מבנים ניידים למכירה

אנחנו בא.ב.ד החלטנו לעזור להגשים את חלום הדירה באמצעות מבנים ניידים למכירה.

בארה"ב שיטת הבנייה הניידת הפכה כבר מזמן לפתרון פלאים, זול ואמין בעבור משפחות וזוגות שמחפשות תחליף ראוי ונגיש יותר למחירי הדירות והמבנים ה"קלאסיים". מכיוון שבארצנו הדרך לדירה ארוכה יותר ושטחי התרחבות הערים הולכים ונגמרים הפתרון שמציע מבנה נייד למכירה הוא פתרון מושלם שמאפשר לכם לחיות את החלום בבית משלכם.

קודם כל חשוב להגיד שאין מדובר על קראוון, אומנם הרעיון של לגור באחד כזה וכל לילה לישון בנקודה אחרת יכול לקסום לאחדים, לרובנו מדובר על רעיון שיכול לקסום לחופשה או טיול חוף אל חוף בארצות הברית אבל פחות למגורים.

ההבדל העיקרי בין קראוון למבנה נייד הינו האפשרויות העומדות בפניכם, באם קראוון הינו יחידה אחת אשר אינה ניתנת לשינויים מודולרים רבים ונסמכת על רכב ממונע, רכישה של מבנה נייד מאפשרת לכם לבחור את מיקומו ולקיים בתוכו אורח חיים קבוע ויציב הכולל את כל התענוגות של בית רגיל אך בלי הבלאגן והסחבת של בנייה קונבנציונאלית.

ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם הבנייה מאפשרות לנו להציע לכם מגוון רב של מבנים ניידים לכל מטרה החל ממשרד, דרך מרחב מוגן ועד מגורים. על ידי שימוש בשיטת הבנייה הקלה אנו מסוגלים לייצר בעבורכם מבנה נייד למכירה אשר יענה על כל דרישותיכם ועדיין יעמוד בסטנדרטים הבטיחותיים הגבוהים ביותר וכל זאת במחיר חסכוני ונגיש. על ידי שימוש בבנייה קלה אנו מציעים שירות מהיר, תכנון מוקפד, איכות חסרת פשרות וכמובן עיצוב פנים כאוות נפשכם.

לאט לאט אנו רואים צמיחה בתחום המבנים הניידים למכירה בארץ ויחד עם הצמיחה הזו גם סגנונות שונים ומבנים שיפתיעו אתכם כשתגלו שלא מדובר על מבנה בטון. אם כשאתם חושבים על מבנה נייד למכירה עולה לכם בראש תמונה של משרד מחניק וחם הממוקם בלב אתר בנייה אנחנו כאן על מנת לשבור את הסטיגמה ולהראות לכם מגוון מרשים של בתים, החל מהרחבות של קיבוצים ויישובים ועד מבני ציבור לשימוש הקהל הרחב. הבנייה הניידת הולכת וצוברת תאוצה ואנו בא.ב.ד גאים לעמוד בחוד החנית של תחום זה.

צמיחת בניה קלה

צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם על מנת לייעץ ולהכווין אתכם למציאת הפתרון האידיאלי בעבורכם ומציאת המבנה הנייד למכירה שיענה על הצרכים שלכם, תוך כדי שמירה על ערכי בנייה גבוהים במהירות ובזמנים קבועים מראש ללא עיכובים וכאבי ראש מיותרים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מפרויקטים שביצענו ומהמילים הטובות שלקוחותינו אומרים עלינו ולקחת חלק במהפכה שסוחפת את המדינה. אז אם אתם מחפשים לרכוש מבנה נייד לכל מטרה שהיא הדרך מתחילה פה, בלחיצה על כפתור או במרחק שיחת טלפון אחת. אנחנו מחכים לשמוע מכם ב 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן 


פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים