מדוע אדריכלים בדרום בוחרים בבנייה המתקדמת של א.ב.ד.

במשך שנים שאנחנו בא.ב.ד. בנייה מתקדמת, עומלים על שיטת הבנייה הייחודית שלנו כדי להפוך אותה ליעילה ביותר. לא בכדי אנחנו רואים בתקופה האחרונה עלייה במספר האדריכלים בדרום אשר בוחרים בבנייה המתקדמת שלנו כדי לבנות את בתי לקוחותיהם.

 איכות הבתים שאנחנו מספקים וחומרי הגלם המתקדמים והמשוכללים שבהם אנחנו משתמשים הם רק קצה המזלג מכל האפשרויות והיתרונות שממתינים למשרדי האדריכלים בדרום אשר בוחרים לעבוד איתנו. במאמר זה אנחנו רוצים להציע לכם הצצה אל הסיבות השונות שהובילו לשינוי זה ועזרו למצב את חברת א.ב.ד כחברת הבנייה המתקדמת המובילה בישראל.

מה אדריכלים בדרום מחפשים מחברת בנייה מתקדמת?

מדינת ישראל היא לא מדינה גדולה ועל פניו שיטת בנייה שעובדת בצפון הארץ אמורה לעבוד באותה היעילות גם בדרומה, אך למרות גודלה הפיסי במדינת ישראל שוררים כמה אזורי אקלים אשר לכל אחד מהם מאפיינים שונים אשר יש להתחשב בהם בעת הבנייה.

 • בידוד תרמי
  אחד האתגרים המהותיים ביותר שמשרדי אדריכלים בדרום נאלצים להתמודד איתו הוא הבדלי הטמפרטורות בין היום והלילה. מרבית מאזור דרום הארץ משתייך לאחד משני אזורים אקלימיים שונים – האקלים הערבתי והאקלים המדברי אשר חלק מהמאפיינים המשותפים לאזורים אלו הוא טמפרטורות גבוהות בשעות היום וצניחה משמעותית בשעות הלילה. כדי להתמודד עם הבדלים אלו מרבית האדריכלים בדרום מחפשים דרכים לשדרג את הבידוד התרמי הכללי של הבית ושיטת הבניה הקלה שלנו בא.ב.ד מציעה את הבידוד התרמי האיכותי ביותר שקיים בשוק, וזאת בנוסף לבידוד האקוסטי שמציעה בידוד ברמה של פי חמש משיטות אחרות.
 • התאמה לתוואי השטח
  מרבית הבתים שנבנים באזור הדרום נבנים על שטחים רחבי ידיים, באופן יחסי לשאר חלקי הארץ, והטיפוגרפיה של אותם שטחים עשויה להשתנות בצורה דרסטית באותה החלקה. כדי להתמודד עם תוואי שטח לא ישרים אפשר להשתמש במגוון של טכניקות ופעולות, אך מעבר לשיטוח הקרקע חשוב לוודא כי תכנון הבית נעשה בהתאם לתצורת הקרקע הספציפית. שיטת הבנייה המתקדמת שלנו בא.ב.ד, היא כזו בה אנו  מייצרים שלד הבית במפעל  ומעלים אותו לשטח לאחר שהוכן מראש.
 • עמידה בתקנות בנייה אזוריות
  עוד מכשול שעומד בפני אדריכלים ומעצבי פנים בדרום הוא קבלת אישורי הבנייה. לכל מועצה אזורית ישנן את תקנות הבנייה שלה וכדי להתאים את תכנון הבית לתקנות המקומיות, לפעמים צריך לבצע הקרבות בחלום העיצובי שלנו. שיטת הבנייה הייחודית שלנו בא.ב.ד. בנייה מתקדמת מאפשרת למעצבי הפנים ולאדריכלים לקבל  וודאות כי הבית עומדבכל התקנים הבטיחותיים, ובהם גם תו התקן הישראלי לבניה ירוקה, ושיטת הבניה שלנו ידועה בכך שהיא מקבלת אישורים במהירות גבוהה יותר משיטות אחרות.
שיטת הבנייה המתקדמת של א.ב.ד לאדריכלים ומעצבי פנים בדרום

מה מיוחד בשיטת הבנייה המתקדמת של א.ב.ד שמושך אדריכלים ומעצבי פנים בדרום?

לאחר שהבנו מה ההבדלים שיש להתייחס אליהם בעת בנייה של בית בדרום הארץ לעומת צפונה אנחנו יכולים לעבור הלאה ולראות מה בשיטת הבנייה המתקדמת שלנו בא.ב.ד. מושך גם את מעצבי הפנים וגם את האדריכלים המומלצים בדרום.

 • חומרי גלם איכותיים ומשוכללים
  בזכות סדרת שיתופי הפעולה הבלעדית שאנחנו מציעים בא.ב.ד בנייה מתקדמת בעבור אדריכלים מומלצים בדרום, כל אחד יכול לקבל גישה לחומרי גלם שעד היום לא היו בהישג ידו של איש. כך למשל אנחנו מציעים את חתכי הקיר של חברת Knauf הגרמנית שנחשבת לטובה ביותר בעולם ואת אלמנטי החיפוי והריצוף של חברת Mody אשר למעלה מ – 50 מספקת את החומרים האיכותיים ביותר במחירים המשתלמים ביותר.
 • מהירות הבנייה
  בשונה מכל שיטת בנייה אחרת שבה זמני הבנייה משתנים ויכולים להתארך עד לפרקי זמן של שנים ארוכות, אצלנו בא.ב.ד. בנייה מתקדמת אנחנו עומדים בלוחות הזמנים שלנו בצורה קפדנית הודות לשיטת הבנייה הייחודית שלנו. הטכנולוגיה והניסיון שברשותנו מאפשרים לנו להציע לכם לעבור ולגור בביתכם החדש בפרק זמן שלא עולה על שמונה חודשים.
 • עלויות הבנייה
  לאורך שנות פעילותנו אספנו עשרות נתונים שונים הקשורים לבניית בתים וכל פרויקט ופרויקט שאנחנו בונים מלווה על ידי איש צוות מיומן אשר מטרתו העיקרית היא להשגיח על תקצוב הפרויקט ואיכות חומרי הגלם. אנחנו מאמינים בעבודה שקופה ולא בהפתעות מחירים שמתגלים רק בעת מענק המפתח. אצלנו תוכלו למצוא מחירים גלויים שלא משתנים אחת לחודש וכמובן שתקבלו גישה לכל הדאטה שלנו כדי לקבל החלטות מושכלות יותר.

אדריכל בדרום? צור איתנו קשר עוד היום

אם אתה אדריכל בדרום וטרם שמעת על שיטת הבנייה שלנו בא.ב.ד. בנייה מתקדמת אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות הזו כדי להציע לך להתרשם מאיכותיות הבתים שלנו ומשיטת הבנייה הייחודית שלנו. באתר שלנו תוכלו למצוא עוד המון מידע מקצועי וסרטונים שיחשפו בפניכם עוד על השלבים השונים של שיטת הבנייה המתקדמת שלנו. לכל שאלה והזמנה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם.