בניה קלה – הפתרון למחירי הדיור

חולמים על בית צמוד קרקע בדרום? בשיטת הבניה הקלה של א.ב.ד, תוכלו תוך זמן קצר לבנות בית צמוד קרקע/

בית חדש צמוד קרקע – כבר לא חלום רחוק 

ירוחם הוא ישוב קהילתי המונה קרוב ל-10,000 אנשים, ממוקם במרחק כחצי שעה מבאר שבע, ונחשב לישוב איכותי ומתאים במיוחד למשפחות צעירות, הודות למערכת חינוך איכותית במיוחד ושפע של פעילויות ואטרקציות בסביבה.

גם מחירי הדיור באזור נמוכים יחסית בהשוואה לאלה שבמרכז, אך למרות זאת, בשל רף המחירים הגבוה בארץ, גם באזור זה משפחות רבות מתקשות לרכוש בית פרטי משלהן, ועל אחת כמה וכמה בית חדש.

חצר ואיכות חיים בניה קלה

החדשות הטובות

אנחנו בחברת א.ב.ד מציעים פתרון זול ומהיר יותר הודות לשיטת הבניה הקלה – שיטת בניה חדשנית, יעילה ומתקדמת, המאפשרת להוזיל עלויות ולקצר את זמן הבנייה באופן משמעות.

וכל זה – מבלי להתפשר על איכות בניה ברמה בינלאומית.

בניה מתקדמת:

בנייה מהירה יותר -הבניה בסביבה סטרילית וללא עיכובים ותקלות, הנפוצים כל כך בכל פרויקט בניה 'קונבנציונלי', מאפשרת לסיים את הפרויקט במהירות גבוהה הרבה יותר וללא עיכובים והפתעות.

מחיר סגור מראש – מחיר הבית נקבע בהתאם לתכנית האדריכלית שאותה נסכם ביחד מראש, בהתאם לתקציב שלכם. גם כאן, כיוון שהבניה נעשית בסביבה סטרילית, וללא הפתעות, תוכלו להיות בטוחים שלא יצוצו עלויות נוספות, או חריגות תקציב.

איכות גבוהה – הבתים שלנו עשויים מחומרים איכותיים ועמידים, שיאפשרו לכם ליהנות מהבית למשך כל חייכם. למעשה, הבית ניתן לניוד ולכן תוכלו להמשיך לגור בו גם אם תעברו למקום אחר בארץ. 

בטיחות ואיכות חיים – הבתים נבנים מחומרים מתקדמים ואיכותיים על גבי שלד יציב וחזק במיוחק, ומספקים בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה והגנה מפני שריפות, רטיבויות ועובש.

קראו גם על בנייה קלה של בתים פרטיים וצמודי קרקע בלהבים

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093 

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן 


פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים