בנייה מתקדמת – שיטת הבנייה האיכותית לפרויקטים ברחבי הארץ

אף על פי שהבנייה המתקדמת נמצאת בשימוש כבר תקופה ארוכה, עדיין יש מעט בלבול בינה לבין שיטות בנייה אחרות. הבנייה המתקדמת נחשבת בעיני מומחים לאחת משיטות הבנייה הטובות ביותר בעולם ולראייה שיטת הבנייה שלנו בא.ב.ד נבחרה על ידי משרד המדען הראשי של ישראל כשיטה טכנולוגית חדשנית וייחודית. במאמר זה אנחנו רוצים לעשות מעט סדר בנושא ולהציג בעבורכם סקירה של תחום הבנייה המתקדמת כדי שגם אתם תבינו מה הופך את שיטת הבנייה הזו לאיכותית ביותר בעבור בניית פרויקטים חדשים בארץ.

בנייה מתקדמת – מעט על ההיסטוריה והדברים שהביאו לפיתוח השיטה

הרבה אנשים שואלים אותנו מה זה בכלל אומר בנייה מתקדמת וכדי לעשות מעט סדר בנושא החלטנו לסקור בקצרה את ההיסטוריה של הבנייה המתקדמת. עד אמצע המאה ה – 20 בני האדם הסתפקו בשיטות הבנייה המסורתיות, אך העלייה המתמדת בתוחלת החיים ובריבוי הילודה הביאו לצורך לבנות בתים במהירות גבוהה יותר. לאורך השנים נעשו ניסיונות רבים לפצח את השיטה וכך נולדו לנו שיטות בניה כמו הבניה הקלה או הבניה המודולרית.

הבנייה המתקדמת משלבת אלמנטים מכל שיטות הבנייה האחרות, אך היא שמה בראש את החדשנות הטכנולוגית. כבר בשנות החמישים של המאה הקודמת חברות בנייה החלו להשתמש בייצור של חלקים במפעלים ושינוע שלהם לאתרי הבנייה כדי לחסוך בזמנים, במקביל החלו להתפתח פיתוחים טכנולוגיים שסייעו להתמודדות איכותית יותר עם תנאי מזג אוויר וסיפקו בתים מבודדים ועמידים יותר. המטרות של הבנייה המתקדמת היו לאורך השנים שיפור באיכות המבנים והגברת קצב הייצור, אך מה שאנחנו עושים בא.ב.ד לוקח את השיטות האלו צעד אחד קדימה ומביא אותם למאה ה – 21.

יתרונות הבנייה המתקדמת של א.ב.ד. ומידת התאמתה לפרויקטים בדרום ובצפון המדינה

יתרונות הבנייה המתקדמת של א.ב.ד. ומידת התאמתה לפרויקטים בדרום ובצפון המדינה

לאורך קרוב ל – 25 שנה שאנחנו בא.ב.ד בנייה מתקדמת משכללים ומשדרגים את שיטת הבנייה שלנו כדי שזו תתאים בצורה המדויקת ביותר למדינת ישראל. אם אתם מתכננים לבנות את ביתכם בקרוב, ולא משנה אם מדובר על בניית בית בדרום או בצפון, כדאי לכם להכיר מקרוב את היתרונות ששיטת הבנייה המתקדמת שלנו בא.ב.ד. מציעה.

  • מהירות
    כאמור לעיל במאמר זה, העניין המרכזי שהביא להתפתחות שיטת הבנייה המתקדמת הוא המהירות. שיטת הבנייה המתקדמת החלה כחלופה מהירה יותר לבניית בית מאשר היה נהוג וככל שעברו השנים היא הצליחה לצמצם את זמני הבנייה פלאים עד שהגענו למצב שבו כיום מדובר על שיטת הבנייה המהירה ביותר אשר מאפשרת לנו לייצר בעבורכם בית בפרק זמן שלא עולה על 8 חודשים.
  • איכות
    לבנות בית מהר זה לא הכול בחיים, חשוב גם שהבית שנבנה יהיה איכותי ויעמוד על תילו שנים רבות. כדי להגיע לרמת האיכות המספקת אנחנו בא.ב.ד. עובדים עם החברות המובילות בעולם בתחום הבנייה ומציעים לכם סדרה נרחבת של שיתופי פעולה הכוללים את חתכי הקיר של חברת Knauf, חומרי גלם שכוללים חיפוי וריצוף מחברת Mody ומעל הכול אנחנו משתמשים בחומרים כמו פלדת LGS ומכונות ייצור שלד הבית של חברת Howick.
  • סביבתי
    כחברה אשר פועלת במדינת ישראל במאה ה – 21 אנחנו בא.ב.ד בנייה מתקדמת מודעים מאוד לכך שתחום הבנייה הוא אחד המזהמים המרכזיים. כחברה אשר מאמינה בחדשנות ובאיכות חיים חשוב לנו לייצר לא רק בתים איכותיים, אלא גם סביבה בריאה לילדינו שיוכלו לגדול באושר. כל המבנים שלנו עומדים בתנאי תו תקן הבניה הירוקה (ת"י 5281) ולאורך כל שלבי הפיתוח והייצור של ביתכם אנחנו מקפידים יתרה על שמירה על איכות הסביבה.

אז אם אתם עומדים לבנות את ביתכם ואתם מחפשים קבלני בניה בדרום, בצפון או במרכזה של המדינה – אנחנו בא.ב.ד בנייה מתקדמת עומדים לשירותכם ונשמח להיות שותפים עימכם באחת ההחלטות החשובות של חייכם – בניית בית בישראל. לפרטים נוספים ולתיאום של שיחת היכרות צרו איתנו קשר עוד היום.