איך לקנות בית צמוד קרקע חדש ליד קיסריה?

מחפשים בית צמוד קרקע בגבעת עדה, בנימינה, או אחד המושבים והקיבוצים האחרים ליד קיסריה?

גבעת עדה היא מושבה שממשיכה לצמוח גם היום, מעל 100 שנה מיום היווסדה, ונחשבת מקום מגורים מבוקש הודות לבתיה היפים, אופיה הכפרי ואיכות החיים הגבוהה שהיא מציעה לתושבים. הבעיה היא, לפחות עבור רובנו, שהחלום לבית בסביבה ירוקה נעשה רחוק מיום ליום עם עלית המחירים הבלתי פוסקת.

החדשות הטובות למחירי הדיור 

אנחנו בחברת א.ב.ד מציעים פתרון חדשני, שיכול להפוך את החלום של בית במושב למציאות, עם שיטת בניה חדשה, יעילה ומתקדמת, המאפשרת לקצר את זמן הבניה באופן ניכר, לכל זה מבלי להתפשר על איכות בניה  ברמה של חו"ל.

גלריית תמונות בניה קלה

מה זאת בנייה קלה?

בנייה קלה היא שיטת חדשנית שתופסת תאוצה ברחבי העולם ועכשיו גם בישראל, הודות לחברת א.ב.ד שייבאה את השיטה הבלעדית כבר ב-2001 ובעזרתה מאפשרת לאינספור משפחות להגשים את החלום של בית פרטי במושב

לא מוותרים גם על איכות

כשאנשים שומעים חיסכון בעלויות ובניה קלה, הם בדרך כלל מניחים שאלה יבואו על חשבון האיכות, אך למעשה, בניה קלה כוללת חידושים טכנולוגיים בתחום הנדסת הבנייה ונחשבת לשיטה המועדפת גם לבניית בתים חכמים.

כל היתרונות של בנייה קלה 

סביבת עבודה סטרילית – העבודה בשיטה זו נעשית במפעל ולכן חוסכת את כל אותם עיכובים, תקלות והוצאות חריגות שכולנו כבר מקבלים כמובנים מאליהם, מה שמוביל ליתרון הבא

מהירות – מכיוון שכל תהליך הבנייה מתקיים במפעל, דיוק העבודה מירבי ומשך הזמן הנדרש מתקצר משמעותית אל מול כל חלופה אחרת.

איכות ואיכות חיים – הבידוד התרמי והאקוסטי בבניה קלה נעשה באמצעות קיר רב שכבתי. כמו כן, לבניה הקלה המבוססת על שלד פלדה עמידות גבוהה בפני רעידות אדמה ותנודות קרקע.

קראו גם על בנייה קלה בצפון הארץ בכתבה הבאה

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093 

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן 


פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים