בניה ירוקה ומהירה – איך אנחנו בונים בתים איכותיים ואקולוגיים ב6-8 חודשים?

שיטות הבניה המסורתיות תלויות במספר רב של גורמים כדי לעמוד ביעדים. אך מה קורה כאשר מופיעים בלתמים? אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת מתחייבים לבנות את הבית שלכם בפרק זמן שנע בין שישה לשמונה חודשים בלבד.

אז איך בדיוק אנחנו יכולים להתחייב בפניכם על בניה מהירה כל כך שעדיין עומדת בכל התקנים הבטיחותיים הקפדניים ביותר? בעזרת שיטת הבניה הירוקה והייחודית שלנו.

מה היא שיטת הבניה הירוקה שלנו?

נתחיל בכך שאין לנו שיטה אחת שאותה אנחנו מיישמים על כל הבתים שאנחנו בונים. חלק מהפרויקטים שלנו הם כאלו שמיוצרים מא' ועד ת' במפעל המבוקר שלנו בלוד, וחלק אחר מהפרויקטים שלנו משלב עבודה בשטח עם ייצור מבוקר במפעל. אנחנו בוחנים כל מקרה ומקרה לגופו ובהתאם לכך אנחנו בוחרים בשיטת הבניה שהכי מתאימה לבית שלכם. כדי להיות בטוחים שאנחנו עושים את הבחירה הנכונה אנחנו מתחילים בלשוחח איתכם ולהבין מה בדיוק אתם מחפשים וצריכים מביתכם החדש ולאחר מכן אנחנו בוחנים את שאר הפרמטרים כמו תוואי השטח, היקף המגרש, דרכי הגישה וכו'.

  • בניה במפעל
    הבתים שמיוצרים באופן מלא במפעל שלנו מיוצרים על פי מידול הנדסי מדויק ובאמצעות כלים משוכללים, וכך ביכולתנו לייצר את כל השלבים בדיוק מופתי ובעזרת חומרי הגלם הטובים ביותר. אנחנו מייצרים את שלד הפלדה של המבנה כולו בעזרת פלדת LGS איכותית וחתכי הקיר הסופר דקים של חברת KNAUF, אך בנוסף לכך אנחנו גם יוצקים במפעל שלנו את רצפת המבנה ובונים במפעל את הגגות ואת הקירות החיצוניים. רק אחרי שהבית מוכן אנחנו משנעים אותו אל השטח ושם צוות מיומן ומצומצם מרכיב את הבית בדיוק לפי ההוראות הספציפיות.
  • בניה בשטח
    גם הבתים אשר נבנים בשטח מתחילים למעשה את דרכם במפעל שלנו בלוד. את חתכי פלדת השלדה של הבית אנחנו מייצרים במפעל באמצעים מבוקרים ולאחר מכן, את החלקים המוכנים, אנחנו משנעים אל אתר הבניה שם מרכיבים ומחברים את השלדה ליציקת הקרקע והתהליך נמשך בשטח.
מה הופך את הבניה שלנו לבניה ירוקה ואקולוגית?

מה הופך את הבניה שלנו לבניה ירוקה ואקולוגית?

כדי לענות על השאלה הזו אנחנו צריכים קודם כול להבין מה זה בכלל אומר בניה ירוקה ואקולוגית. במרבית המקרים כאשר משתמשים במונחים כאלו מתייחסים לפרמטרים מצומצמים בלבד, כמו למשל פליטת גזי החממה בעת הליך הבניה או שימוש בחומרי גלם שמקורם אקולוגי. אבל אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת משתמשים בבניה ירוקה על כל המשתמע מכך – הסתכלות רחבה וכוללת על כל שלבי הבנייה.

כל הבתים שלנו עומדים בתו התקן 5281 לבניה ירוקה וזאת בזכות השימוש שלנו בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, העובדה שברשותנו מכונות מתקדמות ומשוכללות כמו מכונת חיתוך הפלדה של חברת Howick וכמובן שגם בזכות התכנון הנדסי הקפדני והמדויק שאנחנו מבצעים בעזרת מודלים תלת ממדיים. הכנו בעבורכם מאמר שלם שבוחן את כל הפרמטרים השונים שבזכותם אנחנו מוגדרים כחברת בניה ירוקה אם אתם מעוניינים להעמיק את הידע שלכם בנושא.

איך בדיוק בניה ירוקה יכולה להיות בניה מהירה?

הבניה הירוקה שלנו מאופיינת בכך שהיא מתייחסת לקרקע ולסביבה וכדי שלא לפגוע באלו, אנחנו מייצרים חלקים רבים במפעל מבוקר שעומד בתקנים הרלוונטיים.

שיטת הבניה הירוקה הוכיחה את עצמה כאיכותית וחזקה, אך גם כזו שאפשר לבנות בפרק זמן קצר של חצי שנה עד שמונה חודשים וזאת בלי להתפשר על דבר. למעשה, בזכות שיטות הבניה המתקדמות שאנחנו מיישמים אתם יכולים גם לדעת בדיוק מה תהיה ההוצאה שלכם על הבית כיוון שאין בלתמ"ים והוצאות לא צפויות.

מעוניינים לשמוע יותר פרטים על שיטת הבניה הירוקה שלנו? חייגו אלינו עוד היום ונשמח לענות על כל השאלות שלכם.