היצע בלתי נגמר – סדרת שיתופי הפעולה של א.ב.ד וספקי הגמר המובילים

אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת מאמינים כי חוויית בניית בית צריכה להיות מלאה בריגושים ובוודאות. זו הסיבה שבחרנו לבנות את הבתים שאנחנו מייצרים בשיטות הבניה המתקדמות ביותר, ולשם כך אנחנו עורכים גם שיתופי פעולה הדוקים עם כמה מהחברות והיצרנים המובילים בעולם. המטרה העליונה שלנו היא לייצר בעבורכם את בית חלומותיכם, ללא סנטימטר אחד של פשרות, וכדי לעשות זאת אנחנו ממשיכים לעבוד ללא לאות על איתור אדריכלים מבטיחים כדי לעבוד איתם ועל ביסוס שיתופי הפעולה שלנו עם ספקי הגמר המובילים.

החזון שלנו הוא שהבית שלכם יהיה מורכב מכלל החלקים שחלמתם עליהם – מטבח רחב ידיים בדיוק כפי שפנטזתם, חיפויים דקורטיביים שמחזיקים מעמד שנים רבות, רעפים וקירות שמספקים איטום ובידוד ברמה הגבוהה ביותר, מזגנים שקטים וכל דבר אחר שעולה על דעתכם. אנחנו נספק בעבורכם את האפשרויות המתאימות והאיכותיות ביותר כדי שהתוצאה הסופית תתעלה מעבר לציפיות הפרועים ביותר שלכם.

בניה מתקדמת ואיכותית שכולם אוהבים

השלם שגדול מסך חלקיו – הבתים של א.ב.ד בניה מתקדמת

הבית המושלם הוא כזה שמורכב מהחלקים האיכותיים ביותר ומעוצב בדיוק לפי הצרכים והדרישות של הדיירים העתידיים לגור בו. כדי להגיע לתוצאה הזו דרושה עבודה מאומצת המתבצעת על ידי מספר רב של אנשי מקצוע אשר כל אחד מהם מתמחה בתחום אחר. בא.ב.ד בניה מתקדמת אנחנו מספקים ללקוחותינו את הגישה לכלל הספקים האיכותיים ביותר כדי להבטיח את איכות הבניה והגימור של הבית. להלן כמה משיתופי הפעולה הבולטים ביותר שלנו:

 • חתכי קיר – חברת Knauf
  חברת KNAUF הגרמנית היא החברה המובילה בעולם בתחום הייצור של לוחות גבס וחתכי קיר. מוצריה נחשבים לאיכותיים ביותר בזכות שיטות הייצור המתקדמות אשר מבטיחות את חוזקת חומרי הגלם לאורך שנים ארוכות. חתכי הקיר של חברת Knauf מובילים את תחום הבניה הירוקה בזכות ערכי הבידוד האקוסטי והתרמי שהם מספקים אשר עומדים בתווי התקינה הקפדניים ביותר בעולם.
 • דלתות – רב בריח
  חברת רב בריח היא מהחברות המובילות בעולם בכל הקשור לייצור של מנעולים ודלתות. מדובר על חברה ישראלית אשר הוקמה בשנת 1973 ובעזרת התמדה וחתירה למצוינות הצליחה לכבוש את מירב שווקי העולם וכיום יש ברשותה כשבעה מפעלים שבה הם מייצרים דלתות פנים וחוץ (ועוד מגוון רב של מוצרים) לרחבי העולם וגם בעבורנו בא.ב.ד בניה מתקדמת.
 • חיפוי וריצוף – חברת Mody
  מיום הקמתה בשנת 1970 חרטה חברת Mody על דגלה את הצורך להנחיל סטנדרטים חדשים בתחום עיצוב הפנים בישראל. המטרה העיקרית של החברה הייתה לספק מוצרים איכותיים במחיר הוגן ועד היום הם עושים את כל המאמצים כדי לעמוד במטרה זו. לנו בחברת א.ב.ד בניה מתקדמת יש הסכם שיתוף פעולה ייחודי עם Mody שבמסגרתו לקוחותינו נהנים מגישה מלאה לקרמיקות, חיפויים, ריצוף, פרקטים ושאר מוצרי החברה במחירי עלות.
 • חיתוך פלדה – חברת HOWICK
  סדרת שיתופי הפעולה שלנו לא נגמרת במוצרים חיצוניים אלא כלולים בה גם כמה מאבני היסוד שלנו כחברה שמתמחה בבניה מתקדמת וירוקה. מכונת חיתוך הפלדה שבה אנחנו משתמשים במפעל שלנו בלוד היא של חברת Howick אשר במשך יותר מארבעים שנה ביצעו מהפכה בתחום הפלדה לבניה. המכונה מאפשרת לנו לדייק את חיתוך שלדת הפלדה עד לרמת המילימטר ובכך אנחנו יכולים לייצר בתים ישרים ואיכותיים לעין שעור.

בניה מתקדמת ואיכותית שכולם אוהבים

צורת הבניה שאנחנו מציעים לכם היא כזו שמייתרת את הלחץ והדאגה. אנחנו נמנה מנהל פרויקט אישי שילווה אתכם לאורך התהליך כולו, החל בתכנון התוכנית האדריכלית, דרך הגשת היתרי הבניה ועד לבחירה של ספקי הגמרים הרצויים שיתאימו לחזון העיצובי שלכם. אנחנו נהיה שם איתכם לאורך כל הדרך, כדי שאתם תדעו שיש לכם על מי לסמוך ולמי לפנות בכל שאלה או בקשה שתעלה לאורך התהליך.

בנוסף על שיתופי הפעולה שפירטנו קודם לכן, יש לנו עוד מגוון רב של שיתופי פעולה עם חברות נוספות כמו תדיראן שמזגניה נבחרו בשנת 2022 לטובים ביותר בישראל, רהיטי דורון אשר יבנו בעבורכם מטבחים מעוצבים ומותאמים אישית, חברת "השלום עשר" שהיא מהמובילות בישראל בכל הקשור לייצור אלומיניום לענף הבניה ועוד חברות נוספות.