לכם בנייה קפדנית ומדוקדקת שעומדת בתווי האיכות הקפדניים והמחמירים ביותר וכזו שמציעה יציבות מקסימלית לצד בידוד תרמי ואקוסטי ברמת גימור גבוהה ביותר. כל אלו יחדיו יאפשרו לכם ליהנות מבית שעלות תחזוקתו נמוכה יותר, איכותו גבוהה יותר וגם תרומה לאיכות הסביבה על ידי שימוש בבנייה הירוקה אשר לא פוגעת בסביבה ולא דורשת חפירות עמוקות או תלויה בפגעי מזג האוויר.

א.ב.ד. בנייה מתקדמת

אז אם אתם עומדים בפני תחילת עבודה על הרחבת הבית, בניית צמוד קרקע או יחידת דיור אנו מציעים לכם לפנות אלינו עוד היום ולהיפגש עם המומחים של א.ב.ד. שיעזרו לכם לחסוך בעלויות אך לא לחסוך על הבנייה ואיכותה.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים