בונים בצפון או בדרום? הכירו את שיטת הבניה המתקדמת והאיכותית ביותר

בשנים האחרונות עולם הבניה משנה את פניו ויותר ויותר שיטות בניה חדשות צצות. אך מעל לכול שיטות הבניה ישנה שיטה אחת שנחשבת למתקדמת ולאיכותית ביותר – שיטת הבניה המתקדמת שלנו בא.ב.ד. היא היחידה שהוכרה על ידי משרד המדען הראשי של ישראל כשיטת בניה חדשנית וייחודית. לא משנה אם אתם בונים בצפון או בונים בדרום, שיטת הבניה שלנו עשויה לשנות את כל מה שחשבת וידעתם על עולם הבניה ובמאמר זה אנחנו מעוניינים להציע לכם הצצה קטנה לעולם המופלא של הבניה המתקדמת.

מה זה בכלל בניה מתקדמת ומה היא קשורה לבניה בצפון ובדרום?

אנחנו רוצים להתחיל מהסבר קצר על מה זה בניה מתקדמת. הבניה המתקדמת היא שיטת בניה שמשתמשת בטכנולוגיה כדי לייצר בתים איכותיים יותר. מדובר על שיטת בניה ייחודית ששמה את עקרונות הסביבתיות והאיכות כערכים העליונים שלה.

 ולכן הבית מספק גם תכונות בידוד ואיטום טובות יותר מאלו שמספקים חומרי הגלם המוכרים לנו מקדמת דנא. קיימות שיטות בניה שונות שמוגדרות כמתקדמות, אך הבניה המתקדמת היא היחידה שבה משתמשים בחומרי גלם כמו פלדת LGS. לפרטים נוספים על שיטת הבניה המתקדמת שלנו אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הזה שסוקר 18 עובדות שונות על שיטת הבניה שלנו.

אז מה הבניה המתקדמת  יכולה לתרום לאלו מבינכם שמתכננים לבנות בית בצפון או בדרום? גם דרומה של הארץ וגם צפונה של הארץ מאופיינים באקלים ייחודי אשר יכול לנוע בין סופות לבין שרב. חומרי הגלם הייחודיים שבהם אנחנו משתמשים בא.ב.ד, וגם שיטת המידול הייחודית שלנו, מאפשרים לנו לדייק את בניית הבית ולהתאים את חומרי הגלם למיקום שבו הבית עתיד להיבנות וכך אנחנו למעשה מספקים לכם בית לפי צרכיכם המדויקים.

מה זה בכלל בניה מתקדמת ומה היא קשורה לבניה בצפון ובדרום?

למה לבחור בבניה מתקדמת לבניית פרויקטים בצפון ובדרום?

  • בידוד תרמי
    בעוד שבאזור המרכז סוג הבידוד המכריע הוא בידוד אקוסטי, בשל הצפיפות הגבוהה וכמות הרעש שנוצרת בהתאם לכך, בצפונה ובדרומה של הארץ יש פחות צורך בבידוד אקוסטי ולעומת זאת הבידוד התרמי הוא החשוב ביותר. מרבית הפרויקטים שנבנים בצפון ובדרום הם של בתים פרטיים אשר נבנים על שטחים רחבי ידיים, מה שאומר שאין הרבה שכנים ומבנים מסביב, בשל כך השפעות האקלים על הבית הן עמוקות יותר וכדי להתמודד עם האקלים הייחודי הזה שיטת הבניה המתקדמת שלנו מספקת לכם בידוד תרמי ברמה שעולה על בלוקים ושיטות בניה אחרות בכחמש רמות.
  • בניה ירוקה
    אחד מהעקרונות שמובילים אותנו בא.ב.ד הוא שמירה על הסביבה. אנחנו מאמינים שכאשר אנחנו בונים את ביתכם, אנחנו לא רק בונים לכם בית אלא גם לילדיכם ולילדים שלהם. חשוב לנו שבעת הליך הייצור והבניה הסביבה תיפגע ברמה המינימלית ביותר שאפשר ולכן אנחנו מייצרים חלקים מהבתים שלנו במפעל מבוקר שברשותנו ומוודאים תמיד שחומרי הגלם שלנו עומדים בתנאי תו התקן ת"י 5281 (תקן הבניה הירוקה הישראלי). בנוסף לכך אנחנו מוודאים כי התוכנית האדריכלית של הבית מתייחסת לכיווני האוויר כדי שהבית שלכם יהיה בעל חיסכון אנרגטי גבוה.
  • עמידות הבית
    תסתכלו מסביב על בתים או בניינים שנבנו בשיטות בניה קונבנציונליות ובוודאי תבחינו כי המבנים הישנים נמצאים במצב לא מזהיר בשל שחיקתם המתמשכת. המבנים שאנחנו בונים בשיטת הבניה שלנו נמצאו ככאלו שעומדים בתנאי מזג האוויר הקשוח ביותר וגם לאורך זמן הם שומרים על מראה נעים. בתים שבנינו בשנת 2001 עדיין עומדים על תילם באותו מצב שבו סיימנו את מלאכתנו וברחבי העולם אפשר למצוא דוגמאות מרחיקות לכת יותר אשר מעידות כי שיטת הבניה המתקדמת וחומרי הגלם שבהם אנחנו משתמשים מצליחים לעמוד גם בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר.

בנוסף על כל האמור לעיל, אנחנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי המורכב ממהנדסים, אדריכלים ואנשי המקצוע המובילים בתחומם כדי לספק לכם מעטפת תמיכה ייחודית שבסופו של דבר תוליד את בית חלומותיכם. לפרטים נוספים על שיטת הבניה שלנו אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.