3 יתרונות של בנייה קלה בצפון

אזור הצפון הוא אחד הקסומים שיש לנו בארץ. המרחבים הפתוחים שטבולים בשפע של צמחייה ונוי הם הבסיס הטבעי לקסם ששורר בצפון הארץ, אך צורת הבנייה בצפון מוסיפה לחן על ידי כך שהיא משתלבת עם הנוף בצורה הרמונית. אבל למרות כול הקסם הזה, שיטות הבנייה הנפוצות פוגעות בקרקע ובאוויר וכך נוצר פרדוקס שהבנייה שלנו פוגעת באיכות החיים שלנו. לשמחתנו בשנים האחרונות המודעות לנושא גוברת ויש ביקוש גדול לבנייה קלה גם בצפון וזאת בשל היתרונות הרבים של שיטה זו.

בא.ב.ד בנייה מתקדמת אנחנו עוסקים שנים רבות בשכלול שיטות הבנייה ובשילוב של טכנולוגיות מתקדמות שמסייעות לנו להגיע לתוצרים איכותיים ביותר. במאמר זה אנחנו רוצים לשתף אתכם בכמה מהיתרונות של הבנייה הקלה בצפון הארץ כדי שתוכלו לעשות את הבחירה המתאימה ביותר לכם ולסביבה כאחד.

מעט על הבנייה הקלה ועל מידת ההתאמה שלה לצפון

לפני שנתחיל לדבר על היתרונות של הבנייה הקלה בצפון אנחנו רוצים לדבר על נושא חשוב – מידת ההתאמה של שיטת בנייה זו לאזור הצפוני של ישראל. המונח "בנייה קלה" נשמע על פניו כמשהו ארעי ולאו דווקא איכותי, אך ממש לא כך הם פני הדברים בפועל. בשונה משיטות הבנייה המוכרות לנו מקדמת דנא, אשר בהן משתמשים בעיקר בחומרי גלם כבדים כמו בטון, חברות בנייה קלה בצפון משתמשות בחומרי גלם קלים ומתקדמים יותר כמו אלומיניום.

זוהי כמובן סקירה קטנה ביותר על הנושא, אך אם תרצו להרחיב על כך אתם מוזמנים להסתכל במאמר זה שמסביר מה זו בנייה קלה. כמו כן, אם אתם מחפשים חברות בנייה קלה בצפון הארץ יש לנו מאמר שילווה אתכם בכל מה שאתם חייבים לדעת כדי למצוא את החברה הנכונה בעבורכם.

3 יתרונות שיש לבנייה הקלה בצפון (ובכלל)

3 יתרונות שיש לבנייה הקלה בצפון (ובכלל)

  1. בנייה קלה היא בנייה ירוקה יותר
    אחת הסיבות המרכזיות שיותר ויותר חברות בניין בצפון בוחרות לעבור לבנייה קלה היא הסיבה הסביבתית. שיטת הבנייה הקלה נחשבת לאחת השיטות הירוקות ביותר וזאת בשל כמה סיבות שכדאי להכיר. בראש ובראשונה שיטה זו שמה דגש על חומרי גלם שלא נכרים מבטן האדמה או מזהמים אותה בעת הליך ייצורם, חומרי הגלם שבהם משתמשים בעבור בנייה קלה בצפון מיוצרים במפעלים ייחודיים ומתקדמים כדי להבטיח את איכותם ואת מידת התאמתם לקרקע המיועדת. ההליך הכללי של בניית בית בשיטה זו פולט פחות גזי חממה, אך מעבר לכך השימוש בבית מתוכנן לפרטי פרטים כדי להגיע לייעול אנרגטי מירבי.
  2. בנייה קלה היא בנייה מותאמת אישית שאפשר להתאימה לחוקי הבנייה האזוריים
    שיטות הבנייה המוכרות לנו נחשבות למסורבלות ובשל חומרי הגלם שבהם משתמשים, האדריכלים ומעצבי הפנים נאלצים להגביל את עצמם ואת עיצוביהם כדי לאפשר לבסיס הבית לעמוד בצורה איתנה. הבנייה הקלה משחררת אותנו מכבלים אלו וזאת בשל העובדה שאנחנו מסוגלים לייצר כל עיצוב אפשרי בעזרת   שלד פלדה ישר כפלס המאפשר להוציא לפועל כל תכנית אדריכלית.
  3. בנייה קלה מספקת איכות חיים טובה וחסכונית
    עד עכשיו דיברנו הרבה על חומרי הגלם שחברות בנייה קלה בצפון משתמשות בהן, אבל התייחסנו יותר לשלבי הבנייה עצמה ולאישורים שיש לקבל לפני תחילתה. אבל גם לאחר שהליך הבנייה עצמו יסתיים, חומרי הגלם יספקו לנו איכות יוצאת דופן שלא הכרנו קודם לכן. חומרי הגלם שמהם בונים את הבתים הקלים מספקים בידוד איכותי יותר מכל דבר שהכרתם, והכוונה היא לבידוד בכל ההיבטים השונים – אקוסטי, תרמי ואפילו נגד חדירת מי גשמים ונזילות. איכות הבידוד שמתקבלת כל כך טובה עד שתוכלו לישון ליד שדה תעופה ולא לשמוע דבר. קראו עוד על הבידוד האקוסטי.

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת מובילה את תחום הבנייה הקלה והמתקדמת כבר עשורים. בואו גם אתם והצטרפו למהפכת הבנייה שכבשה את העולם – צרו קשר לפרטים והזמנות.