מדוע יותר קבלנים רשומים בוחרים א.ב.ד?

חברת א.ב.ד בנייה מתקדמת הוקמה בשנת 2001 עם מטרה אחת – לשנות את תחום הבנייה בישראל. במהלך השנים שבהן החברה קיימת היא מיצבה את עצמה בחוד החנית של תחום הבנייה המתקדמת בישראל והביאה איתה משב רוח רענן של חדשנות ואיכות שלא הייתה קיימת בארץ קודם לכן. הניסיון המקצועי העשיר שלנו והיכולת שלנו לבצע כמעט כל משימה שמוטלת עלינו הפכו אותנו לכתובת בעבור קבלנים רשומים רבים שפונים אלינו מדי יום ביומו.

הצוותים המקצועיים שלנו מורכבים מאדריכלים, מהנדסים, אנשי תוכנה ועוד המון אנשי מקצוע מנוסים שעובדים יחדיו כדי להגשים את חלומותיהם של אלפי ישראלים. לאחרונה אנחנו רואים עלייה חדה בכמות הפניות שאנו מקבלים מחברות בניה קלה בצפון ולכן החלטנו להוסיף עוד צוותים ייעודיים שיסייעו לקבלנים רשומים מהצפון אשר מעוניינים לעבוד עימנו – לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום.

היתרונות שא.ב.ד מציעה לקבלנים רשומים

בעקבות גל ההתעניינות שאנו זוכים לו החלטנו לפנות לאותם קבלנים רשומים ולברר מדוע הם בוחרים דווקא בנו על פני שאר החברות שמתמחות בבניה מתקדמת. להלן תשובותיהם:

 • ניסיון
  הסיבה המרכזית שראינו כי חוזרת על עצמה שוב ושוב היא הניסיון המקצועי שלנו. לאורך יותר מ – 20 שנה שחברת א.ב.ד בניה מתקדמת פועלת במרץ כדי לספק בתים איכותיים למאות משפחות בישראל. בכל שנה אנחנו בונים ומוכרים כמאה בתים חדשים אשר מוקמים בכל רחבי הארץ, הניסיון הזה והעובדה שאנחנו מספקים את הסחורה בזמנים ובתקציב שסוכם מראש הופכים אותנו לאחת החברות היציבות והאמינות ביותר שקיימות בישראל.
 • חדשנות
  כבר מהיום הראשון שהתחלנו לפעול בשנת 2001 היה לנו ברור כי אנחנו רוצים להביא את חומרי הגלם המתקדמים ביותר בעולם, וכמובן שאת המכשור הכי מתקדם ואיכותי שאפשר לדמיין. כיום אנחנו גאים מאוד בכך ששיטת הבנייה הייחודית שלנו קיבלה את ההכרה והכבוד שלו היא ראויה גם מקהילת הקבלנים והאדריכלים, אך גם ממשרד המדען הראשי של ישראל שהכיר בטכנולוגיה שלנו כחדשנית וייחודית.
 • יחסי אנוש
  למרות החדשנות והטכנולוגיה, חשוב לנו לשמור על יחסי אנוש טובים עם לקוחותינו. זאת הסיבה שלכל פרויקט ופרויקט אנחנו מצוותים איש מקצוע מנוסה שילווה את הפרויקט ויעמוד בקשר ישיר עם הקבלן ולקוחות הקצה. תפקידו של איש הצוות הזה הוא לסייע לכם בכל דבר שקשור לבניית הבית מהשלב הראשוני ביותר ועד שתקבלו את המפתחות לביתכם החדש.
 • איכות
  בשנים האחרונות שיטת הבנייה המתקדמת זוכה לתהילת עולם בשל העובדה שמדובר גם על שיטה אקולוגית שעומדת בתו תקן הבניה הירוקה, אבל מעבר לכך, חלק נרחב מהתהילה שלה זוכה שיטת הבנייה הזו נעוץ באיכות התוצרים שמתקבלים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו ושיתופי הפעולה הפורים שלנו עם חברות שונות מרחבי העולם, אנחנו מספקים לכם בתים בעלי כושר בידוד תרמי ואקוסטי טוב יותר מכל דבר שחוויתם וזה רק קצה קצהו של המזלג. הבתים שלנו מחזיקים מעמד לאורך זמן רב ומספקים לכם את החוויה המושלמת ממגורים בבית.
היתרונות שא.ב.ד מציעה לקבלנים רשומים

א.ב.ד בנייה מתקדמת – הכתובת שלך לבית חדש

שיטת העבודה הייחודית שלנו מצליחה לשלב בין חדשנות טכנולוגית לבין אנושיות כדי שאתם תוכלו לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם. אנחנו מספקים לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר ואת צוותי העובדים המנוסים ביותר כדי שבסופו של דבר ביתכם יהיה האיכותי ביותר שאפשר לייצר. בזכות הניסיון שלנו אנחנו מסוגלים להתחייב לכם על מסגרת זמנים קבועה ומדויקת, כמו גם על תקציב הבית הסופי שאותו נציג בפניכם מבעוד מועד.

לפרטים נוספים ולהזמנות – צרו איתנו קשר עוד היום.