בניה מתקדמת – הפתרון המועדף על אדריכלים בצפון

זה לא סוד שכבר תקופה ארוכה שמרבית האדריכלים בצפון בוחרים לבנות בשיטת הבניה המתקדמת. האפשרויות העיצוביות שזמינות בעבורם בזכות שיטת בניה זו הופכים אותה לייחודית מכל הבחינות. בנוסף לכך ששיטת בניה זו מאפשרת לאדריכלים לשלוט על העיצוב עד לרמת המילימטר, היא גם מאפשרת ללקוח הסופי לראות את הבית העתידי בצורה ברורה עוד לפני שפועלים עלו לשטח. כיוון שיש כאלו שכבר מכריזים כי האדריכלות בצפון השתנתה לעד מאז נכנסה שיטת הבניה המתקדמת לחיינו, החלטנו לצאת ולבדוק מה סוד הקסם של שיטה זו.

אדריכלים בצפון קבעו – הבניה המתקדמת משנה את כללי המשחק

האדריכלות בצפון תמיד הייתה כזו שנוטה להיות גדולה יותר מאשר במרכז. השטחים רחבי הידיים וצורת ההתיישבות שמאפיינת את האזור היא חקלאית יותר ומבוססת יותר על הקרקע וכך שאדריכלים בצפון נטו לאורך השנים להתחשב לא רק בבית שהם בנו, אלא בכלל החלקה על שימושיה השונים. תכנון של פרויקט בניה כזה הוא דבר מורכב שמצריך עבודת שטח והכנות מרובות, מה שבסופו של דבר התגלגל לפתחו של הלקוח בתצורה של זמן המתנה רב עד לסיום הפרויקט וכמובן שגם הוצאות מרובות ושינויים תכופים בשל בעיות שהתגלו לאורך העבודה עצמה.

כחברה אשר עובדת בשיתוף פעולה מלא ועמוק עם כמה וכמה משרדי אדריכלים בצפון אנחנו שומעים לא אחת מאדריכלים בצפון שמאז שהם נחשפו לאפשרויות העיצוביות של הבניה המתקדמת הם לא מסוגלים לעבוד בשיטות אחרות. רמת הדיוק והשליטה שיש להם על התכנון מעניקה להם יתרון מובהק בכך שהם מסוגלים לא רק לעצב את הבית בדיוק לפי דרישות וצרכי הלקוח, אלא שהם מסוגלים להתעכב על הפרטים הקטנים ביותר כדי להתאימם לאקלים ומזג האוויר הייחודי ששורר בצפון הארץ. אך היכולת הזו להתאים את הבית בצורה מלאה גם למי שעתיד לחיות בו וגם לאזור שבו הבית עתיד להיבנות היא רק קצה הקרחון של השינוי.

היתרונות של בניה מתקדמת עבור אדריכלים בצפון

היתרונות של בניה מתקדמת עבור אדריכלים בצפון

  • מידול הנדסי
    אחד מהדברים המרכזיים שעומדים בבסיס הבניה המתקדמת הוא השילוב של הטכנולוגיה החדישה ביותר בכל שלבי הבניה. מבחינת משרדי האדריכלות בצפון זה אומר שכל התוכנית ההנדסית שהם מייצרים עוברת הליך מחשוב ייחודי של יצירת מודל תלת מימד לצורך ביצוע הבניה.  המודל ההנדסי מאפשר לכל הגורמים המעורבים בבניה להבין בדיוק מה עליהם לעשות וכיצד הפרויקט צריך להיראות בסופו של דבר.
  • דיוק בחישוב
    עבודתו של אדריכל מבוססת על המון חישובים ותכנונים שעליו לבצע כדי להבטיח שהשימוש בבית יהיה מושלם וללא רבב. הבניה המתקדמת שמה דגש מיוחד על איכות הסביבה וכך חלק מרכזי בשיטת בניה זו סובב סביב פיתוח הקרקע ותכנון הבית בצורה אידיאלית שתוביל לחיסכון אנרגטי ולמינימום זיהום הסביבה. משרדי אדריכלים בצפון שאיתם אנחנו עובדים נהנים מהיכולת שאנחנו מעניקים להם לחשב את כל הפרטים הקטנים מראש כמו למשל את פתחי הניקוז, תעלות החשמל ועוד.
  • טכנולוגיה חדישה
    העובדה שאנחנו משתמשים בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר בעולם היא עוד כלי שמאפשר לאדריכלים לדייק את עבודתם ולייצר בעבורכם את הבית המושלם. בואו ניקח לדוגמה את שלד המבנה. בבואנו לתרגם את התוכנית האדריכלית לשלד עצמו אנחנו נעזרים במכשור מתקדם שעוזר לנו לדייק את שלב זה. כך למשל אנחנו משתמשים במכונות חיתוך הפלדה של חברת Hawick הנחשבות למתקדמות בעולם ומאפשרות לנו לדייק את חיבורי השלדה והרצפה בצורה מושלמת ועל המילימטר.

אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת ממדלים כל תוכנית לידי הפקתה בשיטת הבניה המתקדמת ולאורך כל הדרך אנחנו עומדים בקשר ישיר עם אדריכלים בצפון הארץ כדי להבין בדיוק מה הם מחפשים ומה הם רוצים וכך אנחנו יכולים להמשיך ולשרת אותם בצורה נאמנה ואיכותית לשביעות רצונם של כל המעורבים.

לפרטים נוספים על שיטת הבניה המתקדמת שלנו – צרו איתנו קשר עוד היום.