כיצד הבנייה המתקדמת משתלבת בתכנון האדריכלי

אדריכלים בצפון, אדריכלים בדרום ואדריכלים בכל רחבי הארץ – הבנייה המתקדמת הייחודית של א.ב.ד. בנייה מתקדמת זמינה בעבורכם וזה הזמן שלכם להכיר אותה מקרוב. שיטת הבנייה המתקדמת שלנו מוכרת על ידי משרד המדען הראשי של ישראל כשיטת בנייה חדשנית וייחודית ובמאמר זה אנחנו עומדים לחשוף בפניכם כיצד מעבר לשיטה זו יסייע לכם לבצע את עבודתכם בצורה איכותית יותר.

מה מיוחד בשיטת הבנייה המתקדמת שלנו שמסייע לתכנון האדריכלי?

חברת א.ב.ד בנייה מתקדמת הוקמה בשנת 2001 עם מטרה אחת – לשלב בין הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבין עולם הבנייה. במהלך שנות פעילותנו שיכללנו ופיתחנו את שיטות העבודה שלנו, תוך כדי גיוס עובדים מוכשרים ומנוסים, וכיום אנחנו גאים להציג בפני משרדי אדריכלים את שיטת הבנייה המהפכנית והאיכותית ביותר בישראל. בואו ונצלול מעט פנימה כדי להבין מה אתם כאדריכלים יכולים להרוויח מבחירה בשיטת הבנייה שלנו.

  • דיוק
    היתרון המרכזי ביותר שאנחנו מספקים למשרדי האדריכלים בצפון הארץ, וגם למשרדי אדריכלים בכל שאר רחבי הארץ, הוא היכולת לדייק את החישובים עד לרמת המילימטר ולהתאים אותם לשיטת הבניה המתקדמת. \בעזרת המכשור המתקדם שלנו האדריכלים יכולים לקבל את כל הפרטים האלו וכך הם יכולים לתכנן את הבית בצורה האידיאלית ולשלב בין אסתטיקה, חיסכון אנרגטי והתאמה מלאה לתנאי השטח.
  • שחרור מכבלים
    בשיטת הבנייה המתקדמת שלנו בא.ב.ד. אנחנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ומשוכללים אשר מספקים רמות בידוד טובות יותר בפחות מקום פיזי. כך למשל חתכי הקיר שלנו כוללים בתוכם כשבע שכבות שונות חומרי גלם שונים וגודל לא עולה על 20 מ"מ.
  • הבית שמעוצב הוא הבית שנבנה
    חלק מהבעיות הנפוצות ביותר בעולם הבנייה נובעות מההבדלים שנוצרים בין התכנון האדריכלי לבנייה בשטח. במקרים מסוימים חוסר התאמה שכזה יכול להוביל לבלת"מים ולעיכובים בהליך הבנייה, אך במקרים אחרים הבעיה עלולה להתבטא בצורה מינימלית יותר כמו העובדה שכדי לחבר את המבנה לתשתיות יש צורך לחורר את השלדה ולבצע התאמות בשטח. שיטת הבנייה המתקדמת שלנו מציעה לכם את האפשרות לדייק את התוכניות שלכם כבר בשלב הבנייה. כך למשל אנחנו לא משתמשים בטכניקות בנייה מחוררת בשל העובדה שאנחנו יודעים לתכנן מראש איפה יהיה צורך בחורים וכך אנחנו מייצרים מראש את ההכנות הנדרשות.
מה מיוחד בשיטת הבנייה המתקדמת שלנו שמסייע לתכנון האדריכלי?

היתרון הגדול של בנייה מתקדמת בעבור אדריכלים

אם עד עכשיו הצגנו בפניכם את היתרונות שמבדילים את שיטת הבנייה המתקדמת שלנו משאר שיטות הבנייה, אנחנו רוצים עכשיו לעבור למה שרבים ממשרדי האדריכלים שאנחנו עובדים איתם מכתירים כיתרון הגדול והמשמעותי ביותר – העובדה ששום דבר בשיטת העבודה שלהם לא השתנה.

חלק מהחשש שאנחנו שומעים עליו מאדריכלים לגבי התנסות בשיטות בנייה חלופיות נובע מכך שהם לא מעוניינים לשנות את שיטות העבודה שלהם. שיטת הבנייה שלנו מאפשרת למשרדי האדריכלים להמשיך ולעבוד בדיוק כפי שהם רגילים, רק שהתוצאה הסופית שמתקבלת היא איכותית בכמה רמות. בזכות הטכנולוגיה הייחודית שבה אנחנו משתמשים ובזכות העובדה שאנחנו מבצעים מידול הנדסי ייחודי לכל אחד מהבתים שאנחנו בונים, אנחנו מסוגלים לספק למשרדי האדריכלים העתק כמעט מדויק של התוכנית האדריכלית שלהם.

לקבלת פרטים נוספים על שיטת העבודה שלנו אתם מוזמנים להציץ באתר שלנו או ליצור איתנו קשר.