מבנה יביל מחיר למ״ר

בשנים האחרונות חלה האצה עצומה בארץ בבנייה הקלה שהולכת ותופסת חלק נכבד מהשוק לעומת הבנייה הרגילה והנפוצה, אצלנו בא.ב.ד מבנים ניידים מתעסקים באופן יום יומי במבנים יבילים בשלל גדלים ולכל צורך, לכן החלטנו להעמיד בפניכם מדריך זה אשר יעזור לכם לא רק להבין את התחום בצורה מעמיקה יותר כי אם לקבל מושג כמה עולה בנייה שכזו ולקבל החלטה מה הפתרון המומלץ בעבורכם לקראת דירת החלומות שלכם.

הרבה אנשים שואלים אותנו מה המחיר למטר ומה העלויות הכרוכות ולאחר מכן הם מופתעים מהחיסכון הצפוי להם בבחירה בסגנון בנייה זה.

אם נפרט את עלויות ההקמה של מבנה יביל לעומת מבנה קונבנציונאלי נגלה שמבחינת חומרי הגלם עלות מבנה יביל גבוהה יותר, זאת כיוון שהפלדה המשמשת לבניית השלד והקירות המבודדים יקרים יותר מבלוקים ובטון, אבל בחישוב הכללי מדובר על חיסכון גבוה בעלות למ"ר, חיסכון שיכול לנוע בין 35% ועד 50%!.
חשוב לציין כי בסופו של דבר מבנה יביל יספק איכות גבוה יותר בבידוד, בעמידות ובחוזק המבנה וגם יאפשר תכנון אדירכלי המותאם באופן אישי ולא רק בחירה של דירה מקטלוג.

עלויות מבנה יביל

במבנה יביל המחיר למטר רבוע (בהערכה גסה) הינו כ4500 ש"ח בעוד בשיטת הבנייה הרגילה המחיר למ"ר עומד על סביבות ה7000 ש"ח. ההבדלים העצומים במחיר למטר נובעים מכמה גורמים אשר בראשם עומד החיסכון בעמודים תומכים וקונסטרוקציות, כמו גם העובדה שתנאי השטח לא משפיעים על הבנייה הנעשית במפעל ומועברת אל השטח בצורה שלמה ובטיחותית.

חיסכון בעלויות מבנים יבילים

מעבר לעלות המבנה היביל, אשר כפי שהצגנו הינה זולה יותר, היתרונות הנוספים והבולטים בבחירה זו הינם המהירות בבנייה הנובעת מכך שהמבנה מורכב בתנאים סטירלים ולא מושפע מתנאי השטח או מבלת"מים שונים וכמובן העובדה שמדובר על בנייה ירוקה הדוגלת בשמירה על איכות הסביבה ושמה דגש על תכנון מראש של זרימת האוויר ובידוד הבית על מנת לחסוך בצורך הפעלת המזגן ו/או החימום. אך מעל לכל היתרון המובהק והבולט ביותר הינו גורם הזמן אשר ידוע מראש ומאפשר כניסה לבית בפרק זמן של כשלושה חודשים.

לאלו המחפשים בנייה תחת תקציב מוגדר ובזמן קצוב האפשרות של בנייה קלה ומודולרית הינה הבחירה העדיפה ותאפשר לכם גם בעתיד להרחיב את הבית בקלות וללא עיכובים מיותרים. בא.ב.ד אנו עובדים בצמידות לאדריכלים המתמחים בבנייה יבילה המאפשרים מגוון נרחב של סוגי מבנים מביתן למאבטח, כיתות לימוד, משרדים וכמובן בנייה למגורים. אנו שמים דגש על איכות ללא פשרות ומחוייבות ללקוח לגבי לוחות הזמנים וכל זאת מבלי לפזר כספים מיותרים ואפשר לכם להתמקד בהגשמת החלום לבית מגורים איכותי וייחודי.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו ולעשות את הצעד הראשון לקראת המעבר לבית משלכם. צוות העובדים המקצועי והמסור שלנו ישמח לעמוד לרשותכם במענה על כל שאלה ובמתן הצעת מחיר אטרקטיבית בעבור מבנה יביל אשר יעניק לכם את כל אשר רציתם ולא העזתם לחלום. הדרך קצרה ומתחילה פה, בלחיצה על כפתור 

 

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן 


פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים