צועדים אל העתיד עם בניה מתקדמת

אחת התופעות המוכרות והנפוצות ביותר בבניינים ובבתים ישנים היא כמובן תופעת הסדקים. שיטות הבניה שהיו מקובלות בעבר נשענו באופן כמעט בלעדי על יצירה של מעטפת ושלדה נפרדות זו מזו, וגם על חומרי גלם מתכלים שמבחינה טכנית יש להם כל מיני מגבלות שהעיקרית שבהן היא הבלאי הטבעי והתוצאה היא שכעבור עשרות שנים מתחילים ממש לראות את התנודות של הבית ואת אותו הבלאי.

שיטת הבניה המתקדמת שלנו בא.ב.ד היא כזו שכאמור,  מבטיחה יציבות ועמידות לאורך שנים, אבל זה רק חלק אחד מהגורמים לכך שהבניה המתקדמת מחזיקה מעמד לאורך שנים רבות בצורה מרשימה ביותר, כזו שלא דורשת תחזוקה מרובה ולא תעלה לכם הון עתק כדי לשפץ אותה לאחר שנים בודדות.

מה מייחד את הבניה המתקדמת ומקנה לה עמידות?

למעשה מדובר על אסופה של יתרונות וסיבות שהשכלול של כולן יחדיו הוא זה שמקנה לבניה המתקדמת את היתרונות שלה. להלן כמה מהסיבות הבולטות והמרכזיות:

  • פלדת LGS
    אצלנו בא.ב.ד. בניה מתקדמת משתמשים בחומר גלם ייחודי שנקרא פלדת LGS, זוהי פלדה ייחודית בעלת משקל נמוך להפליא ועמידות בפני המשקלים הכבדים ביותר. מדובר על חומר הגלם המהפכני ביותר שידע תחום הבניה והוא זה שמאפשר לבנות בתים עמידים ואיכותיים במהירות חסרת תקדים.
  • חתכי קיר מבודדים
    כחלק מהליכי הבניה המתקדמת משתמשים בחתכי קיר בעלי תכונות בידוד גבוהות .
  • חומרי הגלם האקולוגים והמתקדמים ביותר
    חומרי הגלם שבהם אנחנו משתמשים, מלבד אלו שציינו עד כה, מאופיינים בכך שהם מגיעים מיבואנים ויצרנים מורשים הנחשבים למובילים בתחומם. אנחנו עובדים רק עם חומרי הגלם העמידים והאיכותיים ביותר, כאלו שמתאפיינים ביעילות אנרגטית גבוהה ולא פוגעים באיכות כדור הארץ במהלך הייצור והעיבוד שלהם. זה אולי לא נשמע הכי קשור לעמידות הבית, אך כאשר כדור הארץ שלנו יהיה נקי יותר, גם חוץ הבתים ייהרס פחות.
מה מייחד את הבניה המתקדמת ומקנה לה עמידות?

כיצד אפשר להאריך את משך החיים של הבית

הדבר הראשון שאפשר לעשות הוא לא להתפשר על איכות הבניה ועל חומרי הגלם שבהם נשתמש לבנות את הבית שלנו. אבל מעבר לכך חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה של הבית, שזה אומר שעלינו לדאוג שהבית לא יהיה מלוכלך ברמה שעלולה לפגום בו (וזה חשוב בעיקר לאלו אשר גרים בנגב ובאזור הדרום אשר מאופיינים בסערות חול חזקות), ובמידת הצורך גם לצבוע ולתחזק את הבית.

כאשר אתם רוכשים את הבית שלכם, שווה להתייעץ עם החברה שבונה אותו בעבורכם ולבקש מהם טיפים ורעיונות לתחזוקה נאותה של הבית. אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת מלווים אתכם לאורך כל הדרך ומסייעים לכם גם בשאלות האלו, אך גם בדברים אחרים כמו חיבורים עם חברת ייעוץ משכנתאות וחברת ביטוח נכס וכל זאת כדי שתוכלו להיות בטוחים שהבית שלכם מוגן ויספק לכם ביטחון לכל החיים.