דברים שחשוב לדעת לפני שבונים בית בדרום

באזור הדרום קיימות עתודות בנייה רבות ואפשר לראות כי ישראלים רבים מחפשים אחר חלופות מגורים באזור זה. העובדה שאפשר לבנות בית מאפס ולא צריך להתפשר על אלמנטים מסוימים, כמו שיכול לקרות למשל כאשר רוכשים בית מוכן, מגבירה את הרלוונטיות ואת הביקוש שיש סביב בניית בתים בדרום ובמאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם את הדברים החשובים ביותר שעליכם לדעת לפני שאתם מתחילים בתהליך של בניית בית בדרום.

מה חשוב לדעת לפני שבונים בית פרטי בדרום

החלום של הישראלי הממוצע הוא דירה משלו, אבל רבים מהישראלים משוכנעים שהאפשרות היחידה שלהם לדירה נמצאת במרכז הארץ וזאת אף על פי שבדרום הארץ אפשר לבנות בית פרטי במחיר שלא עולה על מחירה של דירה ממוצעת בפרברי תל אביב.

בשנים האחרונות מוקמים יותר ויותר פרויקטים בדרום ובחלקם הארי מציע בתים פרטיים רחבי ידיים עם גינות רחבות. אבל לפני שאתם רצים לחפש את הבית הבא שלכם, כדאי שתמשיכו לקרוא ותגלו מה חשוב לדעת לפני שבונים בית בדרום הארץ.

 • שיטת הבניה
  הדבר הראשון שאנחנו ממליצים לכם לבדוק לפני שתחליטו להתחיל לבנות בית בדרום זה את שיטת הבניה שחברת הקבלן בונה בה. עד לפני כמה שנים האפשרויות היו מצומצמות למדי, אך בשנים האחרונות תחום הבניה הקלה והמתקדמת צובר תאוצה רבה וזאת בזכות זמני הבנייה הקצרים שלא עולים על שמונה חודשים, המחיר הזול ביחס למחירי הבנייה המוכרים לנו וכמובן שבזכות האיכות עצמה של הבית שעולה בעשרות מונים על בתים שנבנו בעזרת בטון וטיט. הכנו לכם מאמר שלם שמסביר ממה צריך להיזהר בבניה קלה בדרום.
 • חברת הבניה
  קיימות חברות רבות שמציעות את שירותיהן לבניית בתים בדרום, אבל לא כל החברות האלו באמת מכירות את האזור ויכולות להציע לכם את כל מה שאתם צריכים. אזור הדרום ייחודי מכמה בחינות, קודם כול איטום ובידוד הבית צריכים להיעשות בצורה מחושבת כדי להתמודד עם הבדלי הטמפרטורות ועונות השנה שיכולות להיות קיצוניות. אך מעבר לכך, כדי לצמצם הוצאות צריך לדעת כיצד לתכנן את שינוע והלנת העובדים וכמובן שלטפל בנושא האבטחה של אתר הבניה. אם אתם לא משוכנעים איך לבחור קבלני בניה בדרום היכנסו למאמר שהכנו בנושא.
 • חומרי הגלם
  לא כל מי שמציע בית פרטי בדרום בשיטת בניה מתקדמת באמת משתמש בחומרי גלם איכותיים שעומדים בתקינה הדרושה. ישנן חברות שמפרסמות כי הן בונות בשיטת הבניה המתקדמת, אך למעשה מדובר על בניה קלה קונביציונלית שעשויה מאלומיניום ופח מעובד. אבל למעשה, חומרי הגלם שבהם משתמשים בשיטת הבניה המתקדמת מיוצרים במפעלים ייחודיים כדי להבטיח את איכותם. כך למשל חתכי הקיר שבהם אנחנו משתמשים בחברת א.ב.ד בניה מתקדמת מגיעים מחברת Knauf הגרמנית שמספקים הגנה טובה יותר פי חמש מכל בלוק שקיים.
 • עמידה בהתחייבויות
  כל מי שבנה בית בימי חייו יודע שתמיד יש בלת"מים ועיכובים שמשפיעים על לוחות הזמנים והתקציב הסופי של הליך הבנייה. הדבר נכון במיוחד כאשר אנחנו בוחנים חברות קבלן בדרום שעובדות בשיטות בניה מיושנות, אך חשוב לציין כי בזכות שיטת הבניה המתקדמת אפשר לצמצם את הטעויות והבלת"מים למינימום ועל ידי כך להגיע למצב שהבית מוכן בזמן שנקבע ומחירו לא צונח פתאום בעוד מאות אלפי שקלים. כדי להימנע ממצבים לא נעימים תמיד מומלץ לבצע תחקיר על חברת הבניה ולשוחח עם לקוחות עבר שבנו איתה את ביתם.
בונים בית בדרום? הכירו את א.ב.ד בניה מתקדמת

בונים בית בדרום? הכירו את א.ב.ד בניה מתקדמת

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת מובילה את תחום הבניה המתקדמת בישראל כבר למעלה מעשרים שנה. בזכות הטכנולוגיה החדישה שבה אנחנו משתמשים, ובזכות כוח האדם המנוסה והמיומן שעומד לרשותנו, חברתנו בונה עשרות בתים בשנה בכל רחבי הארץ. בעזרת מידול תלת ממדי אנחנו יכולים לדייק את כל שלבי התכנון עד לרמת המילימטר ובכך להימנע מבעיות שנגררות בהמשך ועלולות לגרום לעיכובים בבנייה. סדרת שיתופי הפעולה שלנו מבטיחה כי כל חומרי הגלם שבהם נשתמש יגיעו ממקורות האיכותיים ביותר, זה כולל את הריצוף והצנרות, את חתכי הקיר וכל פרט ולו הקטן ביותר שיש בבית.

לפרטים נוספים על שיטת הבניה שלנו – צרו איתנו קשר עוד היום.