איך לבחור קבלני בניה בדרום

לכאורה הבחירה של קבלן אמורה להיות זהה ללא קשר למיקום הגאוגרפי שבו אנחנו רוצים לבנות את ביתנו. בכל מקרה אנחנו רוצים לבדוק שהקבלן אכן רשום בפנקס הקבלנים ולוודא עם לקוחות עבר כי הוא אכן מסוגל לספק את העבודה בלוחות הזמנים ובתקציבים שסוכמו מראש. אבל למרות כל זה, בבואנו לבחור קבלני בניה בדרום אנחנו צריכים להכניס למשוואה עוד כמה שיקולים שלא בהכרח קיימים באזורים אחרים בארץ.

אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת מתמחים בבניה בדרום הארץ, לצד בניה לכל אורכה ורוחבה של מדינתנו. בעזרת שיטות הבניה המתקדמות שבהן אנחנו משתמשים ובעזרת חומרי הגלם הייחודיים שלנו, אנחנו מסוגלים לייצר בעבורכם בית איכותי במיוחד שמסוגל להתמודד בצורה הטובה ביותר עם האקלים השורר בנגב ובדרום. לפרטים נוספים – צרו איתנו קשר עוד היום.

פרמטרים לבחירת קבלני בניה בדרום

מי שיחפש חברות בניה בדרום יראה כי קיימות הרבה חברות שמציעות את שירותיהן באזור זה. חלק מאותן חברות הן אכן חברות וקבלנים שממוקמים בדרום, אך חלקם רק עובד באזור ולא בהכרח מכיר אותו לאשורו. אם אתם מחפשים לעבוד עם קבלן מומלץ בדרום אז אנחנו מציעים שתקראו את הפרמטרים הבאים כי הם יעזרו לכם בסינון.

 • שינוע
  אחד מהדברים הבולטים ביותר באזור דרום הארץ הוא המרחק הגדול שיש בין יישוב אחד למשנהו. בשונה מפרויקטים במרכז הארץ, שלהם יש את המאפיינים הייחודיים שלהם כמו למשל הובלה ושינוע ברחובות צרים, השינוע של חומרים כבדים וחומרי גלם בשוטף אל אתר הבניה יכול להיות כרוך בשעות ארוכות של נסיעה איטית. מדובר על הליך מורכב ויקר שיש להיערך אליו מראש וכמו שצריך ולכן כדאי לחפש קבלני בניין בדרום שלהם הניסיון הנדרש.
 • לינת עובדים
  עוד פרמטר מהותי שיש לתת עליו את הדעת הוא איפה משכנים את העובדים. האינטרס שלנו הוא תמיד לשכן את העובדים כמה שיותר קרוב לאתר הבניה כדי שהם יוכלו להגיע אליו בזמן הקצר ביותר ובעלות הנמוכה ביותר. ישנם קבלני בניה בדרום שמחייבים את הלקוח על שינוע העובדים ועל הלנתם ולכן שווה לבחון את הנושא ולראות שהעובדים לנים בקרבת מקום, ואם אפשר לצמצם את העלויות האלו באופן כללי.
 • ותק וניסיון
  תמיד תבקשו לבחון את ההיסטוריה של החברה שאיתה אתם מתכננים לעבוד. אם אתם מחפשים קבלני בניין בדרום, או בכל מקום אחר, אל תסתפקו רק בכך שנציג מהחברה יספר לכם על הניסיון שלהם ויראה לכם דוגמאות בברושורים יפים. תמיד תחפשו בעצמכם ותבקשו לשוחח ולראות במו עיניכם פרויקטים שאותה חברת בניה בדרום עשתה.
 • שיטת הבניה
  בימינו עומדות לרשותנו שיטות שונות לבניה ואנחנו כבר לא חייבים להשתמש רק באותן שיטות מוכרות של לבנים ובטון. באמצעות הטכנולוגיה שעומדת לרשותנו אנחנו יכולים לייצר כיום בתים עם יכולות בידוד ואיטום גבוהות ביותר מכל מה שהכרנו, מה שאומר שהבית מותאם יותר לאזור כמו הדרום מבחינת היכולות האנרגטיות שלו. גם סכום ההוצאות יכול להשתנות דרמטית בהתאם לשיטת הבניה וזאת בשל מהירות הבניה והעובדה שיש צורך בפחות עובדים שיעבדו לאורך פחות זמן.
פרמטרים לבחירת קבלני בניה בדרום

קבלנים בדרום שמבינים בדרום

בחברת א.ב.ד בניה מתקדמת אנחנו מבינים את החשיבות שבהתאמה מלאה של הבית לאזור שבו הוא נבנה. בזכות הטכנולוגיה הייחודית שבה אנחנו משתמשים אנחנו מסוגלים לייצר חתכי קיר ייחודיים אשר מורכבים משכבות על גבי שכבות של מבודדים וחומרי גלם אחרים שיעניקו לכם את חוויית המגורים האיכותית ביותר. זאת בדיוק הסיבה שאנחנו משתדלים תמיד להתאים את אנשי המקצוע שאיתם אנחנו עובדים בהתאם לפרויקט שעליו אנחנו עובדים. כך למשל כאשר אנחנו מתכננים לבנות בית בדרום הארץ נחפש קודם כול לעבוד עם חברות בניה בדרום ונשתדל להביא לפרויקט שלכם קבלן מומלץ מהדרום כדי שלאורך כל התכנון האדריכלי ושלבי החשיבה על המבנה, יהיה בפרויקט איש שמכיר את האזור ויודע להתמודד עם הבעיות הייחודיות של אזור זה.

לפרטים נוספים על הבתים שלנו ועל שיטת הבניה המתקדמת שלנו – צרו איתנו קשר.