מדוע קבלני בנייה בצפון מעדיפים בנייה מתקדמת?

אם יצא לכם לאחרונה לפנות לקבלני בנייה בצפון בוודאי מרביתם דיברו איתכם על בנייה מתקדמת כאפשרות הבנייה המומלצת ביותר. אומנם שיטת הבנייה המתקדמת קיימת כבר כמה שנים טובות, אך רק לאחרונה היא החלה לחדור אל אזור הצפון ויותר ויותר קבלני בנייה מומלצים בצפון בוחרים לעבוד בה. במאמר זה אנחנו רוצים להציע לכם הצצה אל מאחורי השיקולים שיש להעדפה זו, אבל יותר מכך, אנחנו רוצים להראות לכם מדוע בסוף היום שיטת הבנייה הזו היא הטובה ביותר בעבורכם.

חברת א.ב.ד היא מחלוצות הבנייה המתקדמת בארץ וכבר למעלה משני עשורים שאנחנו בונים עשרות בתים בכל שנה ברחבי הארץ. בזכות סדרת שיתופי הפעולה שלנו אנחנו מציעים ללקוחותינו לקחת את השליטה על עיצוב ביתם העתידי ולקבל בתמורה בית איכותי שכייף לחיות בו. לפרטים נוספים – חייגו אלינו.

היתרונות שבגינן קבלני בנייה בצפון בוחרים בבנייה המתקדמת

 • פחות כאבי ראש
  קבלני בנייה בצפון, ובכל מקום בעולם למעשה, מחפשים לעשות את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר ועם כמה שפחות בירוקרטיה וטפסים שעליהם למלא. כמובן שקבלני בנייה מומלצים ישימו דגש רב על תכנון הנדסי ועל בטיחות, אך כאשר צריך להמתין חודשים בין שלב לשלב רק כדי לקבל חותמת מפקיד כלשהו ובזמן הזה אי אפשר לעבוד, זה מובן לחלוטין שאותם קבלנים יחפשו שיטות אחרות שמקבלות אישורים במהירות גדולה יותר. הבנייה המתקדמת עומדת בכל הקריטריונים הבטיחותיים המחמירים ביותר.
 • מהירות הבנייה
  שיטת הבנייה המתקדמת היא כל כך מתקדמת עד שבזכותה אנחנו יכולים לבנות בתים שלמים ואיכותיים בתקופה שלא עולה על שמונה חודשים. כן, קראתם נכון. 6-8 חודשים ויש לכם בית. קבלנים רשומים בצפון מציעים בדרך כלל שתי שיטות לבניית בית בצורה מתקדמת – בנייה במפעל ובנייה בשטח. לכל אחת מהשיטות האלו יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך בסופו של יום כל אחת מהשיטות הזו משתמשת בטכנולוגיה ובמכשור ייחודי שמזרז את הבנייה אך לא פוגם במאומה באיכות.
היתרונות שבגינן קבלני בנייה בצפון בוחרים בבנייה המתקדמת
 • בנייה ללא הגבלה
  עוד סיבה שבגינה קבלני בניין בצפון בוחרים לעבוד בשיטת הבנייה המתקדמת היא העובדה ששיטת בנייה זו לא מגבילה אותם. דיברנו קודם לכן על האישורים הבירוקרטיים שניתנים במהירות גבוהה יותר, אך הרבה מכך זה בשל התכנון ההנדסי והאדריכלי המדויק שהשיטה מאפשרת לנו. חומרי הגלם שבהם משתמשים כדי לבנות את הבית מיוצרים בשיטה ייחודית שבזכותה הם יוצאים קטנים וקלים, אך בפנים דחוסים מגוון פתרונות מתקדמים ואיכותיים. בואו ניקח למשל את חתכי הקיר. בבית שנבנה מבלוקים אנחנו מוגבלים בזוויות ובצורת הבנייה מעצם היותם של הבלוקים גדולים וכבדים, אך חתכי קיר של חברת KNAUF למשל מכילים ב – 20 מ"מ כשבע שכבות שונות.
 • חיסכון כלכלי
  שמרנו את הסיבה הטובה ביותר לסוף והסיבה שהיא הטובה ביותר היא פשוטה – גם אתם כלקוחות הקצה משלמים פחות כסף בסופו של יום על בית איכותי יותר. אומנם חומרי הגלם עצמם שבהם משתמשים קבלני הבניין בצפון יכולים להיות יקרים יותר מאשר בלוקים וטיח, אך כאשר בוחנים את כלל ההוצאות והעלויות שיש בעת בניית בית בשיטה מתקדמת מדובר על חיסכון מהותי שקשה לא להתרגש ממנו. החיסכון מתבטא מהשלב הראשון, בזה שצריך פחות עובדים ופחות זמן כדי לבנות את הבית, אך הוא לא עוצר שם וגם לאחר הבנייה החיסכון ממשיך כיוון שעלויות החימום והקירור של הבית נמוכות משמעותית בשל איכות הבידוד של הבית.

א.ב.ד – קבלני בנייה בצפון שמובילים את תחום הבנייה המתקדמת

אם אתם מחפשים קבלני בנייה בצפון שבאמת מבינים את תחום הבנייה המתקדמת תפנו ישירות למקצוענים שמובילים את התחום כבר יותר מ – 20 שנה – אצלנו בחברת א.ב.ד תמצאו צוותים מסורים שיעמדו לשירותכם לאורך כל הדרך ויעזרו לכם להתמודד עם דילמות ובחירות שתאלצו לעשות, תוך כדי שהם יסבירו לכם את המשמעויות של כל בחירה ובחירה. לכל בית שאנחנו בונים אנחנו מצוותים איש מקצועי שיהיה איתכם בקשר תמידי וימצא בעבורכם פתרונות מותאמים אישית לפי דרישותיכם והתקציב שברשותכם.

בעבורנו הדבר החשוב ביותר הוא אתם – הלקוחות שלנו. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות.